Ana Menü

Fikret Orman yeniden başkanımız oldu

Başlatan K.D, Mayıs 23, 2013, 22:07:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Neden demirören yaklaşımı

Ünal Aysal yaklaşımı olarak gör

Gayet başarılı

Samsung Galaxy Note cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Şahsen bende Fikret Orman'ın gelmesini isterim çünkü 1 senede olacak iş değil yapacağı şeyler ve en azından 1 sene daha gelmeli Fikret Orman ..

Ancak öle bir yazıyorsunuz ki sanki Serdal Adalı vatan haini,pkklı falan ben anlamıyorum yani .. Her zaman muhalefet iyidir arkadaşlar bunu unutmayın, birileri yanlışları yüzünüze vuracakki düzeltesiniz .. Birde herkesin projesi ve yapılanması aynı olacak diye bir kaide yok, F.O borçları azaltarak 'feda' yöntemiyle bataktan çıkmayı çalışır vs .. S.A gelir sponsor aracılığıyla daha iyi tranfser yapar ve başarıyı getirir, başarıda parayı getirir mantığıyla hareket eder yani bunlar strateji ..

Herkes aynı yolu izlicek diyede bi kural yok yani .. Volkan abinin dediği gibi bir nevi Ünal Aysal yaklaşımı olarakta görülebilir mesela .

Kısacası anlatmak istediğim birilerine çok kolay hain damgası vuruyorsunuz, ben bunu anlamıyorum yoksa mesele başkan olmuş veya olmamış değil..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Keşke Seçim karaı alınmasa idi..

İşte 1 dönem daha diyemiyorlar Serkan artık..

3 sene başkan olacka yeni başkan..

İnsanların Beşiktaşa sahip çıkması güzel bişey..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mayıs 30, 2013, 15:40:24
Neden demirören yaklaşımı

Ünal Aysal yaklaşımı olarak gör

Gayet başarılı

Samsung Galaxy Note cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tamam o yönden görelim. Borsa vurguncusu başkan görmek istemem ben bu takımın başında.

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mayıs 30, 2013, 16:07:21
Keşke Seçim karaı alınmasa idi..

İşte 1 dönem daha diyemiyorlar Serkan artık..

3 sene başkan olacka yeni başkan..

İnsanların Beşiktaşa sahip çıkması güzel bişey..

Olağanüstü genel kurulla geldikleri için bu kongre şart. İsteğe göre değil yani, tüzükte yer alıyor. Son cümle içinde diyeceğim tek şey, kulüp doğrulduktan sonra sahip çıkmalarında ben iyi niyet göremiyorum. Kötü günde olmayan iyi günde de olmasın. Geçen seneye göre oldukça iyi bir gün bugün. Elimizi kolumuzu bağlayan kısa vadeli borçların çoğu yapılandırıldı, yapılandırılamayanlar ödendi. Uzun vadeli borçlar hâlâ var ama kısa zamanda bizi sıkacak bir durumla karşı karşıya değiliz.

NoPasaran

Tüzük değişikliği yapılmasa idi seçim şart değildi..

1 sene beklenseydi..

Ya seçmek zorundamı insanlar Fikret Ormanı..

Aziz Yıldırıma gebe kalmış Fenerbahe gibi..

Zaten kongredeli insanlarda düşünecekler ve ona göre karar verecekler..

Benim görüşüm Fikret Ormanın kazancağı açıkcası

Ancak Adalı ve Ekibinin gücü sadece maddi güç değil..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Fenerbahçe, Aziz Yıldırım'a gebe değil. Bugün seçim olsa Aziz Yıldırım bıraktım dese Şahenk, Koç, Kiğılı başkan adayı olur (veya aralarında anlaşıp biri olur diğerleri destekler).

Aziz Yıldırım oturduğu koltuğa kök salan biri. Kendi istemedikçe gidecek biri değil. Yaptıkları da ortada. Onunla Fikret Orman'ı kıyaslamak bile hata.

Neyse ne yazsam yanlış anlaşılıyor veya oraya çekiliyor. Bu konuya yazacak daha da bir şeyim yok zaten ne yazsam tekrara düşerim bu konuda ve daha önce bir çok kez bir çoğumuzun yaptığı gibi.

keskinli

Serdal adaliyi kimse kötülemedi
adayligini yanlis zamanda koydu dendi
anadoluda oynama fikri anadoludan oy alma niyetli bence
Istanbul disindada cok taraftarimiz var ama istanbul taraftarinin verdigi destegi
veremez kimse
stat konusunda rakipleride anlamak gerek
ortalama 30 mac yapilsa 2 takimin oynadigi 60 macta ne cim kalir nede olasi kötü
sonuclarda sandalye kalir
Rakiplerin yerinde bizde olsak vermeyiz
bunu ne tff degistirebilir nede adali heleki tff basinda eski bi tanidik varsa
keske gücler birlesse ve bi an önce düzluge ciksak.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

Adalı futbol direktörlüğü olayını desteklemiş, sağolsun fikret başkan'ın yaptığını onaylamış. Kesinlikle hatalı bir söylem. Stat işini halleden Fikret Orman eğer şu an önüne geçildiyse Aksu'nun ahtapot kollarından ötürüdür. Ben Serdal Adalı'nın Bjk aşkı ile yandığına inanmıyorum. Öyle olsa idi geçen yıl destek verirdi başkana. Yanına aldığı şahsın bir kere bjk menfaati için iş yaptığını görmedim. Fikret Orman borcu indirdi Bjk'yi düzlüğe çıkardı onu desteklememek nankörlüktür. Kayyuma gidecek dendi bjk glasgow gibi olcaktık resmen. Ayrıca adalı'nın yönetimsel işlerini de beğenen biri değilim. Aldığı oyunculardan sonra başarı sağlayamadık niye güveneyim ki şimdi parası var diye. Banane kardeşim parasından. Denizliyi yollayıo schusteri alan da adalı mesela orda bile hata yaptı. Fikret Orman bjk başkanlığını sonuna kadar hakediyor. Eğer bu fırsatı tepersek ikinci bir fikret orman bulamayız. Demirörenden hesap sormamış. Ulan sen zaten yönetimde değil miydin deyus derler adama o zaman engel olmadın şimdi fikret ormana taş at. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Yemin ediyorum şu stresten kpss bile huzurlu çalışamıyorum. İçime işledi şu seçim olayı.

