Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Hala Prejuce Nakoulma gelecek diyen siteler var, kaynakları Polonya.

Dany'i kiralamak istememişiz, 3 yıllık anlaşmışız diyen de var. Bilmiyorum neyin nesidir. Biliyorsunuz Dany, Gaziantepspor ve Karabükspr'un teklifini kabul etmedi. Bakalım pazartesi bitiyor transfer sezonu, bekleyip görelim.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Yarın kimi alıyoruz..

Cenk seneye gelecek..

Yarın transfer olacak derken özen başka birisinden bahsetti sanırım

Su batalla alınsa keşke ya halen çok ıstiyorum

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Şubat 03, 2014, 02:06:28
Yarın kimi alıyoruz..

Cenk seneye gelecek..

Yarın transfer olacak derken özen başka birisinden bahsetti sanırım

Su batalla alınsa keşke ya halen çok ıstiyorum

Hücum oyuncusu ve yabancı biri gelebilir dedi benim anladığım. Forvet mi olur, ofansif ortasaha mı bilmiyorum. Bugün 23:59'da rahatlamış olacağız.

NoPasaran

Bide senin yazdığın o nakaulma mi ne var ya erhun, bak o gelirse de başarılı olacak gibi bir his var içimde..

Ama istegim ofansif orta saha. Beşiktaş in gol pası atacak ve gol atacak skorer birisine ihtiyacı var

Batalla yi al koy, Fernandesin verdiğinin iki katını çok rahat verir..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Şubat 03, 2014, 02:17:10
Bide senin yazdığın o nakaulma mi ne var ya erhun, bak o gelirse de başarılı olacak gibi bir his var içimde..

Ama istegim ofansif orta saha. Beşiktaş in gol pası atacak ve gol atacak skorer birisine ihtiyacı var

Batalla yi al koy, Fernandesin verdiğinin iki katını çok rahat verir..

Prejuce Nakoulma. Tanımıyorum ama anladığım kadarıyla Holosko'nun Afrikalı versiyonu gibi bir şey. İyi koşuyormuş, savaşçıymış tanıyanların yazdığına bakılırsa. Videolarına baktımda ayağı iyi değil. Transfermarketi'nde yazdığına göre asıl mevkisi kanat forvet, santraforda oynayabiliyor.

Bugün söylediklerinden sonra Önder Özen'in böyle bir transfer yapacağını düşünmüyorum açıkçası. Kiralarlar mı bilmiyorumda bonservisiyle almayız bu adamı. Seneye 5+0+3'e düşecek, bağlı kontrat bırakmamak için sevmesemde kiralık transfer yapıyoruz dedi, gidipte bilinmeyen birini bağlamazlar bence. Tabii bunlar benim görüşüm ve adamı tanımıyorum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Severim Bafetimbi'yi buyursun gelsin. Ama zor olduğunu düşünüyorum. Avrupa'da isteyeni fazlaca olacaktır.

NoPasaran

Beşiktaş, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına şimdiden başladı.

Siyah beyazlılar sezon sonunda Olimpique Lyon ile sözleşmesi sona erecek olan Fransız golcü Bafetimbi Gomis'i kadrosuna katmak istiyor.

Devre arası transfer döneminin son gününde yeni sezondan itibaren geçerli olmak üzere Gaziantepspor'dan Cenk Tosun ile anlaşan Beşiktaş yönetimi, yabancı forvet arayışlarına da hız verdi. Almeida'nın sözleşmesini şu ana kadar uzatmaması ve sezon sonunda takımdan ayrılma ihtimaline karşı yönetim kurulu Bafetimbi Gomis ile temasa geçmeye hazırlanıyor.
reklam

Bu sezonun ardından Olimpique Lyon ile mukavelesi sona erecek olan 28 yaşındaki golcü oyuncu için bonservis bedeli de ödemeyecek olan siyah beyazlılar, Gomis'in talep edeceği yıllık ücreti karşılayabilecek.

Yönetim kurulu önümüzdeki günlerde gomis'in menajeri ile görüşmelre başlayarak, sezon sona ermeden bu transferi tamamlamayı planlıyor.

Fransa'nın saint-etienne kulübünde futbola başlayan gomis, 2004 yılında profesyonel kariyerine de bu kulupte adım attı. Saint-etienne forması ile geçirdiği başarılı sezonların ardından 2009 yılında olimpique lyon'a transfer oldu. 28 yaşındaki oyuncunu lyon ile olan sözleşmesi bu sezonun ardından sona erecek.

ntvspor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Şubat 14, 2014, 00:32:34
Severim Bafetimbi'yi buyursun gelsin. Ama zor olduğunu düşünüyorum. Avrupa'da isteyeni fazlaca olacaktır.

Ben sene sonunda Stat açılışımızla beraber Vodafone'unda desteği ile en iki tane çok iyi oyuncu alaaklarını düşünüyorum valla..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Alınsın abi alınsın :D

3 tane nokta transferi yapsak yeterli bizim için.

AYRICA;

Where is the kerim frei?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Bölünür senin için uykular!