Ana Menü

Ya Hesap Ver Ya Huzur Ver [Sinan Engine Çarşı Tepkisi]

Başlatan mdc, Ağustos 12, 2007, 02:19:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

sinan engin 150 pankart açtırırmış :):):):):):)

robinho iyi hoş diyorsunda kardeş o bölümde kimsse bişey anlamadı düdük calar calmaz alen abini bulundugu yer fırladı.kimsede olayın ne oldugunu anlamadı bile!
YÖNETİM İSTİFA !!!

MeLo

Alıntı yapılan: NP & PN - Ağustos 12, 2007, 05:10:30
E.Sağlam
"Bizler Sinan Engin'i çok seviyoruz. Geldikten sonra çok mutlu olduk. Demin de söyledim, çok iyi bir havamız var ve bu havamızı kimsenin bozmasına izin vermesinler.."
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

mdc

101. yılda neler oldu?

Çarşı grubu tarafından pankartlarla protesto edilen Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, Maraton'a bağlanarak çarpıcı açıklamalar yaptı. Engin merak edilen konulara ve ortaya atılan iddialara Lig TV'de cevap verdi:

Sinan Engin "Ben olsam Delgado'yu gönderirdim" dediği iddialarını yalanlayarak, gazetede yazdığı yazıyı isteyene göstereceğini belirtti. "Ben 'Delgado'yu gönderin' demedim. 'Kritik maçlara deplasmanda diye gelmeyen ve maliyeti çok yüksek bir oyuncuyla konuşmak lazım, eğer oynamayı düşünmüyorsa yolları ayırmak lazım.' dedim." diyerek Delgado konusuna açıklık getirdi.

Sinan Engin, 101. yılda kaçan şampiyonlukla ilgili de önemli açıklamalar yaptı. Sinen Engin o sene devre arasında Şansal Büyüka ile sohbet ettiklerini ve daha o zamandan "Şampiyon olamayacağız" dediğini hatırlattı, Büyüka da bunu doğruladı. "Lucescu meselesini anlatayım. Taraftarlar bazı şeyleri bilsin. 8 puan öndeyken ben sana 'Şampiyon olamayız' dedim. Sen de '8 puan öndeyken nasıl olur, 50 maçta bu kadar puan kaybetmediniz' dedin. Ben çalıştığım arkadaşlarımla ilgili yorum yapmam. Samsun maçından sonra ayrılıyordum, Başkan Bilgili geldi, 'Beraber geldik beraber gideriz' dedi. Sonra pasaport olayı çıktı, görevden alındım. Sonra Rize, Sebat maçları oldu. Bursalılar bana kızdılar, 'Sen görevde olsan bunlar yaşanmazdı. Bursa küme düşmezdi.' dediler. 2004 denilen yıl ne biliyor musunuz? '8 puan öydeyken şampiyonluk neden gitti, hesabını ver' diyorlar. Bazı insanlar benim kötü konuşmamı istiyor. Levent Kızıl benim arakadaşım. Kimseyle düşman değilim. Aziz Yıldırım ile dost olabilirim, 1-2 defa yemek yemişimdir." dedi.

Rıza Çalımbay'ın nasıl gönderildiğinin ortada olduğunu ifade eden Sinan Engin "Rıza Malmö maçı öncesi çağırdı, 'Sana ihtiyacım var' dedi. Malmö maçı kazanıldı. Yönetim 'Rıza seni istemiyor' dedi, gönderildim." diye konuştu.

Sinan Engin, geçen seneki olaylı Ankaragücü maçı sonrası Çarşı grubu hakkında televizyonda suçlayıcı açıklamalar yaptığı iddiasıyla ilgili olarak da şu açıklamayı yaptı:
"Beşiktaş-Ankaragücü maçında olaylar yaşandı. Ben Kanal D'de yorum yaparken 'Emniyet bunların hepsinin önlemini alır, istese bu olaylar olmaz. Bunların yeri yurdu bellidir' dedim. Ankaragüçlüler ekrandaydı o sırada, bir anda Beşiktaşlılar ekrana geldi. Onlara söylediğim zannedildi. Bu arkadaşlar bugün karakola düşse yine ben karakola giderim. Ben hiçbir zaman Beşiktaş taraftarını hedef göstermem."

