Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

RCA

Umarım faydalı olur ücret ödenmemesi ve beğenilirse bonservisininde olmaması gayet güzel.

FAKAT,

Akıllara şu soru geliyor. Bu adamın sene sonu sözleşmesi bitecek ise bu adamlar para kazanmak istemiyor mu kiralık bedava sene sonu da bedava gelebilir. Başlarından mı atmaya çalışıyorlar jermain jones'u acaba?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

carsi52

Alıntı yapılan: ERHUN - Ocak 29, 2014, 23:24:44
Jermaine şuan İstanbul'daymış.

Güzel bir an önce takıma katılsın yeterince zaman kaybettik zaten :D
Bölünür senin için uykular!

RCA

2.5 yıllığına anlaşılmış. 32 yaşında orta saha oyuncusu. Pekala orta sahanın hangi bölgesinde görev aldığını bilen var mı ben hatırlamıyorum da
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

RCA

Aklıma bir an Fabian ernst geldi ve o sene ki şampiyonluk

That's me.

ERHUN

Ön libero. Savaşçı bir futbolcu. Sert oynar. Rakibi ısırır topu çalar yani ama burada bu sertliğe atılır mı bilemeyiz, Melo atılmıyorsa Jermaine'in de atılmaması lazım ama malum Türkiye şartları belli olmaz.

FM14'ü silmiştim geçen gün hatadan dolayı, biri FM profilini koyarsa güzel olur ön bilgi olarak.

----

Ernst'i almıştık rahat etmiştik. Gidene kadar çok emeği geçti. Gittiğinden beri orada bir boşluk var. Şimdi Jermaine Jones geldi (inşallah buda yatmaz). Aynı şekilde olacağını düşünüyorum. Gidene kadar sonuna kadar mücadele edecektir.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

http://www.flightradar24.com/DLH1304/29f8e00

Medya Beşiktaş, Jermaine Jones'un içinde olduğu uçak diye paylaştı bu linki. Saat 2 civarında Atatürk Havalimanı'nda olacakmış. Lufthansa'nın 22:10'da Frankfurt'tan kalkan İstanbul uçağı. Şuan Marmara üzerinde, havalimanının üzeri ana baba günü her zaman olduğu gibi, o uçağın inişi 2'yi geçer.

carsi52

FM14'ü bilmem ama CM2003 oyununda efsane ortasaha idi bu adam ;D

Uzaktan ne goller atardı be ;D
Bölünür senin için uykular!

keskinli

hayirli olsun
Fabian etkisi yapamaz bence
cok savasan bi oyuncu ama kalitesi cokta vasat ustu degil
simdi orada oynayanlardan daha iyi kesinlikle
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Bu transferle birlikte transferi kapadığımızı düşünüyorum. En azından yabancı almayız. Prejuce Nakoulma, Erick Moreno gibi isimler dedikodudan ibaret olarak kalır. Belki bir stoper alırız o da Türk olur, büyük ihtimalle Torku Konyaspor'dan Selim Ay olur. Sağ bek bekliyordum ama herhalde Atiba'yı oraya çekecek.

Tolga
Atiba    Sivok(Pedro)    Ersan       Ramon
             Manuel (Veli/Necip) Jermaine
Töre (Kerim)         Oğuzhan           Olcay
                               Hugo

Sivok'la Pedro aynı anda 11 başlamadığı takdirde şu kadro 6 yabancı ediyor. Holosko'nun işi artık çok zor. Sivok sakatlanmadığı sürece Escude-Pedro ikilisini de düşünmez Bilic.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.