Ana Menü

Fikret Orman " Baros - Q7 takasindandan yanayim"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 18, 2012, 11:59:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Ağustos 23, 2012, 19:05:31
O zaman Fernandeste gitsin..

Bu alaka nasıl kuruldu merak ediyorum.

Üzüm üzüme baka baka benimki senden kara gibi bir şey oldu bu.

-----------------------

İlhan'la Hilbert'le falan kıyaslanmış Quaresma. Tamam kartları geçelim, İlhan ve Hilbert'in verdiği katkıyla Quaresma'nın katmadıklarını bir tutuyorsanız diyecek bir şey yok zaten.

Ayrıca futbol oynamakla alakası yok onun karakterle alakalı. Bende zamanında oynadım İstanbulspor'un küçük takımında çok sert müdahalelere maruz kaldım ama 1 defa bile münakaşam olmadı, hâlâ halısahada oynarım yine olmaz. Faul yaptığım zamanda, faul yapıldığı zamanda ne kadar sert olursa olsun arkamı döner giderim. Kimisi tez canlıdır hemen sinirlenir, bir anda olmayacak şeyler yapar kimisi serin kanlıdır sakinliğini korur.

unicorn

Quaresma'nın katkısı konusunda Serkan'a katılıyorum, ancak Ersin'in saha içi olayları konusuna da katılmamak elde değil. Ben de amatör kümede oynadım ben de saçma bir kırmızı kart görmüştüm ama bir yandan da profesyonel futbolcular diyoruz bunlar, basit hatalar yapmamaları gerek. Sen-ben 1 düşünüyorsak onların 5 düşünmesi lazım.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

IL Capitano

Yönetim cok yanlis yol izledi Q7 konusunda. Ortada hic bir sey yokken kadro disi biraktin adami, saka gibi. essekler bile guler bu duruma. simdide gurur yaptilar kadroya almiyorlar. hersey salakca. takimda disiplini bozuyormus, ben mi saglayacagim takimda ds

sen istesende istemesende bu adama 3,5 mil euroyi vereceksin. adam söke söke parasini alacak. Elin mahkum. Koy kadroya, antreman yapsin, herkesten cok calistir. Nasil olsa o parayi vereceksin, bari faydalan. Belki iyi oynarda satarsin, satamazsanda bir isine yarar.

surda 5 gun kalmis avrupada transfer döneminin bitmesine kesinlikle takimda kaldi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

bazi olaylara bende kiziyorum
bi seyin farkina tam varmaliyiz
alternatifimiz yok
varsa bu yönetimden baska tasin altina el koyan buyursun gelsin
ama yok
koskoca camiada tek cesaretli bu yönetim cikti
sadece bu cesaret bile onlari desteklemeye yeter
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Şuanda Samet hoca TRTSPOR'da konuşuyor.

Geri adım atmayacağım, Quaresma takıma girmeyecek dedi.

Bu arada uzun ve 2 m € dan yüksek rakam teklif etmişiz 2 gündür görüşmek istiyormuşuz yanaşmıyormuş.

NoPasaran

Quaresma neden kadro dışı bir Allahın kulu söylebilirmi bana ?

Samet Aybaba tesise geldiği ilk gün neye göre karar verdi oynatmamayı ?

3,5 milyon euro verdiğiniz  adamı yok pahasına satma isteğindeki amaç nedir . 8 milyon euroluk del bosque vakasından farkı nedir..

Fikret Orman yada Samet Aybaba sizden daha mı Beşiktaşlıdır da bu kararı kendileri alıyor..

Quaresma ile iyi ilişkiler kurulsaydı ve daha sonra yüksek bedele satılsaydı çok daha mantıklı olmazmıydı ?

Disiplin konusunda Fernandesten daha fazla huzur kaçıran birisi varmı takımda ?

Hep sorun hep sorun geçmiş konulara baksanız yeterli..

Quaresma umrumda değil ancak resmen 20 trilyon gelecek yerde bir kuruş almadan gideck adam ve buna seyirci kalıyoruz..

Ön yargılarla takım yönetilmez..

Avrupa Kupa maçı öncesi kadroya almadığı Quaresma için Carvalhali eleştiren hocamızın gelir gelmez kendi insiyatifi ile bu kararı almadığı ve oturduğu koltukta kukla olduğu bellidir..

Yapılan açıklamar içinde ;

Getiremedikleri Hoca için 1 milyon euro cebinden para veren yönetimin ben açıkcası hiç bir açıklamasına inanmıyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

gs maçında mağlup durumda olursak ve quaresma sesleri çıkmazsa stadda  bir şey bilmiyorum.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Çıkar Yiğit..

Fabrikanın en iyi cihazını ara ara bozuluyor diye komşu oğluna bedava vereceksin..

