Ana Menü

Ya Hesap Ver Ya Huzur Ver [Sinan Engine Çarşı Tepkisi]

Başlatan mdc, Ağustos 12, 2007, 02:19:08

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

Alıntı Yapsiyah giyimli adamlarıyla karşılık verdi..kucağımda
küçücük bir kız çocuğunu kapalı üstten alta attım.Ya
aşağıdan tutamasalar ve canına bişey olsaydı ? kime
vericeksin bunca şeyin hesabını sinan ?

kapalı çok feci karıştı buakşam.birden bire üzerimize
gelen siyah giyimli adamlar yumruklarla saldırmaya
başladılar.Amigolarımızdan Harunu sinan enginin şikayeti
üzerine gözaltına alıyoruz dediler.Cem Abilerdi
pankartları stada gizlice sokanlar.Locada Diatta ve Mehmet
Yozgatlı bile ne olup bittiğini anlamadan alkışladı
bizi.İstemiyoruz artık bunu kabullen ve git.Numaralıya ben
yokum artık deyip maçsonu ligtv kameralarına bikaç kişi
istemiyor diye biryere gitmem demişsin.Bu ne yaman
çelişkidir böyle sinan ? Demirören telefonmu etti destekmi
verdide vazgeçtin ? Çarşı değil bütün tribünler ayakta
alkışladı pankartları.Demekki onlarda katılıyorlardı
bize.Birkaç kişi dediğin koskoca 30 bin kişilik staddı.Kör
gözlerini doktora göster,aklını başına topla ve git bu
kulüpten gittttttt...

maçın son yarım saatini bilmiyorum hatırladığım şey
Nobrenin buz gibi golünün verilmemesiydi !

Yazan : kartalseval
HAYATTA BEŞİKTAŞ

ugur24

ilk yarının son dakikalarında başlayan kavga ikinci yarının başlarında hala devam etmekteydi..
harun abi ile ilgili bir şey görmedim ama ayhan abi kendinden geçmiş durumdaydı valla..
sinan engin bugün maçtan sonra yaptığı açıklamalardan sonra fazla duramaz heralde kulüpte..
bir insan istenmediği yerde zorla kalmamalı..yüzsüzlük yapmanın hiç anlamı yok bence..
beşiktaş taraftarı beşiktaş yönetiminden daha büyüktür..eğer taraftar git derse ipe ipe gidersin !

allen ıverson

Bende sinan engine bu aşamada gelmesine karşıyım ama bu pankartlara bi anlam veremedim iplemessin trübüne çagırmassın o yokmuş gibi tavranırsın ama medya'ya kaşıyacak bi konu vermiş olduk..Ertugrul Saglam dedigi gibi huzurumuzun bozulmaması lazım..Tepki konuldu haklıydıda ama burda kalması lazım dosu artarsa takımımıza yansır...Bunu hiç birimiz yapmak istemeyiz..

NoPasaran

Yine gereksiz işlere giriliyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Çarşı Grubu'nun pankartlarla sert biçimde protesto ettiği Beşiktaş Menajeri Sinan Engin tepkilere yanıt verdi !.. Lig TV'de Ömer güvenç'in sorularını yanıtlayan Sinan Engin, kendisini protesto edenlerin küçük bir azınlık olduğunu savundu.
"İstesem beni destekleyen 150 tane pankart açtırırdım" diyen Engin şunları söyledi:
"Bazen çok iyi oynamıyoruz ama özellikle bu maçta çok iyi oynadık. Sheriff maçlarında belki çok iyi futbol yoktu ama turu geçmesini bildik. Fenerbahçe maçında iyi oynamıştık ama bu maçta çok iyi oynadık. Konyaspor gibi oturmuş bir takım karşısında 3 puan almak önemli. Takımın her geçen gün yukarıya çıkan bir grafiği var."

