Ana Menü

Ya Hesap Ver Ya Huzur Ver [Sinan Engine Çarşı Tepkisi]

Başlatan mdc, Ağustos 12, 2007, 02:19:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

Onur1903

Alıntı yapılan: blackeagle_bjk54 - Ağustos 13, 2007, 21:24:12
Gerginlik son buldu
Çarşı ile Sinan Engin arasındaki gerginlik sona erdi

Konyaspor maçı öncesinde İnönü Stadı'nın kapalı tribününde "Çarşı" isimli taraftar grubu tarafından Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin aleyhine açılan pankartlar nedeniyle başlayan gerginlik bugün tatlıya bağlandı.
Çarşı grubu lideri Alen Markaryan ve beraberindeki Çarşı grubu üyeleri Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ne gelerek, Genel Menajer Sinan Engin ile birlikte açıklama yaptı. Çarşı lideri Alen Markaryan yanlış anlaşıldıklarını ifade ederek, "Beşiktaş bir tane. Biz takımımızın başarılı olması için elimizden geleni yapıyoruz. Tamamen birlik ve beraberlik içindeyiz. Son karşılaşma öncesinde açılan pankartlar iletişim kopukluğu nedeniyle ortaya çıktı. Biz o karşılaşmada sadece Ertuğrul Sağlam'ı destekleyeceği pankartlar açacaktık ancak ligin ilk maçı olması sebebiyle bu kararımızdan haberi olmayan bazı arkadaşlarımız böyle pankartlar açtılar. Bu olayı yapanlarda bizim arkadaşlarımızdır. Ama sonuçta konu kapandı. Sinan Engin'in takıma faydasını göreceğiz" dedi.

Sinan Engin ise yaptığı kısa konuşmada Beşiktaş'ın birlik beraberlik içinde olduğunu tekrarlayarak, bu konunun bugün yapılan açıklamalarla tamamen kapandığını ifade etti.

Açıklamaların ardından Sinan Engin ve Çarşı Grubu üyeleri tesislerde yaklaşık yarım saat süren bir görüşme yaptılar.

yukardaki yazı herşeyi anlatıyor heralde.....

Ne demek bu yaaa düne kadar sinan engibi suçladığımız şeyler yokoldu yani öylemi,alen abi böle bir açıklama yaptımı gerçekten sinan enginle buZlar eridimi,walla kşmde ne eridi bilmem ama ben beşiktaşı ahmet mehmet için sevmedim...Tek istediğim şey

SİNAN ENGİN HUZUR VER...

tigana34

yazıklar olsun

diyecek başka bir şey bulamıyorum

ne Alen Markaryan tanırım bundan sonra ne başkasını...

BARİKATTA TEK BAŞIMA !

istifa sinan engin istifa

çok şey var söylenmesi gereken

mesela kapalıda çıkan kavga ama boşverin ;)

s.e. yazıklar olsun !

allen ıverson

Arkadaşlar bende pek haz etmiyorum ama şimdi böle davranılması gerekiyo çünkü şanpiyonlar ligi önemli maçımız var,lige iyi bi başlangıç yaptık.....Şunu hiç merak etmeyin belli kesim tepkisini geri çeksede stadın bütünü yada beşiktaş taraftarının büyük bi kısmı ENGİN onu pek umursamadan devm edecektir...ERTUGRUL SAGLAM adam gibi adam ona sahip çıkalım..........Lütfen

kara kalem

Yerim Şampiyonlar Ligi'ni de, TSL'yi de. Beşiktaşım'ın değerleri hepsinden çok daha önemli !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

allen ıverson

Kardeşim böle klup yönetilmez,sen hertürlü degerine sahip çıkarsın böle hırçınlıkla bi yere varamazsın...Hepimiz beşiktaşlıyız bende  karşıyım sinan engine ama biraz makul ol....

kofani

Alıntı yapılan: kara kalem - Ağustos 13, 2007, 12:31:35
Olay bilet kesme değil, 101. Yılda Şampiyon olamayacağımızı biliyordum ve söylemiştim diyen Sinan ENGİN'e nereden bildiği, neden engellemediği ve neden sustuğu soruluyor !
adamın dediklerini iyi okumadın heralde
Şimdi 2004'te ne oldu? Fenerbahçe takımı güçlendi, Nobre'yi transfer etti, sen adam sattın. Dolayısıyla ben 8 puan öndeyken, şampiyon olmamız çok zor dedim. Futbolcularda ve yönetimde bir doyum vardı. Lucescu ilk geldiği dönemdeki gibi değildi. Benimde o dönemde sürtüşmelerimi herkes biliyordu. Yani ben görevi bırakmak istiyorum, bıraktırmıyorlar. Ben zaten ondan sonra pasaport olayı da gündeme gelince görevi bıraktım. 3 ay sonra yönetim Lucescu'yu gönderdi, herkes Lucescu'yu Sinan gönderdi dedi ya ben dertlerimle uğraşıyorum nasıl gönderiyim. Bazı insanlarda Sinan kompleksi ve kıskançlığı oluşmuş. 100. yılda şampiyon olduk, 101. yılda neden olmadık! dediler. Olamazsın tabi rakibin güçlenirken sen güçsüzleşiyorsun. Paraya bakan futbola karışıyor, teknik direktör kulübü yönetmeye kalkıyor. E sonuçta biz de kenarda kaldığımız için karışmadık birşeye ve böyle oldu.
Rengi Kaçtı Yaşamın...

kara kalem

@allen ıverson;

Güzel kardeşim bu zihniyette ki SEBA Beşiktaş'ta efsaneleşti.

BjKli_10-ur

Bu sene herşey BEŞİKTAŞ için gerisi yalan bu olayları yine bizi bölmek,yıkılmamış son kaleyi yıkmak için çıkartıyorlar
Bu sözlerimden Sinan engini desteklediğim anlaşılmasın ama gülü seven,dikenine katlanır biz ne kaktüslere dayandık
Sensiz geçen günlerin ...

Onur1903

eğer sölendiği gibi alende şok olmuşsa o pankarta sende git alen biz optik başkanın ruhuyla severis Beşiktaşımızı...

AsA

Tek Gercek Vardir O'da BESIKTAS.. s.e Gitsin ben istemiyorum iki iki dort..

kara kalem

@kofani;

Benim adamın dediklerini okuyup okumadığımı idrak etmeye çalışmaktan önce adamın söylediklerinin Beşiktaş'a ikinci gelişinden itibaren ağzından çıkanlar olmadığının farkında olmakta fayda var.

O yazdıklarım önceden söyledikleri içindi ve önceden söyledikleri de hiç bu kadar 'saf !' açıklamalar değildi. Pankartta o söyledikleri için açıldı ve şimdi lafı değiştiriyor.

Keza;

Sinan ENGİN sevdası senin gözünü boyamış. Göz göre-göre çalınan şampiyonluğumuza sırf Sinan ENGİN'i savunmak için ''Rakiplerimiz güçlenirken biz zayıfladık !'' sözünün doğru olduğunu düşünüp ortaya atıyorsan seninle tartışmayalım.

Ayrıca unutanlara;

bkz: 100. Yıl Şampiyonluğu ve Pascal'ın gönderilişi !

cassa23

sinan engin BEŞİKTAŞ' lılığına güveniyorum bu takım için yüreğini ortaya koy ve bize başarı getir

kara kalem

eyup1903

Alıntı yapılan: cassa23 - Ağustos 14, 2007, 00:19:50
sinan engin BEŞİKTAŞ' lılığına güveniyorum bu takım için yüreğini ortaya koy ve bize başarı getir

aynen katılıyorum last emparor