Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@LAYINA GİDER

ewt arkadaşlar bu konuda gün içinde başımızdan geçen olayları paylaşalım ben başlıyorum
bugün bankada 3 saat kuyruk bekledim anti akbank forza fortis

Banucan

bu gün okuldan dönerken trt binasının önünde ki orta şeritte iki araba birbirine çarpmıştı

nasıl becerdilerse artık orda ???
FEDA

Delirdik

topicte sohmet oLmasa sadece günLük oLarak kuLLansak daha yararLı bir konu oLur ;)
ziyan oLmasın güzeLim konu
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

DIABLO

bende bugün iki köpeğime aşı yaptım ama çok korktum parazit aşısı fazla doz verdiğim taktirde felç olabilirlerdi ama cesaretimi topladım yaptım onlara birşey olursa hayatta kendimi affetmem
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Timurlenk

bugün anadolu kavağına gittim.harika yerler var deniz'e girilecek yer çok fazla deniz masmavi.istanbuldaki arkadaşlara duyurulur bi organizasyon yapalım :)

Delirdik

kavak bizim ora oLm işte
arkası askeriye oLduğundan denizi tertemizdir ;)

bugün geçtim dersaneye biraz etütLerine girdim.
kafa dağıtaLım dedik biraz çıktık dışarı 4 saat sonra geri geLmişiz
koca bir günü soru çözemeden geçirdim yaw :-\

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Non Mollare Mai

Rapor aldım okula gitmedim daha sonra tiyatro çalışmam için salona gittim. 5 gibi eve geldim. Kızla biraz kavga ettim şu an 1 saattir konuşmuyoruz. Maçı bekliyorum.. Bu sönük günü muhteşem maçla tamamlamayı umuyorum. :)
edit

Adriano

Sabah kalktım, servisi kaçırdım sonra kendim gittim okula.. İlk ders matematik yazılısı vardı.. 1. Ders sınav olduk 4. Ders hoca okudu
(Yuh Artık..! ;D) 50 Almışım :) Sonra beden dersinde hoca hentbol oynattı ;D Sora eve geldim işte o zamandan beri forumdayım :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

2 dia 2 muerto

Bugun iki tane sınava girdim !
Coğrafya sınavından 60 aldıgımı öğrendim !
Asıl önemlisi bir kızla konuşmayı planlıyordum bir işi beceremedim !
Şimdi de maçı bekliyorum İddaa da ilk golü Maldini atıcak diye oynadım bakalım tutar mı ?

carsi52

Her zamanki gibi sabahın köründe kalktım okula gittim okula gittim ders yapmadım daha doğrusu yaptırmadık ;D Okuldan geldim dışarı çıktım playstation2 oynadık (Yendim 8) ) Sonra annemlerle elbise felan almaya çıktı aldık şimdi geldim forumda takılıyom öLe.
Bölünür senin için uykular!

ugur24

sabah kalktım ve işe gittim..saat altıda işten çıktım..şimdide evde maçı izliyorum..ne kadar değişik bir gün !!! ;D

Gülçin 1903

offf iğrenç bi gündü yaa dershaneye gittim herzamanki gibi sınav için ama sınvın iptal edildiğini öğrendim tabi ortalığı birbirine kattım sinir oldum ya
beşiktaş'm oLLeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy

CHEm !

sabah kalktım elimi yüzümü yıkadım ;D ;D ;D

test aldım başka değişik bişey yok onu çözcem :)
Allah kitap Beşiktaş

Delirdik

abLamı hareme götürdüm
o şimdi çanakkaLe yoLcusu :(

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

BjKli_10-ur

Gece 12.30 da yatmama rağmen 8 de kalktım:( Bilgisayarın başına geçtim;D Sonra 2 ye kadar onla uğraşıp dersaneye geldim şu anda dersanedeyim;D tabi yerseniz;D
Sensiz geçen günlerin ...