Birde o komşu oğlu, senin kız kardeşine asılan YAVŞAK...

O cihazı kırarım giderim o yavşağa onu yinede vermem..

Ama ben kırmaya gerek yok diyorum

Git servise ver, düzelir..Yeterki yaptırmaya kararlı ol
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

onu mourinho bile düzeltememiş :P

kırmızı kartlar vs. konuşulup duruyor.

2006 dünya kupasındaki kafayı hatırlayan yok mu?

ya da joey bartonları bilmiyor musunuz?

robbie fowlerları filan?

o yüzden geçiniz bu işleri.

hiç ama ama... filan da demeyin.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

NoPasaran

Beşiktaş'ta forma giydiği yıllarda performansı ve sıradışı hareketleri ile siyah-beyazlı taraftarların gönlünde taht kuran Pascal Nouma, yönetime Quaresma tavsiyesi verdi.
Pascal şöyle konuştu:
"Quaresma konusunda bence hata yapılıyor, görünen o ki ne yönetim ne de Samet hoca Quaresma'yı istemiyor. Ancak unuttukları bir şey var, bunu futbol oynayanlar cok iyi bilir, eğer bir futbolcunun hocasıyla veya yönetimle sorunu varsa sahada gücünün 10 katını verir, sırf onları mahçup etmek için. Ben bugüne kadar Fikret Orman yönetimini hiç eleştirmedim, fakat bu konuda bence hatalılar, bugün kadroya alsınlar Galatasaray maçında oynatsınlar, o Quaresma tek başına Galatasaray'ı dağıtmazsa bende futbolu bilmiyorum.

Futbolcunun ruh halinden anlamak lazım, şu an Quaresma'yı hırs basmış belli, bundan yararlanmak gerekir, eğer satmak istiyorsan da yolunun bu olduğuna inanmıyorum, oynatmadığın bir oyuncuyu nasıl satarsın, oyuncuyu sorunlu gibi göstermek tamamen kendine zarar.

Ayrıca Quaresma'dan indirim talep edip duruyorlar, aynı talebi Fernandes ve Almeida'ya yaptılar, onlar farklı bir cevap mı verdi? Hayir... O zaman Quaresma'ya yapılan uygulama onlara neden yapılmıyor? Nedir Quaresma'nın suçu? Bugün bakıyoruz oynamayan Holosko'ya indirim yaptırdık diye seviniyorlar, ama kimse 1 milyon Euro'dan sözleşmesinin kaç yıl uzatıldığını konuşmuyor. O Holosko takıma bile giremiyor, bugün Holosko'ya 1 milyon Euro verecek Avrupa kulübü olduğuna inanmıyorum. Quaresma'ya da aynı teklifi yapsanız, sözleşmesini 3 sene uzatıp indirim talep etseniz eminim o da hemen imzalar.

Tekrar ediyorum yönetim Quaresma konusunda hatalı davranıyor, bence acil olarak bu konuyu yeniden değerlendirmeliler. Evet takıma gençleri kazandırmak çok önemli, ancak bir sezon içinde hiçbir takımdan 4-5 tane genç yıldız çıkartamazsınız, gençler ve tecrübelileri kaynaştırmanız lazım.

Son maçtada görüldü gol Fernandes ve Almeida'nın şahsi becerisinden geldi. Quaresma tarzı oyuncular bir harekette maçın skorunu çevirebilirler. Besiktaş çok büyük bir takım, ben Samet hocayı tanımıyorum, eğer gerçekten büyük takımın büyük hocası ise bu tarz kaprisli veya sorunlu oyuncuları takıma kazandırmayı bilmeli. Bugün dünya futboluna baktığınızda yıldız olmuş sorunsuz bir oyuncu bulamazsınız" dedi.
(Haber 1903)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Cesaret iyide biraz da akil lazim. en sasali oyuncunu bu sekilde pazarlamaya kalkarsan adama gulerler. artik ben elini tasin altina koymaktan cok ortaligi bos bulmak gibi dusunmeye basladim . Allah yardimcilari olsun, yalniz su anda hem yönetim hemde hoca panik icindeler. garip garip aciklamalar geliyor. tupcuden hesap sormak ne oldu? stat ne oldu? biz zaten cok buyuk bir basari beklemiyoruz, futbol disindaki olaylari cözun. Ayrica Volkanin da dedigi gibi Q7 sorunlu ise fernandes nasil takimda kaliyor ? cok celiskili olaylar vede aciklamalar. Arkalarindayiz cunku baska Besiktas yok ama artik is yapin nerdeyse 6 ay oldu.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Ersin Develi

Alıntı yapılan: El Maestro - Ağustos 23, 2012, 15:26:49
Bana şu istatistliği bi çıkartın çok merak ediyorum ..

