Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

cisse isabetli bir tercih olur.
chelsea'ye attığı gol hâlâ akıllarda.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ERHUN

Jermaine Jones

Aslında tanıtmaya gerek yok ama adet yerini bulsun.
Bundesliga'nın Schalke 04 kulübünde forma giyiyor. 3 Kasım 1981, Frankfurt am Main doğumlu ABDli.
Eintracht Frankfurt altyapısından çıkma. 1999 yılında Eintracht Frankfurt'ta profesyonel oldu. Frankfurt'tan sonra Bayer Leverkusen forması giydi. 2007'de Schalke'ye transfer oldu. 2011-2012 devre arasında yarım sezonluğuna Blackburn Rovers'a kiralandı. Hâlâ Schalke forması giyiyor. Bu sezon Bundesliga'da 14 maçta forma giymiş 1 gol atmış 1 asist yapmış. Kupada 3 maçta forma giymiş, ŞL elemelerinde 2, ŞL'de 3 maçta forma giymiş. Kupada-ŞL eleme-ŞL'de skora katkısı bulunmuyor.

dedikodu kaynağı kartalbakışı

El Colgado

ben jermaine jones'u beğeniyorum. ama transfer edeceğimizi düşünmüyorum.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ERHUN

THOMAS EICHIN (W.Bremen teknik direktörü): "Aaron Hunt, sezon sonuna kadar Werder Bremen'de kalacak." (Weser-Kurier)

ERHUN

Nakoulma ve Mathijsen isimlerini yazmış basın. Basındaki adlara güvenmiyorum ama bu takıma transfer, özellikle sağ bek transferi şart oğlu şart. Atiba'yı sağ beke koymak takımı olumsuz etkiliyor. Atiba ortada olduğu zaman takım top yapabiliyor. 3 Şubat'ta yani haftaya Pazartesi transfer sezonunun sonu, bekliyoruz bakalım.

ERHUN

Figen Civen ve o tip gereksizleri, zarardan başka bir şeyi dokunmayacak tipleri kıçınızın dibinden ayırmadıkça benim bu yönetime güvenim yok. 2.5m€'ya bağladığın bir anlaşmayı bu ve bunun gibi bir tipe söylersen o anlaşmanın tarafı ertesi gün 4.5m€ ister. Figen Civen'miş Atakan Kurt'muş -Önder Özen'e tanrı parçacığı mısın diyen- andavalmış falan... Bunlar Beşiktaşlı diye geçinen, Beşiktaş muhabiri olan ama samimiyetlerine gram güvenmediğim, bize zararı dokunan tipler.

Stadyum ve sponsorluklar için teşekkürler, transfer işlerini tamamen Önder Özen'e devretmedikçe bunlardan bir beklentim yok.

CR7

neymiş kimmiş o 2,5 milyonu 4,5'a çıkaran karşı taraf?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Alıntı yapılan: CR7 - Ocak 27, 2014, 19:28:44
neymiş kimmiş o 2,5 milyonu 4,5'a çıkaran karşı taraf?

2.5-4.5 gibi rakamlar sadece bir örnek. Bu kulüpte o saydıkları ve onlar gibi olan tipler yüzünden ilgilendiğimiz kişilerin fiyatı direkt olarak artıyor. Kulübün onlardan arındırılması gerekiyor. Transfer işi son ana kadar, anlaşma imzalanana kadar gizli tutulmalı. Onlar için muhabirlik başarısı falan ne diyorlarsa olabilir ama bizim zararımıza oluyor.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

TD'de Varşova'da okuyan bir arkadaş var, o yazmış.
Polonya basınına göre Prejuce Nakoulma Beşiktaş'taymış. 300k€ bonservis bedeli ödeyecekmişiz.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

1 hafta öncede adı yazılmıştı. Sanırım buraya koyan olmamış, baya konuşuldu o adam.

Bu arada 27 değil 26 yaşında. Polonya liginden bilinmeyen iyi adamlar çıkıyor. Buradakine benzer tepkiler oldu orada da (Kahramanmaraşspor bile almaz diyen oldu, hayatında bir defa bile izledi mi acaba -tahminimce hayır-)ama haberi paylaşan kişinin yazdığına göre gayet iyi, Türkiye liginde zorlanmayacak Beşiktaş'ta da rahat oynayacak biri. Bunu ben değil Polonya'da yaşayan o ligi takip eden arkadaş yazıyor.

Gelecek mi gelmeyecek mi bilinmez. İyidir kötüdür bilmiyorum da adını ilk defa duyduğunuz birini nasıl bu kadar çabuk yargılayıp yerin dibine sokuyorsunuz bende bunu anlamıyorum.

Bu arada Nakoulma'nın adı bizim dışımızda Bundesliga'dan Werder Bremen, Bundesliga 2'den 1.FC Köln, Serie A'dan Chievo Verona, Ligue 1'den Nice, Jupiler Pro Lig'den Brügge'yle anılıyor.

ERHUN

Jermaine Jones ve Papiss Cisse iddiaları var.

Jermaine sezon sonu serbest kalıyor.

Newcastle United, Mönchengladbach'tan Luuk de Jong'la anlaşmış. Cisse'yi satacaklarmış. Bundesliga'dan ve Türkiye'den talipleri varmış. Türkiye'den biz ve Trabzonspor istiyor. Bundesliga'dan da bir kaç takım adı vardı ancak unuttum.