Ana Menü

Fikret Orman yeniden başkanımız oldu

Başlatan K.D, Mayıs 23, 2013, 22:07:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

SA ve MA dün öyle bir konuştu ki Beşiktaş'ı bu duruma Fikret Orman düşürdü sanki.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Oyum olsa 10 tanede olsa, Fikret Ormana veririm, gecen sene yazdigim gibi Adali artik aday olsada bitmisti demistim.
Benim icin adali bitmistir, isterse agziyla kus tutsun. Gecen sene aday ol, yada takima destek ver, Besiktasliysan kacmiyacaktin, hele
Metris olayindan sonra!

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Seçim çalışmalarını hızlandıran Serdal Adalı, 3 önemli isimle atağa kalktı. Güçlü bir kadroyla Beşiktaş’ı yönetmek isteyen Adalı, Baymak’ın sahibi Murat Akdoğan, İntercity’nin sahibi Vural Ak ve Güral Porselen’in patronu Nafi Güral’ı yönetim kadrosuna aldı.

Serdal Adalı’nın bu isimleri yarın açıklaması bekleniyor. Camianın önde gelenleriyle yaptığı görüşmeler sonrasında olumlu yanıt alan Adalı, Vural Ak, Murat Akdoğan ve Nafi Güral’ı kritik görevlere getirecek. Listesini gizli bir şekilde hazırlayan başkan adayının, ünlü bankacı Merdan Araz’la da anlaştı.

Kulübün mali yapısını Araz’a teslim edecek olan Adalı, önce borçları eritmeyi, ardından da kasaya akış sağlamayı planlıyor. Bilindiği gibi Serdal Adalı’nın başkan olması durumunda 2. başkan da Murat Aksu olacak.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

CARSI sanirim adaliyi destekler, maglum zaten Adali CARSIdan nasil destek alacagini biliyor.

NoPasaran

Ormanın da bir sürü beslediği admalar var ihsan..

Taraftarı ben dövdürtmedim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

FO ne zaman taraftari dövdurdu ? bu koruma olaylari mi?

FO taraftara karsi en buyuk yanlisi bilet fiyatlarini biraz fazla yuksek tuttmasiydi ama adam 3 defa kombine cikardi. Yani biraz telafi etti aslinda.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

Bencede fikret ormanin adam besleyip taraftar dövdürdü denmesi haksizlik
o yasanan olay talihsizlikdi ve sorumlusu geregini yapti
zaten fikret orman o tip bi insan degil
gücünü o cevrelerden alsaydi daha evvelden baskan olurdu
yaptigi olumlu icraatlerle kendini sevdirdi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran - Haziran 07, 2013, 14:44:17
Ormanın da bir sürü beslediği admalar var ihsan..

Taraftarı ben dövdürtmedim

Orman  neden dövdürtsun ki? Samet hoca icin mi? zaten gidecegi belliydi, onun icin niye yapacak?
Sahsina bir kufur hakaret olsa anlarim, belki olur derim.

IL Capitano

Serdal Adali su anda Telegolde , valla bi sey söylemek icin belki erken , 1 hafta daha var. Ama acikcasi su ana kadar dinledigim kadariyla beni hic tatmin etmedi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

RCA

Bir yanda ekonomik gücüyle insanları daha tatmin eden serdal adalı.

Diğer yanda bu enkaza kendini atan ve elinden gelen iyi veya kötü yapmaya çalışan bir başkan.

Demirören döneminde herkes serdal adalının başkan olmasını istiyordu ( GS de haldun üstünel gibi)

çünkü başarılı transferler ve çevrenin genişliliği bizi şaha kaldırıyordu ve kulubün başlında görmek istiyoduk.

şimdi ise geçen sene ki olayda sırf başkan adayı olmadığı için bu adama sırt çeviriyoruz.

İlk başta baktığında sırt çevirirsin çünkü yardıma muhtaç bir kulüp vardı ve sen çıkıp bende adayım diyebilirdin. ama neden demediği hakkında bir bilginiz var mı?

Ya da serdar adalı düzlüğe çıkmış bir kulübün başına gelmeye çalışıyor diyorsunuz da ben tam manasıyla düzlüğe çıkmış bir kulüp göremiyorum.

bir inşaatçı olarak şunu söylüyorum. F.O Boya badana yaptı ama serdar adalı zemindeki tüm kolonları güçlendirme çalışması yapacak. ve bina ayakta duracak.

Bir Beşiktaş taraftarı olarak tabiki fikret orman da seçilse serdal adalı da seçilse desteğimiz her zaman olacaktır.

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Fikret başkandan ; YENİ YÖNETİM KURULU LİSTEMİZ ŞU ŞEKİLDE  ASİL ÜYELER: 1- AHMET NUR ÇEBİ 2- AHMET KAVALCI 3- UMUT GÜNER 4- DENİZ ATALAY 5- YALÇIN KAYA YILMAZ 6- MELİH SAMİ ESEN 7- METİN ALBAYRAK  8- AHMET ÜRKMEZGİL 9- FAİK AKDİL 10- ERDAL TORUNOĞULLARI

YEDEK ÜYELER:  1- ERDAL KARACAN 2- BERKAN GOCAY 3- EMRE KOCADAĞ 4- HAKAN ÖZKÖSE 5- AHMET METE VARDAR

ilhan mansız_melis

Serdal Adalı ;

Asil Üyeler

1- MURAT AKSU
2- MEKKİ BAŞAK
3- NAFİ GÜRAL
4- MEHMET MURAT AKDOĞAN
5- ALİ VURAL AK
6- MERDAN ARAZ
7- ADEM YILMAZ
8- DOĞAN KÜÇÜKEMRE
9- UĞUR FORA
10- MELİH AYDOĞDU

YEDEK ÜYELER:

1- MEHTAP MUTLUŞAH FERAH
2- SÜLEYMAN EREN
3- CEM SERT
4- AHMET KOCAADAM
5- ARSLAN SELİM YEGEN

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Simurg

serdal adalının kadrosu hükümet tarafından beslenmiş stad projesi be uefa olayı için bi ışık olabilir

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..