Ana Menü

Fikret Orman " Baros - Q7 takasindandan yanayim"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 18, 2012, 11:59:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

Quaresma'nın takıma katkı vereceğine inanmıyorum açıkçası.
Ama Gs'ye verilmesine de razı olamam.
Bu kadar.

ERHUN

Ben gsye gitsin demedim zaten. Düşüncemi her zaman açıkladım tekrar etmeye gerek yok. Ama Quaresma için; bir çok maçta takımını yalnız bırakmış biri için daha yeni gelmiş yönetime ve teknik direktöre sallayanların iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum.

Bu arada evet BENİM GÖZÜMDE paranın uşağı oluyor. Kulübün 8 sene boyunca mali olarak anasını ağlatan YD'ye karşı gösteremedikleri duruşu yeni gelen başkana daha 1 ayın ardından gösterdiler. Bunun nedeni YD'nin kulübü kendine borçlandırmasıydı. Fikret Orman kulübe borç para vermeyince, kulübün gelirleriyle bir şeyler yapmaya çalışınca züğürt oldu, parasız oldu, tepkiler arttı.

Bugün bunları yapan Beşiktaş taraftarı yarın kulüp zengin birine satılırsa tek kelime etme hakkı kalmaz. Yurt dışını örnek göstererek konuşuyor çoğu kişi, orada kulüpler satın alınıyor. Bunu idrak edemeyen insan dolu. Şimdi Fikret başkanda cebinden harcasa paraları, 3 yıl sonra 4 yıl sonra seçilemese Beşiktaş'ın borcu değişmemiş hatta artmış olacak.

saldır beşiktaş

Kulübümüzden Açıklama
21.08.2012

Kulübümüzün, Milan Baros hakkında basında yer alan transfer iddiaları ile ilgili açıklaması:
Galatasaray Spor Külübü futbolcusu Milan Baros'un herhangi bir futbolcumuz ile takas edilmesi veya kulübümüze transfer edilmesi sözkonusu değildir.

Yönetim Kurulumuz ve Teknik Heyetimizin ortak kararı gereği, bu konu gündemimizden düşmüştür.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

K.D

carlos carvalhal gibi bu ligdeki EN BEYEFENDİ bir insan seni buraya ben getirttim diyerek,takımını canı istediği zaman ortada hiç bir sebep yokken satan,takım içi hatta İŞİN KOMİĞİ ŞU ANDA TARAFTAR İÇİ bölünmelere yol açan bir adam BENCE terbiyesizin önde gidenidir,

Ben takas işini mişini bilmem şu anda ben ne kadar gysaraydan nefret etsemde q7yide çok sevdiğim söylenemez.hadi q7 nin yaptıklarını geçtim bizim taraftarımız o yürüyüşleri 4 yıl formamımızı ADAM GİBİ sırtında taşımış ernst için,10 yıllık DELİ KAPTAN İBO için ve da ha niceleri için,DEMİRÖRENİ BU KULÜPTEN DAHA İLK YILDAN KOVMAK İÇİN yapsalardı şimdi kimse bu hallerde olmazdı.

Fikret Orman eleştirilecekse eğer bence Demirörenden bin kat daha fazla SABIRI HAKEDİYOR!

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Cem Goren

Baros hep istediğim bir forvetti gelmesini de isterim ama quaresma ile takas edilmesi kadar aptalca bir iş olamaz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

Quaresma'nın daha ne yapması gerekiyor.?
Sadece kırmızı kart meselesi ise bunu büyük takımlarda oynayan yıldız oyuncularda yapıyor.Bu tür futbolcularında böyle ufak kredilerinin olduğunu düşünüyorum.
Atıyorum Ekrem'in pozisyon gereği hariç kırmızı kart yeme lüksü yok bence,adam orta açamıyor,zaten Beşiktaş'ta da nasıl oynadığını anlamış değilim.

Son 2 sezonu kapsayan istatistikler var onu bulursam ekleyeceğim buraya

NoPasaran

Besiktas 5. olduktan sonra istatistigin bir onemi yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

carvalha ve demirören zamanindada kadro disi kalmisti,kimse yürüyüs düzenlememisti
sorun burada
ben sahsen bi tek adam icin yürüyüs yapilmasini garipsiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

unicorn

Demirören zamanında;

Birçok kalem yaz(a)mıyor,
Birçok ayak yürü(ye)müyor,
Birçok ağız bağır(a)mıyordu.

Yazık.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Ersin Develi

Volkan abi o zaman sorun takımda tek bir oyuncuya bağlamak doğru olmaz.
Ahmet abi Carvalhal döneminde sorunlar olmuştu sanırım,o zaman mantıklı bir açıklamaları vardı bu yüzden kimse yürüyüş düzenlemedi ama şuan ortada elle tutulur bir sebep yok.

K.D

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Ağustos 23, 2012, 10:03:15
Ahmet abi Carvalhal döneminde sorunlar olmuştu sanırım,o zaman mantıklı bir açıklamaları vardı bu yüzden kimse yürüyüş düzenlemedi ama şuan ortada elle tutulur bir sebep yok.

elle tutulur sebep zaten o zaman yaptıklarıdır.

ya her şeyi aklım alıyor affediyorum da boktan bi çalımı atamadın diye gidip bir futbolcuya arkadan tekme atmak öncelikle İNSANLIĞA SIĞMAZ, sonra da Beşiktaşımı en önemli zamanında yalnız bıraktığı için BEŞİKTAŞLILIĞA sığmaz bana da bu kadar neden yeter de artar bile.

