Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Artık kimseyi almasınlar..

Eldekilerle oynayalım yeter..

Gelecek şu bu..

Hiç beğenmediğim bir transfer dönemi geçti..

16 maç kaldı zaten
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Bizim adımıza bir transfer dönemi olmadı ki beğenelim veya beğenmeyelim. ;D

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Selim Ay (Torku Konyaspor) -> Beşiktaş

TD'de biri yazmış, başka bir yerde de görmedim.

-----

SELİM AY: "Beşiktaşlı yöneticiler menajerimle görüşüyorlar. Kulübümle de temas halindeler. Transferim herhalde bugün netlik kazanır."

medya Beşiktaş

ERHUN

Prejuce Nakoulma, Beşiktaşlı yöneticilerle kontrat detaylarını görüşmek üzere bu akşam İstanbul'a gidecek. (Piłka nożna)
Takımıyla Antalya'da kampta. Saat 17:00'de Lodogorets Razgrad'la maçları var, ilk 11'de başlıyor.
medya Beşiktaş

RCA

Alıntı yapılan: ERHUN - Ocak 29, 2014, 16:54:06
Prejuce Nakoulma, Beşiktaşlı yöneticilerle kontrat detaylarını görüşmek üzere bu akşam İstanbul'a gidecek. (Piłka nożna)
Takımıyla Antalya'da kampta. Saat 17:00'de Lodogorets Razgrad'la maçları var, ilk 11'de başlıyor.
medya Beşiktaş

Hangi takımdan geliyor bu adam?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

1987 doğumlu. 2004'te Burkina Faso'nun CF Ouagadougou takımında profesyonel olmuş. 2006'da Polonya ligi takımlarından GKS Granica Lubycza Krolewska'ya transfer olmuş. 2007'de Stal Stalowa Wola'ya transfer olmuş. 2008'de Hetman Zamosc'a transfer olmuş. 2008-2012 arasında bonservisi Gornik Leczna'daymış ama önce Widzew Lodz'a sonra Gornik Zabrze'ye kiralanmış. 2012'de Gornik Zabrze bonservisini almış, 2011'den beri şuanki takımında yani.

2012'den bu yana Burkina Faso Milli Takımı'nda oynuyormuş.

Hiç bilmiyorum, tanımıyorum. Ligimizdeki Afrikalılar gibi sanırım. Lig kalitesi olarak Polonya'dan iyiyizdir ama Polonya'dan büyük liglere daha çok futbolcu gidiyor, eğer Polonya'daki iyi futbolculardansa katkısı olur. Daha öncede yazmıştım, Varşova'da üni okuyan biri hakkında yorum yaptı diye. Beşiktaş'ta oynayacak düzeyde biri demişti, devamlı olarak o ligi izleyip yorum yapan biri bunu söylüyor. Şuan başka bir kaynak yok Nakoulma hakkında. Hee bir de geçen OFM'de transfer listesinde ucuz diye almıştım, 1 maçta forma giydi 1 gol attı. Eğer referans olarak geçerliyse bunu da yazabilirim ;D

ilhan mansız_melis

Oyuncuyu hiç izlemediğim için olumlu/olumsuz yorum yapamayacağım ama transfer yapmayacağız gibi geliyor bana.

Alıntı yapılan: ERHUN - Ocak 29, 2014, 17:03:02
Hee bir de geçen OFM'de transfer listesinde ucuz diye almıştım, 1 maçta forma giydi 1 gol attı. Eğer referans olarak geçerliyse bunu da yazabilirim ;D

:ahaha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Akhisar belediyesi ile tek farkimiz gazetede yazan isimler
İmza konusunda yarisiriz herhalde bu gidisle

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Jermaine Jones bitmiş. Beşiktaş'ımıza hayırlı olsun.

ligtv

CR7

+ NTVSpor +haber1903 +tüm muhabirler

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net