Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

Günlükk koyduk ulan koyduk uzun zamandır bu kadar mutlu uyanmamıştım :D

Cem Goren

gunluk febe maçının ertesındekı essız sabah kahvaltısı sımdı bıttı yerımde duramıyorum cok fena koyduk babamın yuzune bakıp bakıp guluyorum :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

ulan alp türkçeden zayıf alınır mı neyse düzeltirsin diğer notlar iyimiş ama böyle devam

K.D

selam millet uzun zamandır yoktum ortalık ta nasılsınız?
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Cem Goren

gunluk bugun okula bır baska guzel gıttım :)

Cem Goren

gunluk komaya gırmek uzereyım az kaldı :)

Cem Goren

gunluk bugun dedım bı sınemaya gıdelım evın 12dk uzagındakı sınemaya gıttım yanımda kardesımıde alarak cobanlık yaptık bugun neselı hayat'a gıttık fılm fena degıl hatta guzel ben begendım gulmek ıcın gıdılmesı yanlıs konu olarak cok gercekcı olmus ama
yarın yıne okul var monoton hayat baslıyor

NoPasaran

aynen başlıkta yazdığı gibi bazılarına aynen böyle diyesim geldi
"Sevginiz batsın"
cafede, otobüste, durakta sevişen çift görmekten artık bıktım yahu.
bi simit evine gideyimkafa dinleyeyim dedim taksimde bugün. oturdum 1 saate yakın.oturduğumuz katta 5-6 kişi olmasına rağmen adam resmin sevgilisi ilesevişiyor!! Öpe öpe dudaklarında kan bırakmadı neredeyse. İnsanlarrahatsız olup gidene kadar devam ettiler. Yahu utanmıyormusunuzanlamıyorum. nası bir saygın var kız arkadaşına.
oradan çıktım İETTotobüsü 93T Zeytinburnu otobüsüne atladım. ayakta geliyorum tabi. hafifloş ışıklar önümde bir bayan ve erkek. iki sevgili. konuşuyorlar sohbetediyorlar ve bence yine gereksiz yere öpüşüyorlar. herkes onlarabakıyor "cık cık cık" diye bilerek çıkartılan seslere rağmen banamasındemiyor. kızın gözüne gözüne bakıyorum yapmasın diye ama umrumda değil."Aşkııımm", "canımmmm" "bitaneemm çok şekersin sen ya" vs vs vs. kızakızıyorum ben burada yahu nasıl küçük düşüyorsun bilmiyorum ki..
orta tarafa ilerledim busefer. bu kez iki çift ayakta cam kenarında kollarını birbirineatmışlar bende hemen yanlarındayım. iyi bari bunlarda çok yakın konuşupöpüşseler de kaçamak kaçamak iş yapıyorlar derken oğlan bombayı patlattı
"Aşkım bugün parfümü az sıkmışsın"
"Nerden anladın"
"Tenin kokuyor"
"Seviyormusun kokumu"
"Bu gece uyku yok yine bana."
"O zaman gel bize gidelim sabaha kadar kokla"
Ohaaaaa yani çüş yuhhayvan! Artık dayanamadım bende otobüste. İnsanlarında rahatsızolduğunu gördükten sonra dayamamdım çünkü gerçekten sinir katsayımiyice yükselmişti.
"Yahu ayıp be " diye çıkıştım.
"Ne var birader" dedi esas oğlan
"Herşeyin bir adabı var"dedim o sırada otobüsteki insanlar karıştı, bana hak vererek çocuğayüklendiler ve çocukla kız bir durak sonra indi.
Belki kabaca bir iş yaptım ama ne yapayım yani kızlarımızı bu kadar küçük düşürmeyede hakları yok!
http://pasaa.wordpress.com/
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

gunluk yagmur vardı bugun malum ıstanbul yere tukursen trafık kılıt. uskudardan cekmekoye 1saat15dk da geldım lanet olsun sınırden kapı cam yumrukluyorum dıslerımı sıkmaktan agzımda dıs kalmayacaktı otobuste bırde kadının bırı 2dkda bır ayagıma basıyor kanser oldum bugun

Cem Goren

gunluk temızlık yapıyoruz ısı gucu bıraktık :)

Cem Goren

gunluk saglık sorunları had safhada

[KralKartal]

Gunluk,

burada acaip kar yagiyor, hayat durmus vaziyette...
Besiktasin durumunada canim SIKILIYOR..
Insanlarin bu kadar amatörce dusunmesi ve amatörce klup yonetmesi
beni hirslandiriyor..Param olsa, forum icinden eleman toplayip YONETIME
secimlere girerdim, evet takimi anca yasayan ve yasatan taraftar bilir
hayirlisi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

sevgili günlük,

moralim nekadar bozuk tahmin bile edemezsin.. sınav olduyk dersanede ve çok kötü bir puan aldım..

moralim gittikçe bozuluyor hayalimi süsleyen o üni ye gitmek için elimden geleni yapacağım ama olmuyor olmuyor hep bi aksilik..

korkuyorum.. aileme yakışır bi evlad olmaaycağıımdan , geleceğimden korkuyorum.

allah sonumu hayır etsin..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Simurg

Resul o kadarda sıkma kendini olur inşallah.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

resul gecen sene aynı sıkıntıları bende yasadm puan dusukdu benımde ama nedenı o moral bozuklugunu atamadıgımdandı uzerımden
o yuzden sabah kalk dekı yenıden basslıyorum bugun de basla ve ıstedıgın okul ıcın calısalarına devam et