Ana Menü

Ya Hesap Ver Ya Huzur Ver [Sinan Engine Çarşı Tepkisi]

Başlatan mdc, Ağustos 12, 2007, 02:19:08

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haznedar_carsi

Kapatmıyorum güzel kardeşim, bu adam görevde olduğu sürece de İS-TE-Mİ-YO-RUM !
[/quote]
kara kalem sen istesende istemesende bu adam bu takımın menejeridir ne yapabılırsın ?
şeklimiz tarzımız HaznedaR lıyızz

kara kalem

Görevden alacağım falan demedim zaten. Ben de görevde olduğum sürece elimden gelen tek şey olarak istemediğimi her platformda belirteceğim. Beşiktaşımız'a yakışmadağını anlatacağım.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

haznedar_carsi

kara kalem

haznedar_carsi

Takım için , huzur için , Ertugrul hoca için  bu faktorler ıcın cok zor bışemı destek olmak  ???

kara kalem

Tamam. Siz takım için, huzur için, Ertuğrul hoca için destek olun.

Ben geçimişimiz, duruşumuz ve ilkelerimiz için karşı çıkacağım !

robinho

Adriano

Ne oLursa oLsun bu oLumsuzLukLar takıma yansıtıLmamaLıdır..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

haznedar_carsi

Alıntı yapılan: AdRiAnOoO - Ağustos 14, 2007, 16:09:22
Ne oLursa oLsun bu oLumsuzLukLar takıma yansıtıLmamaLıdır..
Katılıyorum sana takım tam konsantre olamayıp allah korusun isvicreden kotu bır sonucla donerde nolucak peki ?

kara kalem

Serdar BİLGİLİ döneminde İnönü Carlsberg anlaşması düşünülmesine karşılık tepki koyulduğunda da ortada kötü yansıyıp, konsantrasyonunun bozulması söz konusu olan bi' takımımız vard.

Aynı takımımız Kapalı'nın ''Büyük Başkan Feyyaz'ı Bize Bağışla !'' haykırışları arasında Beşiktaş'tan gönderilen Feyyaz UÇAR zamanında da vardı !

Beşiktaş'ta başarı için her yol mübah değildir ! dediği için efsane olmuştu zaten o Ak Saçlı, Kara Sevdalı Kahraman !

Ha şimdi mi ?

Şimdi her yol mübah. Varsın Sinan ENGİN'de kalsın, aman takımımızın havası bozulmasın. Bi' kupadan oluruz değil mi!

haznedar_carsi

Alıntı yapılan: kara kalem - Ağustos 14, 2007, 16:20:10
Serdar BİLGİLİ döneminde İnönü Carlsberg anlaşması düşünülmesine karşılık tepki koyulduğunda da ortada kötü yansıyıp, konsantrasyonunun bozulması söz konusu olan bi' takımımız vard.

Aynı takımımız Kapalı'nın ''Büyük Başkan Feyyaz'ı Bize Bağışla !'' haykırışları arasında Beşiktaş'tan gönderilen Feyyaz UÇAR zamanında da vardı !

Beşiktaş'ta başarı için her yol mübah değildir ! dediği için efsane olmuştu zaten o Ak Saçlı, Kara Sevdalı Kahraman !

Ha şimdi mi ?

Şimdi her yol mübah. Varsın Sinan ENGİN'de kalsın, aman takımımızın havası bozulmasın. Bi' kupadan oluruz değil mi!
O zamn sadece Sinan Engin değil bütün yönetimin değişmesi gereklidir.

kara kalem

Beni tanıyan arkadaşlar Cola Turka olayından beri her fırsatta Yönetim'in her değerimizi sattığını/satacağını ve istifa etmesi gerektiğini yazdığımı bilirler zaten.

Linkte verebilirim.

haznedar_carsi

Karşısında güçlü bir aday mı varki yönetim gitsin kımse cıkmadı karşısına adamlar devam edıyor ıste ıı veya kotu

Adriano

Yakında takımın ismini bile sponsora satarlar !
Benim demek istediğim yönetim biraz çenesini kapasın, zor şampiyonlar ligi virajında saçma sapan demeçler verip birilerini istifaya davet edip kargaşa çıkarmasınlar..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

haznedar_carsi

ßaşka islerle uğraşmıyorlarkı ısınıze bakın takıma bide forvet aLın .!