Ben söliyim hemen,

İlk geldiği sezon ligte 21 maç 3 gol, 2. sezonu yine ligte 25 maçta 5 gol ..

Birde Sivok'un bakalım geçen sezon, 27 maçta 4 gol atmış ligte .. Süper starımız,muhteşem yıldızımız Quaresmadan sadece 1 gol eksik atmış ve defans oynamasına rağmen ..

Yıllık 3.5 milyon euro bu yüzdenmi veriyoruz biz bu adama ? Skora katkı yapmayan bir adama 3.5 milyon euro ?

Geldiğinden beri Maccabi maçı dışında hiç bir önemli maçta ortalıkta gözükmeyen bir adama 3.5 milyon euro ?

Takımın kimyasını bozan bir adama 3.5 milyon euro ?

En önemli maçımız Fenerbahçe maçımız öncesinde kendi egosu yüzünden kırmızı kart görüp derbide bizi yalnız bırakan adama 3.5 milyon euro ?

Sakatlık bahanesiyle ülkesinde tatil yapan bir adama 3.5 milyon euro ?

Geçiniz allah aşkına .. Hala hikaye görüyorsunuz, hala hayal alemindesiniz geldiğinden beri şov yapmaktan başka hiçbir halt yapamadığı halde kendisini futbol ilahı olarak gören tek taraftar topluluğu bizim taraftarımızdır ..

Bize her şey müstehak ..

İsmim geçmesede bana cevap verdiğin aşikar,senin üslubunla cevap veriyorum

Söylediklerine tek tek cevap vereyim

Madem paradan dem vuruyorsun aynı zamanda Sivok'u örnek gösteriyorsun.Sivok maaşına zam istedi yönetim kabul etmeyince anlaşma sağlanamadı ta ki Egemen'i gönderene kadar olayın detayına girmeye gerek yok,skora katkı konusu ise aşağıdaki tabloda bildiklerinin bildiklerin gibi olmadığını göreceksin.

Skora katkı yapmayan adam..! Gelişigüzel yazmak bu olmalı.

Maccabi maçı demişsin o sadece 1 tanesi 2 senedir Avrupa Liginden nasıl lider çıktığımızı araştırsan fena olmaz. Para demişsin madem Avrupa Liginde maç kazanmanın ve gruptan çıkmanın hep para olduğunu bilirsin.

Takımın kimyası demişsin.! Veli'nin sol bek Almeida'nın sol açık oynadığı takımda TAKIM KİMYASINDAN  bahsetmek hiç samimi durmuyor

Derbide bizi yalnız bırakan demişsin,Emsal göstereyim Fernandes Ts maçı öncesi para alamadığı için maça çıkmamıştır,bunu Başkan da kendi ağzıyla bizzat söylemiştir. Yorumu sana bırakıyorum

Sakatlık bahanesi dediğin maçta,Quaresmaya bodoslama girdiği halde bırak sarı kartı faul bile çalınmamıştır o pozisyonda ve o sakatlığa bahane diyorsan yorum yapmayacağım

Senin hayal alemi dediğin yer
Stat konusunda taraftarı umutlandırıp sonra üstünün kapatılmasıdır,YD'den hesap soracağım dediği halde konunun üstünün kapatılmasıdır,Ernst,Simao,Egemen gibi adamlar 1 lira kazanmadan gönderip üstünün kapatılmasıdır,Hiç anlaşılmadığı halde adama 1.5 milyon ödenip üstünün kapatılmasıdır,Samet Aybaba'nın zembille inip bize dayatılmasıdır,Quaresmaya disiplinsiz diyip 21 yaşında barlardan çıkmayan Batuhanı alıp üstünün kapatılmasıdır. Avrupa'ya gidemiyoruz ya ne kadar normal değil mi.?
Ama Quaresma'yı tartışmak varken bunlara nerden vakit bulacağız.?

ERHUN

Vay be büyük topçu. Manisa'ya 2 gol, Maccabi'ye 2 gol, Plzen'e, Helsinki'ye goller ama büyük maçlarda beyefendi yok. O da güzel ne diyeyim. Demek büyük futbolcu gibi gözükmek için küçük takımlara karşı iyi oynamak yetiyor.

Sizin gibi düşünenler pazar günü maç başlarken quaaaresmaaaa quareeemsaaaa oleeeyyy oleyyy oleeeey  diye bağırıp takımdakilerin moralini bozar, etrafı karıştırır tam olur. Basının istediği kaos ortamına doğru gidiyoruz zaten.

NoPasaran

Fernandes kac buyuk macta oynadi..

Resmen evlat ayrimi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net