Keşke o yürüyüş yapanlar AĞIZLARINA SAKIZ YAPTIKLARI:İYİ İNSAN OLMADAN İYİ BEŞİKTAŞLI OLUNMAZ! sözünü şu olayda bir düşünseler.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

El Maestro

Bana şu istatistliği bi çıkartın çok merak ediyorum ..

Ben söliyim hemen,

İlk geldiği sezon ligte 21 maç 3 gol, 2. sezonu yine ligte 25 maçta 5 gol ..

Birde Sivok'un bakalım geçen sezon, 27 maçta 4 gol atmış ligte .. Süper starımız,muhteşem yıldızımız Quaresmadan sadece 1 gol eksik atmış ve defans oynamasına rağmen ..

Yıllık 3.5 milyon euro bu yüzdenmi veriyoruz biz bu adama ? Skora katkı yapmayan bir adama 3.5 milyon euro ?

Geldiğinden beri Maccabi maçı dışında hiç bir önemli maçta ortalıkta gözükmeyen bir adama 3.5 milyon euro ?

Takımın kimyasını bozan bir adama 3.5 milyon euro ?

En önemli maçımız Fenerbahçe maçımız öncesinde kendi egosu yüzünden kırmızı kart görüp derbide bizi yalnız bırakan adama 3.5 milyon euro ?

Sakatlık bahanesiyle ülkesinde tatil yapan bir adama 3.5 milyon euro ?

Geçiniz allah aşkına .. Hala hikaye görüyorsunuz, hala hayal alemindesiniz geldiğinden beri şov yapmaktan başka hiçbir halt yapamadığı halde kendisini futbol ilahı olarak gören tek taraftar topluluğu bizim taraftarımızdır ..

Bize her şey müstehak ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Ağustos 23, 2012, 15:26:49
Bana şu istatistliği bi çıkartın çok merak ediyorum ..

Ben söliyim hemen,

İlk geldiği sezon ligte 21 maç 3 gol, 2. sezonu yine ligte 25 maçta 5 gol ..

Birde Sivok'un bakalım geçen sezon, 27 maçta 4 gol atmış ligte .. Süper starımız,muhteşem yıldızımız Quaresmadan sadece 1 gol eksik atmış ve defans oynamasına rağmen ..

Yıllık 3.5 milyon euro bu yüzdenmi veriyoruz biz bu adama ? Skora katkı yapmayan bir adama 3.5 milyon euro ?

Geldiğinden beri Maccabi maçı dışında hiç bir önemli maçta ortalıkta gözükmeyen bir adama 3.5 milyon euro ?

Takımın kimyasını bozan bir adama 3.5 milyon euro ?

En önemli maçımız Fenerbahçe maçımız öncesinde kendi egosu yüzünden kırmızı kart görüp derbide bizi yalnız bırakan adama 3.5 milyon euro ?

Sakatlık bahanesiyle ülkesinde tatil yapan bir adama 3.5 milyon euro ?

Geçiniz allah aşkına .. Hala hikaye görüyorsunuz, hala hayal alemindesiniz geldiğinden beri şov yapmaktan başka hiçbir halt yapamadığı halde kendisini futbol ilahı olarak gören tek taraftar topluluğu bizim taraftarımızdır ..

Bize her şey müstehak ..

:alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Alıntı yapılan: K.D - Ağustos 23, 2012, 15:03:05
Alıntı yapılan: Ersin Develi - Ağustos 23, 2012, 10:03:15

elle tutulur sebep zaten o zaman yaptıklarıdır.

ya her şeyi aklım alıyor affediyorum da boktan bi çalımı atamadın diye gidip bir futbolcuya arkadan tekme atmak öncelikle İNSANLIĞA SIĞMAZ, sonra da Beşiktaşımı en önemli zamanında yalnız bıraktığı için BEŞİKTAŞLILIĞA sığmaz bana da bu kadar neden yeter de artar bile.

Keşke o yürüyüş yapanlar AĞIZLARINA SAKIZ YAPTIKLARI:İYİ İNSAN OLMADAN İYİ BEŞİKTAŞLI OLUNMAZ! sözünü şu olayda bir düşünseler.

Chelsea deplasmanında sarı kartı olduğu halde,düdükten sonra sarı kart yiyeceğini bildiği halde topa vurarak oyundan atılmıştı İlhan Mansız
Garip gelecek sana belki ama bunlar futbolun içinde olan şeyler,Quaresma'nın ki de öyle
Mesela Hilbert topu hakeme verdiği için kart görmüştü,Hilbert'in o hareketi hakemin kararını değiştirmedi Hilbert'te onu biliyordu ama yaptı,futbol oynamak ile futbol izlemek arasında dağlar kadar fark var eğer amatör ya da profosyonel oynadıysan bilirsin az çok.
Ben o kadar saçma bir kırmızı kart gördüm ki,hakem bana dışarı çık dediği zaman olayın farkına vardım,arkadaşım olduğu halde halı saha da yediğim tekmeden sonra kalkıp bende çift daldığımı biliyorum,futbolun içinde bunlar var sırf bu yüzden takımda fark yaratan oyuncuya gitsin demek doğru değil bence

İyi insan olmadan iyi Beşşiktaş'lı olunmaz lafı ile O forma kutsaldır herkese nasip olmaz lafı kıyasıya yarışıyor o yüzden birşey söyleyemeyeceğim :)