Ana Menü

Fikret Orman " Baros - Q7 takasindandan yanayim"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 18, 2012, 11:59:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

2-3 maç kötü gidince paşa paşa oynatılacak Quaresma.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Şu an Ahmet Nur Çebi

Telegolde konuşuyor

Abdurrahim Albayrak aracılığı ile resmen teklif almış Q7..

Başkan gelince görüşecekmişiz..

Sanırım Galatasaray maçından sonra Quaresma Sarı Kırmızılı formayı giyer..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

İstemiyorum bende Q7'yi ancak Galatasaray'da görmekte olmaz be ..

Başka biyere satsalar keşke .. 
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Gassaray en iyi yabancımız dediği adama karşılık istese bile oraya gitmesini istemem. Gidip Zenit'le Lazovic'e karşılık kafa kafaya takas yapsalar, bonservis olarak zararda oluruz ama maaş yükünden kurtuluruz.

IL Capitano

Alıntı yapılan: El Maestro - Ağustos 21, 2012, 00:56:22
İstemiyorum bende Q7'yi ancak Galatasaray'da görmekte olmaz be ..

Başka biyere satsalar keşke ..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Galatasaray ile Beşiktaş arasında dev bir takasa doğru girişimler hızlandı. Beşiktaş ve Galatasaray'ın kadrolarında düşünmediği Ricardo Quaresma ile Milan Baros'un takası için bu hafta önemli temaslar yaşanacak. Galatasaray'ın Milan Baros artı 1.5 milyon euroluk teklifiyle ilgili son kararı Beşiktaş başkanı Fikret Orman verecek.

Dev takasta son söz Orman'da!

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın, "pastaya çilek yolda" açıklamasının ardından gündeme gelen 'Kaka Leite' ismi, sarı-kırmızılı yönetim tarafından yalanlanırken, Beşiktaş'ın göndermek istediği Quaresma konusunda ise ciddi gelişmeler yaşanıyor.
Beşiktaş kulübü ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, Quaresma-Galatasaray flörtünü doğruladı. Çebi, Abrdürrahim Albayrak'ın Portekizli yıldıza karşılık Milan Baros teklifini değerlerdirmeye aldıklarını ancak son kararı Amerika'da bulunan başkan Fikret Orman'ın vereceğini dile getirdi.
Beşiktaş, Galatasaray'dan Portekizli oyuncu için 3.5 milyon euro civarında bonservis bedeli istedi. Sarı-kırmızılı kulüp ise bu transferi takas yoluyla sonlandırmak istiyor. Galatasaray'ın Quaresma için Beşiktaş’a yaptığı teklif Milan Baros artı 1.5 milyon euro. Galatasaray ile Beşiktaş arasındaki bu transfer zirvesinin bu hafta içinde gerçekleşmesi bekleniyor.
Sarı-kırmızılılar için Kaka defteri de tamamen kapanmış değil. Real Madrid'den ayrılacak olan Brezilyalı yıldızın kararını 31 Ağustos'a kadar vermesi gerekiyor. Kaka'nın Avrupa transfer döneminin son günü olan 31 Ağustos'a kadar herhangi bir takımla anlaşamaması halinde sarı-kırmızılılar, dev transfer için son hamlesini yapacak.

NTVSPOR

--------

Son dakika

Kulübümüzün, Milan Baros hakkında basında yer alan transfer iddiaları ile ilgili açıklaması:

Galatasaray Spor Külübü futbolcusu Milan Baros'un herhangi bir futbolcumuz ile takas edilmesi veya kulübümüze transfer edilmesi sözkonusu değildir.

Yönetim Kurulumuz ve Teknik Heyetimizin ortak kararı gereği, bu konu gündemimizden düşmüştür.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

giden gider kalanlar bizimdir
nereye giderse gitsin bu kafayla basarili olamaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Kulübümüzün, Milan Baros hakkında basında yer alan transfer iddiaları ile ilgili açıklaması:

Galatasaray Spor Külübü futbolcusu Milan Baros'un herhangi bir futbolcumuz ile takas edilmesi veya kulübümüze transfer edilmesi sözkonusu değildir.

Yönetim Kurulumuz ve Teknik Heyetimizin ortak kararı gereği, bu konu gündemimizden düşmüştür.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

quaresma icin yürüyüs yapmislar
valla saskinlikla olan biteni izliyorum
her iddiaya girerimki o yürüyüs yapanlar yakinda quaresmaya ilk küfür edeceklerdir

NoPasaran

Olay Quaresma olayı değilki..

Olay Beşiktaşın en değerli futbolcusunun kendini bilmezler tarafından yok edilmesi..

Burada en çok Quaresmayı eleştirenlerden birisiyim ama onu sportif anlamda eleştirebilirim..

Schuster dönemindeki Quaresma için kimse bişey diyemez..

Ne terbiyesizlik yaptıda bu adam kadro dışı bıraktı Hoca..

Samet Aybaba 3 gün oldu geleli. Taraftar o statta canını dişine taklıp bağırıyor hiç mi söz hakkı olmayacak..

Terbiyesizlik yok
Taşkınlık yok
Küfür yok..

Neden yürüyüş yapılmasın ?

Baros ile Quaresmayı takas yaparak asıl küfürü edenlere ses çıkarmak gerekiyordu

Çıkardılarda..

Quaresma bu takımada OY-NA-TIL-MA-LI..

Oynayamazsa yedek kalır ama asla kadro dışı kalmaz..

Çok net
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

gördügü kirimizi kartlari ,takimi sattigi maclari unuttun herhalde
gerci mesele buda degil
sonucta hoca ve yönetim bi karar vermis,mutlaka aciklanmayan sebepler vardir
ayrica besiktasin "sözde" en dgerli futbolcusunu kendini bilmez dediklerin degil,kendini bilmez quaresma kendi kendini yok etmistir

keskinli

ERHUN

Yürüyüş yapanlar benim gözümde YD'nin ve paranın uşakları. Paralı askerler.

Paralı başkan gelsin diyorlar. Fikret Orman'ı züğürt sanıyorlar. Başkan takım için kendi cebinden para harcamamalı. Bizim kulüplerimizde başkan seçimle gelir, seçimle gider. Kulübü satın alma olayı olmadığı için cebinden harcadığı para kulübe BORÇ olarak yazılır. Bizim taraftarın büyük kısmı bence futboldan da ekonomiden de anlamıyor.

...

bir şeyler daha yazmıştım ama kendi mi yine tekrar ediyorum düşüncesine kapıldım, aynı lafları döndürmek gereksiz.

NoPasaran

Ya Erhun neye dayanarak insanlari boyle yargiliyorsun Allah Askina

Paranin usagimi oluyor sizin.gibi dusunmeyince

Bende q7 ve baros takasini destekleyenleri icimizdeki Galatasaraylilar ve satilmislar desem dogrumu olur

sizden.farkli dusunebilir insanlar

bunlara alisin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Ağustos 21, 2012, 22:37:03
ayrica senin duan kabul olmus volkan  :ok
Alıntı yapılan: NoPasaran - Şubat 02, 2012, 23:30:38
İnş kadro dışı kalırsın..

Dedim hep..

Halen diyorum Fener maci oncesi yaptigini ben kabul edemiyorum

Ancak Galatasaraya gunahimi vermem..Bu sene yapilanlari sindiremiyorum

Ikincisi Quaresma saha icinde motive edilirse bu takima faydali olur tum nefretime ragmen

Yerine oyuncu koysaydi yonetim, kimse bu yuruyusleri yapmazdi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net