Beşiktaş'tan hoca gönderecek kadar gücü olsa herşeyin daha değişik olacağını, Del Bosque'nin gönderilişinde parmağı olduğu iddialarının gerçek olamayacağını, bu kadar güçlü olamayacağını söyleyen Engin, "Celal Kolot benim en iyi arkadaşım bugün Beşiktaş'ta görevde yok. Bugün bakıyorsun Celal Kolot görevden ayrıldı, ben Beşiktaş'a menajer oldum. Ben Beşiktaş'a aniden mi menajer oldum? Ben Beşiktaş'ta görev yapmak için, düşünmek için süre istedim, balıklama atlayacağıma." dedi.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'i eleştirmesine rağmen göreve getirildiğini, bundan dolayı kimsenin "Sinan Engin yalakalık yapıp göreve geldi" şeklinde bir yorum yapamayacağını söyleyen Engin "Ben buraya Beşiktaş için geldim, bir takım sıkıntılar olduğun hissettim. Pankart açanların canı sağolsun yarın oturur barışırız. Beşiktaş için babamı tanımam. Bizim işimiz Beşiktaş'ı şampiyon yapmak başka bir amacımız yok." diyerek sözlerini tamamladı.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=24368
HAYATTA BEŞİKTAŞ

rommedahl

Dem@

görcez bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl bir tavır sergileyeceğini ben hala inanmıyorum faydası olucağına

mdc

Alıntı yapılan: prodigy - Ağustos 13, 2007, 10:07:00
görcez bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl bir tavır sergileyeceğini ben hala inanmıyorum faydası olucağına
Cem Dizdar'ın son yazısıda bu konuya açıklık getirmiş
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Dem@

yazı sitede varsa okumak isterim görmedim varsa yönlendirirmisin?

mdc

2 3 başlık aşağıda var

Cem Dizdar - Engin Sorular
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Dem@

arkadını dön ve çık istinemiyorsun artık....... diyerek güzel bir göndermede bulunmuş

kartal_suat

Alıntı yapılan: NP & PN - Ağustos 12, 2007, 05:21:00
Sinan Engine köstek olana kadar Demirörene laf atsalar daha iyi olmazmı?

Bilmiyorum ama artık mantıksız geliyor..Beşiktaşın Sinan Engin gibi birisine bu dönemde ihtiyacı olduğu bu kadar açık belliyken ...

Yine iddaa ediyorum

Bu trübünler gün gelir Yine İmparator diye bağırır...
kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim
████████████████████████████████████████████████[/color

2 dia 2 muerto

Benim anlamadığım olay şu .
100. yılda hoca takıma gelmedi ve takımı Sinan Engin kurdu ama takımı Lucescu şampiyon yaptı .
101. yılda şampiyonluk kaçıyor ve bileti Sinan Engin ' e kesiyoruz .
Neyse bakıcaz kapalı Sinan Engin ' i çağırıcak mı çağırmıyacak mı ?

.FŞ

kara kalem

Olay bilet kesme değil, 101. Yılda Şampiyon olamayacağımızı biliyordum ve söylemiştim diyen Sinan ENGİN'e nereden bildiği, neden engellemediği ve neden sustuğu soruluyor !

''Beşiktaş için çalışacaksanız, kimsenin adamı olmayın !''

Süleyman SEBA
kalem sana akan, kara senin sevdan.

2 dia 2 muerto

Herkes suçu Sinan Engin ' atıyor .
Neden Lucesu suçlanmıyor .
Benim gördüğüm pankartlarda haksız bir tepki var bana göre .
Kimse pankartlar aracılığıyla 101. yılda şampiyon olamayacağımızı biliyordun nerden biliyorsun diye bir girişimde bulunmadı .

.FŞ

kara kalem

Bu şekilde direk bi' pankart açılamaz zaten. Ya Hesap Ver, Ya Huzur Ver ! 2004'de olan herşeyi sorguluyor. Neden sustuğunuda, neden Beşiktaş'a mafyayı karıştırdığını da !

Lucescu çıkıp avaz-avaz bu ligte bi' şeyler dönüyor, anlayamıyorum diye kendini parçaladı. Bu sebeple kimse Lucescu'ya yüklenmedi, yüklenmezde !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

2 dia 2 muerto

Basına malzeme olacağımıza bu işi içimizde halletmek daha güzel olurdu .
Madem karşı çıkanlar vardı Sinan Engin gelmeden önce Sheriff macında ya da Süper Kupa maçında pankartlar asılarak istenmediği belirtilirdi .
Adam görevin başına geldikten sonra yapılan bu iş bana mantıksız gelmektedir .

.FŞ