Ana Menü

Ya Hesap Ver Ya Huzur Ver [Sinan Engine Çarşı Tepkisi]

Başlatan mdc, Ağustos 12, 2007, 02:19:08

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AsA

Alıntı yapılan: DELGADO_SEÇKİN - Ağustos 17, 2007, 12:44:52
BEN BİR FOTO KOYDUM BELKİ BEGENMİCENİZ AMA BU ADAM SU TEKNIK HEYETTE GÖREVLİ TMM YAPTIKLARİ YANLIS AMA ARTIK BEN BU SENE SAMPIYON OLMAK İSTİOM BASIM ONDE GEZMEK İSTEMIOM OYUZDEN BU ADAMA BU SENE KATLANAM AMA OBUR SENE İSTEDİGİNİZİ YAPARIZ SYN OPERATOR EGER BU YAZIYI  VE O FOTOYU ORDAN KALDIRIRSAN BENİM ÜYELİGİMİDE SİL ONA GÖRE...

ARTIK YETER BİR SENE DOGRU DUZGUN BASLIYAM SU LIGE...

Bizim hic bi zaman basimiz one egiLmediki.. Her zaman'ki gibi BESIKTAS'imizLa gurur duyarak ovunerek Sirtimiz'da formamizLa her yerde doLastik.. Varsin ikinci oLsun varsin ucuncu oLsun.. OnemLi deiL.. OnemLi oLan benim Bembeyaz tarihimdir demek..

freedom forever

bu güzellikler arasında tek kara leke sinan engin defol !!!
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

melankolizm

naanreelburn

2004 de bursa neden bize düşman oldu neden bu düşmanlığı yaratanlar hala rahatça gezinebiliyorda bizler bursaya maça gidemiyoruz bunun hesabını versinler

kara kalem

Saçmalamanın luzmu yok. Sorduğun sorunun cevabı sadece Bursa'nın reklam peşinde koşmasıdır ! O kadar bilip kesin yargılarla bu adamlara hak veriyorsun da, Rize'ye yenilen Ankaragücü'ne niye seslerinin çıkmadığını neden sorgulamıyorsun !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

Onur1903

Beşiktaşın duruşumu önemli yoksa futbol takımımızın başarısımı...Beşiktaşın bir duruşu var bence şampiyonluklardan daha önemli her takım şampiyonluk yaşar ama her takım bizim duruşumuzu sergileyemez...Ben duruşumuzun korunmasından yanayım.30 sene sonra şampiyonluğumuz mazi olur ama duruşumuzdan verdiğimiz taviz hatırlanır.Bence duruşumuzu bozdular hemde ayağına gidip elini sıkarak.Sorarlar adama kaça sattın duruşunu sölede piyasanı bilelim die...Ben bir beşiktaş taraftarıyım.Duruşum dün neyse o.Ama ben bu saatten sonra ne S.E.ni Tanırım.nede onun ayağına gidip elini sıkanları.benim öle abilerimde yok kardeşimde yok.Tek gerçeğim var BEŞİKTAŞ...

Hepiniz göreceksiniz,100.yılda Beşiktaşı şampiyon yaptım,ben Beşiktaşa çok para kazandırdım,Bende çarşıya karşıyım dien zihniyet.bu sefer elimizde patlicak ve kazanacağımız şampiyonluğuktan edecek belkide bizi bunu buraya yazıyorum.O zaman ayağına gidip elini sıkan zihniyetler ne dicekler göreces,ne pankartı açacaklar.yada hangi pankartlardan bi haber olucaklar...

ata vicente

Alıntı yapılan: naanreelburn - Ağustos 21, 2007, 14:34:24
2004 de bursa neden bize düşman oldu neden bu düşmanlığı yaratanlar hala rahatça gezinebiliyorda bizler bursaya maça gidemiyoruz bunun hesabını versinler
ipin ucu kactı ıyıce baslarım bursanın  ecdadından burda topların yerı yok.bursa topu bize kim oluyorda dusman oluyor.Eger olmak ısterlerse dusmanlıgını kralını bızden gorurler.