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Colgado - Mayıs 30, 2013, 18:19:08
Adalı futbol direktörlüğü olayını desteklemiş, sağolsun fikret başkan'ın yaptığını onaylamış. Kesinlikle hatalı bir söylem. Stat işini halleden Fikret Orman eğer şu an önüne geçildiyse Aksu'nun ahtapot kollarından ötürüdür. Ben Serdal Adalı'nın Bjk aşkı ile yandığına inanmıyorum. Öyle olsa idi geçen yıl destek verirdi başkana. Yanına aldığı şahsın bir kere bjk menfaati için iş yaptığını görmedim. Fikret Orman borcu indirdi Bjk'yi düzlüğe çıkardı onu desteklememek nankörlüktür. Kayyuma gidecek dendi bjk glasgow gibi olcaktık resmen. Ayrıca adalı'nın yönetimsel işlerini de beğenen biri değilim. Aldığı oyunculardan sonra başarı sağlayamadık niye güveneyim ki şimdi parası var diye. Banane kardeşim parasından. Denizliyi yollayıo schusteri alan da adalı mesela orda bile hata yaptı. Fikret Orman bjk başkanlığını sonuna kadar hakediyor. Eğer bu fırsatı tepersek ikinci bir fikret orman bulamayız. Demirörenden hesap sormamış. Ulan sen zaten yönetimde değil miydin deyus derler adama o zaman engel olmadın şimdi fikret ormana taş at. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Yemin ediyorum şu stresten kpss bile huzurlu çalışamıyorum. İçime işledi şu seçim olayı.

Görende niang dentinho escude dünyanın futbolunu oynadılar sanacak
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Valla bu şartlarda yapılacak en iyi transferler ve hepsi sıfır maliyet. Zarar mı etti kulüp? Adalı havasını attı orman bonservis taksitlerini ödedi.

NoPasaran

Valla adalının transfer politikasını eleştirmek nankörlüktür asıl

Başarılı yada başarısız olabilir transferler ama geldiğinde hepimizin dünya yıldızı dediği adamlardı

Ha ayrıca

Şu an elnde ikş tane iyioyunc var yabancı

Birisi ferdi
Diğeri almeida..

Bunlarıda görebilirsiniz

Fikret ormanı savunmak için başkalarını boşuna karalamayın..

Adam başa geçmeden demirören yönetiminden mesul oldu

Burada ben varken büşra yada ahmet abiyi forum düzeni için ne kadar sçlayabilirseniz adalıyıda o kadar suçlayabilirsiiz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Sizin modlara adminlere özel yeriniz var değil mi? Oradan seni isteseler uyarabilirler. Adalı da uyaracaktı. Uyarmadı madem böyle çıkıp konuşmayacak. Kendimizi kandırıyoruz bize ne kazandırdı Almeida ve Fernandes. Yıldız oyuncu maç kazandırır. Takımda yıldız varsa olcay'dır valla

Ersin Develi

Alıntı yapılan: El Colgado - Mayıs 30, 2013, 19:22:18
Valla bu şartlarda yapılacak en iyi transferler ve hepsi sıfır maliyet. Zarar mı etti kulüp? Adalı havasını attı orman bonservis taksitlerini ödedi.

Kulübün zarar ettiği bir gerçek ama Serdal Adalı havasını attı demek doğru değil bence
Serdal Adalı'nın transfer ettiği oyuncular ilk etapta aklıma gelenler

Simao 800 bin
Quaresma 7.3 Milyon
Guti Bedelsiz
Ersan yanılmıyorsam 2 Milyon
Almeida fon aracılığıyla alındı tam fiyat hatırlamıyorum
Fernandes 2 Milyon ki buna özel parantez açmak gerek.Fernandes'i 2 milyona almak büyük bir başarıdır.15 milyondan falan söz ediliyordu.

Hatırlamadıklarımda olabilir yani toplasan 15 milyonu geçmeyen bir bütçeyle takıma faydalı olduklarını düşündüğüm oyuncular alındı.

Diğer taraftan
Tabata 8 Milyon
İsmail 4 milyon
Ferrari 5 milyon
Sivok Zapo yanılmıyorsam 5 milyon
gibi yüksek bonservisle oyuncular transfer edilmişti.

Bu oyuncuların yüksek maliyetleri kulübün ekonomik manada çökmesine neden olmuştur bence. Serdal Adalı bu konuda zurnanın son deliğidir.

Mesela
Mc Gregor u bedelsiz alıp 2,5 Milyon a satmakta bir yönetim başarısıdır.

Volkan abinin dediği gibi birini savunurken diğerini karalamak doğru değil.

Anladığım kadarıyla Fikret Orman bu konudan biraz rahatsız gibi.
Rahatsız olmasına gerek yok,rekabet herzaman iyidir. Yapar güçlü bir liste iyi olan kazanır.

BJK_Kübra

Hala hangisine oy verme konusunda kararsızım listeleri dogrultusunda açıklamalarını da elden gecirerek en doğrusuna karar vermek gerek diye düşünüyorum. Bakalim hayırlısı..

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org