Ana Menü

Fikret Orman " Baros - Q7 takasindandan yanayim"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 18, 2012, 11:59:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ş Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulübün son durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Orman, Quaresma-Baros takasından yana olduğunu söyledi.

Ailesiyle ABD’de tatil yapan Fikret Orman, Hürriyet Gazetesi’ne çeşitli konularda açıklama yaptı.

İşte Orman’ın açıklamasından önemli satırbaşları:

Quaresma - Baros takası “Baros-Quaresma takasından yanayım. Ama yönetici arkadaşlarım bana karşı. Galatasaray, Baros ve biraz nakit ödeme karşılığında Quaresma’yı bizden istedi. Ancak yöneticilerimizin, ‘Bu oyuncu ya orada başarılı olursa, bunu nasıl açıklarız’ endişesi var. Bu oyuncu nerede başarılı olmuş ki? Gittiği hiçbir takımda bekleneni verememiş. Bu saatten sonra Galatasaray’da mı başarılı olacak? Samet Aybaba ile birlikte kararımız en başından beri net. Quaresma takıma dönmeyecek. Yüksek ücreti, disiplinsizliği ve iki takım yaratması bu karardaki başlıca etkenler.”

“Fernandes’i gönderebiliriz” “Beşİktaş’ın çıkarına olacaksa hiçbir oyuncuyu satmaktan çekinmem. ‘Fernandes için 12 milyon dolar teklif var’ diye yazılıyor. Keşke doğru olsa... Hemen satarım. Bir dakika düşünmem. 1 Milyar dolara sadece bir şampiyonluk geldi. Her şey para ile olmuyor. 10 yılda transfere 1 milyar dolar harcamışız. Kime ödenmiş bu paralar? Carew, Ferrari, Ailton gibi isimlere. Büyük oyuncu diye aldığımız kimden memnun kaldık? 10 yılda gelen sadece bir şampiyonluk. Herşey para ile olmuyor. Sadece Quaresma transferi için 25 milyon Euro ödüyoruz. Bu para ile stadın inşaatına başlardık.”

“Bir forvet alacağız” “Kadromuza bir santrafor daha katmak istiyoruz. Bir de kriterle-rimize uygun bir sağ açık arıyoruz. Bütçemize uygun olmasını istiyoruz. Şartlar bütçemize uygun olduğu taktirde olacak. Ödeyebileceğimiz ücretleri veriyoruz. Herkes zamanında parasını alacak. Oyuncular takım içinde parasını adaletli olarak alacak.”

Hurriyt
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Biri Fikret Orman'a Quaresma'nın Porto'daki performansını izletsin hani hiçbir yerde başarılı olamamış ya.

Baros'u getirirse takıma çook tepki görür Fikret Orman.

Aklını başına alsın.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Insallah yalanlama gelir

Boyle.biseyi kabul edecek bir tane Besiktasli bulamaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Bölesi dahamı iyi ?

Eğer gönderemezsek boşa paralar yağacak Q7'ye .. Hiç olmazsa bu şekilde elden çıkartılır ve takıma sağlam bir golcü kazandırılmış olur, Baros dediğimiz adam bizim forvetlerin hepsinden iyi ama son hali nedir onuda bilmiyorum tabi ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Pektemek Baros'tan daha çok gol atar.

Yemişim Baros'u ya.

Tepkim sana değil Serkan ;D

El Maestro

Pektemek keşke atsa ya ama hazırlık maçlarında çok tutuktu Melis ..  :)

Ben Batuhan transferinden memnunum ya herkesin aksine .. Oynarsa süper olur, oynamazsada birşey kaybetmeyiz yani ..

ilhan mansız_melis

Pektemek,Almeida,Batuhan hepsi Baros'tan daha çok katkı yapar.

Quaresma'yı Galatasaray'a vermek ne demek ya.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Baros çok iyi bir forvetti, adamı sakatlıklar ve gassaray bitirdi. Eskiye dönerse çok iş yapar ama döner mi? Eski Baros olsa Quaresma'ya karşılık verilmesi çok iyi olur derdim ama şuanki durumda bilemiyorum. Rusya'ya gidip görüşmek lazım. Dinamo Moskova'da CSKA Moskova'da Zenit'te falan Beşiktaş'ta çok rahat oynayabilecek kaliteli adamlar var, Quaresma'yı takasta kullanma yolu denenmeli. Orta yol bulunur bence, biz gittiğimiz için olduğundan daha az eder ama elde kalıp milyon eurolar vermekten iyidir.

NoPasaran

Barosu bedava verseler istemem su an..

Gidin Q7- Sow takasi yapin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Q7-Sow imkansız ..

12 milyon euro verildi daha 1 sene bile geçmedi ..

Ayrıca o bölgede bi ton oyuncu var Fener asla yanaşmaz böyle bi takasa .

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Ersin Develi

keskinli

ne kiymetli adamis bu quaresma
yan gelip yatarak para kazanacak,haberlerden cikan durum bu
hocada istemiyor baskanda istemiyor onu
baros tipinde bi forvetimizde yok zaten
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)