"Çok iyi bir teknik direktörümüz var. Bizim görevimiz teknik direktörümüze en sağlıklı ortamı sağlamak. Ertuğrul zaten benim arkadaşım, kardeşim. Futbol üzerine sohbet ederiz ama teknik patron odur, kararı o verir. Ben her futbolcuyu ona sağlıklı ve problemsiz göndermeye çalışırım. Yani bizim 100. yıldaki görevimiz gibi."

"101. yılda herkes herkese karışıyordu mesela. (Protestolar için) İnsanlar değişik şeyler arıyor. Çarşı'yı 3,5,10,50 kişiyle karıştırmayın. Bunlar zamanında bana 'İmparator, baba, başbakan' demiş insanlar. Bunları çarşı olarak değerlendirmeyin. Bunları Beşiktaş'ta muhalif kesim olarak düşünelim."

"Sinen Engin geldi, Beşiktaş'ta herşey düzelecek diye düzeni bozmaya çalışıyorlar. Ben istesem 150 tane pankart astırırdım burada. Ama ben bunlara tenezzül etmem. Ben bu arkadaşlara kızmıyorum, onlar da birgün anlayacak doğru olanı."

"Beşiktaş'ın son yıllarda bir tane şampiyonluğu var o da benim dönenmimde. Yarın değişir fikirleri; değimese de önemli değil. Ben bu iş için geldim, şampiyonluk için geldim. Ve ben cok düşündüm teklif geldiğinde, düşünebiliyor musun Beşiktaş'tan teklif geliyor ve bunu düşünüyorum."

"Burada birisi giderse herkes gider. Ertuğrul hocayı seviyoruz ama gidersek herkes gider, başarısız olursak. Başarısız olursak duramayız, gurursuz şahsiyetsiz değiliz. 101. yılda ben istifa ettim ama kabul edilmedi."

"(101. yılda olanlarla ilgili pankartlar için) Bu çocukların öğrenmek istedikleri varsa gelip sorsunlar. Pozitif pankartlar da açıklacaktı ama ben izin vermedim. Bizim tek bir amacımız var, Beşiktaş'ı şampiyon yapmak. Belki transfer de yapacağız. Ama o arkadaşların canları sağolsun ben onlara hiç kızmıyorum. Onlar beni imparator yaptılar başbakan yaptılar şimdi pankart açtılar. Haftaya istiyorlarsa yine açsınlar."

"Ben hayatımda hiç yalakalık yapmadım. Ben son 1 aydır başkanı eleştiriyordum ama o başkan geldi beni göreve aldı. Ben bu görev eleştirerek bileğimin hakkıyla geldim. Beşiktaş'ı sevenler desteklesin, sevmeyenler kendi rantlarının peşinde koşanlar zaten desteklemesin."

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

E.Sağlam
"Bizler Sinan Engin'i çok seviyoruz. Geldikten sonra çok mutlu olduk. Demin de söyledim, çok iyi bir havamız var ve bu havamızı kimsenin bozmasına izin vermesinler.."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mdc

İstediğin zaman herşeyi yapabildiğine göre ,
İstediğin zaman Beşiktaş'ı pisliklerin içine sokar,çıkartır.
İstediğin zaman çok sevdiğin Beşiktaş'ın şampiyon olur veya kaçırır.

Değilmi Sayın Sinan Engin ?

Ben ve benim gibi düşünenler bunu istemiyor sayın Sinan Engin !
Sayın Ertuğrul Sağlam'ın bir sözü var
Bilmem duydunuz mu ?

"Kendi anlayışımdan, ilkelerimden, prensiplerimden taviz vererek şampiyon olacağıma, ilkelerimle, prensiplerimle ve felsefemle mücadelemi sürdürürüm, gerekirse küme düşerim"

İşte biz bunu istiyoruz sevgili Sinan Engin ...

Eyvallah

HAYATTA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

Sinan Engine köstek olana kadar Demirörene laf atsalar daha iyi olmazmı?

