Ana Menü

Fikret Orman yeniden başkanımız oldu

Başlatan K.D, Mayıs 23, 2013, 22:07:05

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

Ne alaka Büşra, nerden bu sonuca vardın acaba?

Simurg

murat aksu etkisi yüzünden böyle düşünüyorum.
Amaç destek toplamak

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

El Maestro

Adalı'nın kadrosu beklendiği gibi çıkmadı, hayal kırıklığıda denilebilir aslında ..

F.O kazanacaktır ve kazanmalıda ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

Bu saatten sonra kimi alirsa alsin listesine kazanma sansi yok
en iyisi cekilmesi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 12, 2013, 19:47:49
Bu saatten sonra kimi alirsa alsin listesine kazanma sansi yok
en iyisi cekilmesi

Serdal Adalı sadece paravan. Seçilse bile başkan gibi davranabileceğini zannetmiyorum. Murat Aksu'nun kuklası olarak görüyorum ben onu. O yüzden çekileceğini zannetmiyorum.

keskinli

Kukla olacak kadar düstüyse hic ugrasmasin
ama bana göre kukla degil
aksu isminin eskiden bi agirligi vardi
Simdi 1 gram dahi agirligi yok

El Maestro

Serdal Adalı basit biri değil, bende asla kukla olmadığını düşünüyorum ..

Murat Aksu siyasi kimliğinden dolayı çok oy kaybetmişti geçtiğimiz seçimlerde, kendini direkt göstermektense Serdal Adalı'nın ekibine girmeyi tercih etmiş olabilir .

Birde bu seçimde farklı olan birşey daha var, önceki seçimlerde hemen hemen kimin seçileceğini tahmin edebilirdik ama şimdi her tarafta farklı senaryolar yazılıyor ..

Bakalım Beşiktaşımız için hayırlısı neyse o olsun .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Nouma21

Serdal Adalı'yı duydukça aklıma Demirören geliyor,al birini vur ötekine,Fikret Orman yavaş yavaş ama doğru adımlarla gidiyor daha kurumsal bence, ilk başta karşıydım feda muhabbeti yüzünden ama şuan elde olan malzeme bu daha iyisi çıkana kadar Fikret Orma başkan olması daha yararlı olur Beşiktaş'a...
İKÜ_BJk

NoPasaran

Parasını çok olması bu algıya neden oluyor

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Nouma21

Hayatta bütün sistem para üzerine kurulmuş,paran yoksa ne kadar başarılı olursan ne kadar karizmatik olursan ol 2.plandasın
İKÜ_BJk

RCA

Serdal adalı da kazanırsa fikret orman da kazanırsa bileklerinin hakkıyla kazanırlar.

bence iki rakibede bok atacağımıza iyi olanın kazanmasını umalım.

Şu da bir gerçek beşiktaşın bir refah'a ulaşması lazım. 3 ay sonra ne olacağı belli değil.

herşey su üstünde şuan. fikret orman da o bayrağı eline alsa serdal adalı da alsa Tek dileğim beşiktaş ismini artık avrupaya kazımaları.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Kimse kimseye bok atmiyor, o kisi hakkinda dusuncelerini bildiriyor, dogru yanlis o ayri. Dusuncenin dogrulugu zamanla ortaya cikar.

Herkes kim faydali olur neden olur neden olmaz diye fikir yurutuyor, ve bu site disinda yorumlara baktigimda, kisaca:

Adali gelecek Anadolu klubu imajindan cikacagiz, yildiz alacagiz mantigi agir basiyor, diger yandan

Fikret Orman gelecek, uzun vaadeli plan proje ile, saglam ve basarili bir takim olacagiz denilmekte.

Bugun futbolda popularite onemli ve Demirorenin baskanlik sistemini adali suan bence uygulamakta.
Ve ilerki dönemlerde secilirse, yildiz alir, para verir eminim, ama sonra ? Yine YD gibi yapisip kalacak, yine
aday cikmayacak ve yine FEDA mi deriz artik, VEDA mi bilemiyorum.

Cebinden Fikret Ormanda verdi milyon dolarlar, yonetimdeyken Adalida verdi yine verecek secilirse ama bos islere verip Besiktasi SIKINTIYA sokmasinlar ne Adali ne Orman.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Bu saatten sonra fikret orman secilmezse cok cok büyük süprüz olur
Süperlige cikan bi takimin ciktigi sene sampiyon olmasi kadar sasiririm

El Colgado

El Colgado

Dün başkan yine mükemmel bir konuşma yaptı Kanaltürk'te.