Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

günlük vize haftasına girdik :(
salı günü başlıyor vizeler
2 hafta boyunca sürecek
sonra ise ver elini Kütahya
3 gün de olsa gidicem
özledim artık :)
ayrıca kışlıklarımı da alıcam yazlıklarımı bırakıcam
bir de param kalmadı be günlük :(
aylık akbilin de son günleri oof off..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

gunluk bugun kotuydu hersey okulda sıkıntılar bas gostermeye basladı okul ozel ama bız ozel degılız maddı ımkanlar zorlayacak bızı artık bı yolunu bulacagız :) bugun kıtaplar gelmıs 310tl ne yapcaz bılmıyorum yarın maça gıtmeden bı akmara bakacagım varmıs orda :)

yıgıt sendede aynı dert var galıba cozulur ıns. hersey
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

bugün ilk vizeme giremedim günlük
ne kadar malım di mi nan günlük
sen 6'ya kadar uyuma tam 7'de çıkacakken sabah haberlerini izlerken uyu kal 6'da
vize 9:15'te ben uyandım 9:23'te
hemen giyindim saat 9:28'de çıktım okula gittiğimde saat 10:20ydi
vize bitmiş 20 dk bile geçmişti
neyseki hocayı buldum da pazartesi yapayım dedi
e sevilen biriyiz ne de olsa 8)
yarın 2. vize 10:45'te
uyuyakalmazsam girecem inşallah :D

he bir de maç var akşam
staddayım
yarınki sınava da hiç çalışamadım
gelesiye de saat 1-2 olacak sınava çalışim desem yine uyuyamayacağım
hay ben böyle işe :sopa
ama yenersek de süper olacak be günlük
koyacaz wolfsburga gelicez Allahın izniyle :)

Cem Goren

gunluk dun tanıstıgım cocuklar bugun geyık yaptılar agzımı acamadım ılk gunden kalplerını kırmadım :)ıgrenc bı gundu dun zaten o yagmurda o sogukta hasta olduk galıba bugun okul odev falan artık kosusturmaca baslıyor maç falan yalan artık zaten hevesıde kırdılar

+18 !

Alıntı yapılan: +18 ! - Kasım 04, 2009, 19:09:57
Bugün okulun kapısından girdim gece uyku uyumamışım sağolsun Beşiktaş uyutmadı..

Fenerli arkadaşın biri yanıma geldi niye geldiğini adım gibi biliyordum.. Elimi sıktım kıpkırmızı oldu..

Daha çocuğun ağzından "Wolf.." lafı çıkmadan kafam çocuğun burnundaydı..

Sonrası malum müdür yardımcısı,müdür ve ardından yarın aileni çağır..

Büyük ihtimallede uzaklaştırma..

Boşverin neyse..

Baya yoğun bir gündü günlük :)

Cem Goren

basımız onde bırgun gectı ıste gunluk ne anlatabılırımkı sana

carsi52

Bugün dershanede kızlara BEŞİKTAŞ'ın febe ve geseden farkını anlatmaktan anam ağladı be günlük.
Bölünür senin için uykular!

erdibatmaz

Lost'un ikinci sezonunu bitirdim. Mutluyum, gururluyum. Çok güzel bir diziymiş. Vizeler bitsin 3'e başlarım.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

bugun sınav olduk quız cakması gıbı bırsey yarın kıtap bakmaya gıdıcem beyazıta normalde pazar gıdıcektım ama kapalı olma ıht. var telekom maçı hıbe olacak ama kısmet ıste :(

Cem Goren

gunluk dun kıtabıda aldım telekom maçınada gıttım bugun odev falan yaptık mutluyum dun 2de2 yaptık hersey guzel bugun

Cem Goren

gunluk gecen cumartesı kıtap almıstık (telekom maçı oncesı) kıtaplar yanlıs cıktı adam sormustu o an bunlarmı dıye dedım bunlar abı tabı maça yetıscez ya acele ıle cıktık dun hoca derse gırdı bunlar yanlıs dedı bende bı telas gıttım bugun akmara adam demıstı bana yanlıssa degıstırrırız dıye gıttım dedım boyle boyle ıadesını yaparız dedı ama aldıgım adam yok pazar gel dedı tabı pazara kadar bekleyemeyemem evden aldık parayı ucuza kapattık kıtabı yalan olduk o 60lırayı alamassam yandım gunluk babamada dedım tum kıtaplar bıttı daha kıtap alınmıycak dıye normalde 3 kıtaba ıhtıyacım vardı onlarında parasını aldım babamdan fazlasıyla sımdı o altısıda yanlıs cıkınca 9kıtap eksıgımız oldu pazar gunu o kıtapları bulmam lazım bulamassam yalan oldum :(

CR7

az sonra son vizeme girecem günlük ve sonra memlekete gideceğim 2 aylık aradan sonra bu 2 aylık periyotta da takımı şampiyonluk potasına tekrar soktuğum için sevinçliyim mutluyum gururluyum :)
3 günlük tatilin ardından tekrar İstanbul'a geleceğim fb maçı için
fb maçı sonrası döneceğim tekrar memlekete
bayram bitene kadar da oradayım :)

Cem Goren

gunluk yarın zor bı gun olacak kadıkoyden parayı almam lazım adam aradı yarın gel dedı gıdecegım yarın almadan gelmem o parayı :) ertesı gunde beyazt kazan bız kepce arayacagız kıtapları olmadı fotokopı olacak :)

Cem Goren

Alıntı yapılan: cem_goren - Kasım 13, 2009, 18:46:36
gunluk yarın zor bı gun olacak kadıkoyden parayı almam lazım adam aradı yarın gel dedı gıdecegım yarın almadan gelmem o parayı :) ertesı gunde beyazt kazan bız kepce arayacagız kıtapları olmadı fotokopı olacak :)
gunluk butun ıstanbulu gezdım ugramadıgım sahaf kalmadı ama hıcbırınde lanet olsaı kıtaplar yok bu arada parayı aldım adamdan:) akmarda yok beyaztta cagaloglunda yok o ara sıfayıda kaptık yorgan dosek yatıyoruz :) elde ıhlamur bılgısayar basında :) maça gıdıcektım ama bu halde gıdılmez

Batuhan

günlük matematikten 18 aldım...
aileme nasıl söylerim fikrim yok.
Söyledim diyelim,hafta sonu toplantı var matematik notum okununca yerin dibine girecekler diye düşünmeden edemiyorum...
hayata küsmüş vaziyetteyim yani.
hiçbir şeyden zevk almıyorum artık.
Koca hestiy aya bedenem ?