Bilmiyorum ama artık mantıksız geliyor..Beşiktaşın Sinan Engin gibi birisine bu dönemde ihtiyacı olduğu bu kadar açık belliyken ...

Yine iddaa ediyorum

Bu trübünler gün gelir Yine İmparator diye bağırır...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

1903bjk

bu sene kenetlendik sampiyonluga hersey cok güzel basladı ama yine cıktı bişey yanlıs yapmıyoruz sinan enginede ertugrul saglama da sahip cıkalım
FORZA BEŞİKTAŞ

robinho

Forzada birileri Alen'e vurmuş diyor..Ben yeni açıktan kapalıya kaçanları yuhluyorlar sandım , eve gelince öğrendim Alen'e felan vurmuş polisler.Birde çevik kuvvet 2 kez bir yeni açığa gidiyordu sonra tekrar kapalının önüne gidiyordu..Şu olayı detaylı şekilde anlatırmısınız..   Ama Sinan Engin'in adamları Harun,Alen,Ali,Veli  yani her hangi bir kişiye vurmuşsa niye kapalı üsttekiler dalmadı rahat orada 3.000 kişi varsınız...Bütün stad siz ne yaparsanız size katılarak şarkısını söylüyor..3.000 kişi dalamadınızmı 10 kişiye..

one by one

ya herşey iyi gider gibiyken gene kendimize problem çıkardık şarlatan medyaya malzeme olacağız !! klüp içerisinde bi karışıklık çıkarsa ben en çok SAĞLAM hocaya üzülürüm ... ah başkan ahhhhhhhhhh   ????

kofani

101. senede olanları bi açıklasın sayın sinan bey ondan sonra konuşsun.,
Rengi Kaçtı Yaşamın...

NoPasaran

Alıntı yapılan: robinho - Ağustos 12, 2007, 10:45:22
Forzada birileri Alen'e vurmuş diyor..Ben yeni açıktan kapalıya kaçanları yuhluyorlar sandım , eve gelince öğrendim Alen'e felan vurmuş polisler.Birde çevik kuvvet 2 kez bir yeni açığa gidiyordu sonra tekrar kapalının önüne gidiyordu..Şu olayı detaylı şekilde anlatırmısınız..   Ama Sinan Engin'in adamları Harun,Alen,Ali,Veli  yani her hangi bir kişiye vurmuşsa niye kapalı üsttekiler dalmadı rahat orada 3.000 kişi varsınız...Bütün stad siz ne yaparsanız size katılarak şarkısını söylüyor..3.000 kişi dalamadınızmı 10 kişiye..

:D Klavye delikanlıları orada susmuş belli..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kara kalem

Abartılacak hiç bi' şey yok, sadece yapılması gereken yapıldı. Tepki koymak herkesin en doğal hakkıdır ve tepki de koyuldu !

Herşeyin güzel gitmesine rağmen böyle bi' tepkinin koyulması daha bi' umut verici oldu !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

keskinli

Alıntı yapılan: mdc - Ağustos 12, 2007, 05:17:28
İstediğin zaman herşeyi yapabildiğine göre ,
İstediğin zaman Beşiktaş'ı pisliklerin içine sokar,çıkartır.
İstediğin zaman çok sevdiğin Beşiktaş'ın şampiyon olur veya kaçırır.

Değilmi Sayın Sinan Engin ?

Ben ve benim gibi düşünenler bunu istemiyor sayın Sinan Engin !
Sayın Ertuğrul Sağlam'ın bir sözü var
Bilmem duydunuz mu ?

"Kendi anlayışımdan, ilkelerimden, prensiplerimden taviz vererek şampiyon olacağıma, ilkelerimle, prensiplerimle ve felsefemle mücadelemi sürdürürüm, gerekirse küme düşerim"

İşte biz bunu istiyoruz sevgili Sinan Engin ...

Eyvallah

iste budur!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin