Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Alıntı yapılan: RCA - Şubat 14, 2014, 01:36:22
Olcan giderse trabzondan isyan çikar valla.

Bir şey olmaz kimler gitti Trabzondan bi Olcan gitmiş çok mu.

Trabzon Pektemek'i istiyordu zaten.

Baktık razı olmuyorlarsa üstüne birazda para verebilirler.

Özellikle seneye 5+0+3 geldiğini düşünürsek harika bi transfer olur.
Bölünür senin için uykular!

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

O kısmı Trabzon düşünsün ;D

Zaten böyle bir transfer girişiminin olacağını düşünmüyorum :D

RCA

önümüzdeki yıl için manu ya kagawa için 15 milyon sterlin teklif etcekmişiz ??? ??? ???

That's me.

El Colgado

15 vermeyiz kimseye.
ama nürnberg'ten kiyotake'yi kagawa'ya tercih ederim. kiyotake bizim ihtiyacımız olan futbolcu.

galaxy note 2 - tapatalk

carsi52

Bütün transfer zamanını Lescott için harcadılar.

Açıkçası bende Lescott'u adam gibi izlememiştim yani alıcı gözüyle bakmamıştım bu zamana kadar hiç citynin topçusudur diyorduk bi kaç kerede izlemişliğimiz vardı normal olarak iyidir kalite artar diyorduk.

Ama geçen gün bi alıcı gözüyle bi izleyeyim dedim yok ya iyi ki alamamışız sezon sonu almak gibi bir hata yapmazlar umarım Escude 2 olur.

El Maestro

Seneye 98 milyon euro para gelmicekmi bize ? Pahalı transfer yapılabilir o yüzden belli olmaz yani.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

carsi52

Transfer yapılabilecek para varsa kesin almasınlar Lescottu.

Para olsada olmasada umarım almazlar Lescott'u vallahi çok sevindim ben devre arasında iyi ki almamışız.

NoPasaran

Bir maça göre yorum yapma kaan ya

Yapabilirsin ama bazı adamlar için yapılmamalı en azından..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Maestro - Şubat 21, 2014, 19:31:05
Seneye 98 milyon euro para gelmicekmi bize ? Pahalı transfer yapılabilir o yüzden belli olmaz yani.

O nerden geliyor ya

Öyle bir para mümkün değil :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

5 yıllık para o.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran - Şubat 21, 2014, 23:17:16
Bir maça göre yorum yapma kaan ya

Yapabilirsin ama bazı adamlar için yapılmamalı en azından..

Abi güven bana lescott gelsin escude 2 olur başkada bir şey demiyorum ;D

NoPasaran

Go Ahead Eagles forması ile bu sezon başarılı bir performans ortaya koyan deniz, sezon başında Önder Özen 'in transfer listesindeki oyunculardan biriydi.

Kulübü ile sözleşmesi 2016 Haziran ayında sona erecek olan genç oyuncunun bonservis bedelinin 1 milyon euro seviyelerinde olduğu belirtildi. Deniz Türüç'ün, İngiltere ve Almanya'dan bazı kulüplerin de radarında olduğu vurgulandı.

Altyapı eğitimini Twente ve de Graafschap takımlarında tamamlayan Deniz, 2012 yılından bu yana Go Ahead Eagles'da forma giyiyor. Sol ayağını etkili kullanan ve hücuma dönük orta saha oyuncusu özelliklerini taşıyan Deniz Türüç'ü Önder Özen yakından takip ediyor.

Hollanda 21 Yaş Altı Milli Takımı'na davet alan yıldız adayı, Türkiye U19 Milli Takımı'nda da bir kez forma giydi.1993 doğumlu gurbetçinin bonservis bedelinin 1 milyon euro civarında olduğu tahmin ediliyor.

Kaynak: Kartalbakışı Özel Haber
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Sezon sonunda kulübü ile sözleşmesi sona erecek olan Alman oyuncu için Werder Bremen kulübü devre arası transfer sezonunda Hunt için 2 milyon Euro bonservis bedeli istemişti.Devre arasında Hunt transferinden vazgeçen Beşiktaş yönetimi geçtiğimiz hafta gelecek sezon için Almanya'da Aaron Hunt ile prensipte anlaştı.

Beşiktaş'lı yöneticiler gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde katılmayı hedeflediklerini, Beşiktaş'ın Hunt için çok cazip olduğu ve Hunt'un eşi Semra'ın Türk olmasıyla Türkiye'de yaşamının da kolay olacağı ifade edildi.

Beşiktaş transfer komitesi gelecek sezon transfer çalışmalarını titiz bir şekilde sürdürüyor.Beşiktaş yönetimi Hunt ile prensipte anlaşmasına rağmen,B planı olarak tuttukları Şampiyonlar Ligi için hedeflerinin Vodafone Arena'ya dünya yıldızları getirmek isteklerini ifade ettiler.
Kaynak: Kartalbakışı Özel Haber
Aşk bu Aşk !

volkanca.net