Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

günlük ek tercih yapabilirim
annemlerden telefon bekliyorum
bakalım say-1'im kaçmış
ona göre yapacağım tercihimi :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

tercıh stresı sabahtan berı dısardayım puanlar dusmus baya bı balıkesır ıktısad 244e dusmus ama sadece ıkı kısı alıyor :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

gunluk hayatımın kumarını oynamaya az kaldı....

Cem Goren

hayatımın kumarını oynadım gunluk 8tercıh vardı eskısehır balıkesır balıkesır ıspartayı yazdım 4tanede burslu vakıf yazdım ıns devletler cıkarda hıc gerek kalmaz onlara

bu gece ruyamda gordum ısparta cıkıyordu :) RUYALAR GERCEK OLSA:)

Alp Erdem

günklük 2 hafta sonra gördesteyim ne çektiğimi bi allah bide texsaslılar biliyor :D her köşede texsas kufur et et nereye kadar

Guti ORÇ.

günlük annemler doğum günü hediyesi olarak real madrid forması almış çok mutluyum :)

Cem Goren

gunluk bu gece yıne ruyamda ıspartayı gordum kaderımde orası var galıba :)

Cem Goren

bugun calısıyorum gunluk kameraman seklı :) kanala gırdım sonunda baya yorucu oldu bugun halıt refıgın cenaze torenı falan derken baya bı yoruldum :) unlu ısımlerın akın ettıgı cenaze tesvıkyede kılınan namazdan sonra zıncırlıkuyu mezarlıgına defnedılecek

erdibatmaz

Bugün Francis Ford Coppola ile tanıştım.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

gunluk bugun kayıt oldum okula cuma sınav varmıs ıngılızcede gecersen 1den baslıyosun kalırsan hazırlık okuyosun falan dedıler hayırlısı dıyıp baslamak lazım artık :)
vira bısmıllah

Cem Goren

yarın sınav var gunluk 60ın ustune cıkmak lazım ama zor :)

erdibatmaz

Bugün otobüsle gelirken otobüste iki üç tane boş yer vardı. Sonra önde oturan bi kız yerini bi yaşlıya verdi önden yanıma geldi, oturdu. Ama öyle bi oturdu ki, yarım kıç diye tabir edilen şekilde, aramızda bayağı bi mesafe vardı. Birden suratım düştü, resmen hiçbir şey yapmadığım halde, yapacakmışım gibi potansiyel sapık muamelesi yaptı bana. Yayılma pozisyonunda mıyım acaba diye kendimi bir kontrol ettim ama yoo normal oturuyordum. Kızı baştan aşağı süzdüm, sonra içimden sen misin lan deyip kendimi cama doğru çektim ve daha da uzaklaştım ondan. Öyle yapıştım ki cama... Aramızda bir kişilik yer açıldı neredeyse. Manyak anıma denk geldi herhalde yoksa takmazdım... Kız fark etti, otobüsteki diğer yolcularla beraber. Annesiyle ayakta duran küçük çocuğa gel buraya otur sığarız dedi bir de... Ulan sen kim oluyorsun da benim yerime başkasını davet ediyorsun... Annesi, yok birazdan inecez dedi... Kız da durumu anladığını anladığımı farkedip allam ya gibisinden şeyler söyledi. Sonra indi gitti. GIcık  oluyorum öyle tiplere ya. Renkli takım taraftarıydı kesin.
bitti, dağılın.

[KralKartal]

Ilginc bir durum... artist desene
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdibatmaz

abi valla kıl oluyorum böyle kendini beğenmiş her şeyi biliyorum havasındakilere. Şimdi burda tam anlatamamış olabilirim ama tepem attı ya. Çok salakça bi durumdu. İnsanların kimseye güveni kalmamış ki.
bitti, dağılın.

Batuhan

Alıntı yapılan: Free İdea - Ekim 19, 2009, 22:10:51
Bugün Francis Ford Coppola ile tanıştım.

kim o :D

yönetmenmiş,...

bugün kuzenim geldi,okul her zamanki gibi çok zordu...
Koca hestiy aya bedenem ?