Ana Menü

FİYAPI İnönü Stadı

Başlatan NoPasaran, Eylül 24, 2010, 14:22:56

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bu sezon yaptığı başarılı transferlerden sonra büyük firmalar Beşiktaş ile sponsorluk anlaşması yapabilmek için kesenin ağzını açtı. Başkan Yıldırım Demirören ve As Başkan Ertunç Soğancıoğlu gelen teklifleri büyük bir titizlik ile değerlendiriyor.

Daha önce İnönü Stadı'na sponsor olmak isteyen Medikal Park'a taraftarın tepkisi sonrası anlaşma yapılamamıştı. Beşiktaş kulübü bu kez FİYAPI firması ile ilk sene için 3.5 milyon TL, uzatıldığı taktirde önümüzdeki yıl 3 milyon Dolar karşılığı sözlü anlaşmaya vardı. Her iki tarafın da kısa süre içinde bir araya gelerek sözleşmeyi imzalayacağı öğrenildi.

FİYAPI firması bu anlaşma karşılığında BJK İnönü Stadı'nın önüne kendi markasını ekleyecek.
HABER1903

Not: Haber1903.Com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903©
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

"Burası İnönü, Site değil!" :P

şeklinde tezahürat olur mu acaba :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

M34

Keske BEKO olsa ... aslinda keske gögüs reklami yine BEKO olsa ... "FIYAPI Besiktas Inönü Stadi" iyi olmaz bence .. güzel söylenemiyor ... Bencede 3,5 cok az ...

CR7

Bugün yaptığımız "İNÖNÜ STADI'NA SPONSOR GELİYOR" başlıklı haberimiz Beşiktaş camiasında ve ulusal basında ses getirdi. Beşiktaş'lı yöneticilerden aldığımız son istihbarata göre, Başkan Yıldırım Demirören'in FİYAPI yöneticileri ile el sıkıştığı ve gerekli sözleşmenin hazırlanması için kulüp yetkililerine talimat verdiği öğrenildi.

Bundan sonraki hedefin ise sırt reklamı sponsorluğu olduğu bildirildi. Bu konuda da gerekli çalışmaların yapıldığı ve en kısa zamanda güçlü bir firma ile anlaşma sağlanacağı aldığımız haberler arasında.

HABER1903
Not: Haber1903.Com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903©

NoPasaran

Forma arkası reklamı kaç haftadır yok..

cidden enteresan
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Fiyapı ne ya arkadaş  :-\
Çeşke Medical Park olsaydı daha hoş duruyordu hiç yoktan  :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

ne farkeder ya :-\

kim çok verirse o olsun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Ondan değil tabiki parayı veren düdüğü çalar  :D
''Fiyapı İnönü Stadı'' çekici gelmiyor insana  :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

Arkadaş Medical Park Antalya
Baskette Medical Park Trabzon

stadımız bunlar varken Medical Park olmasın yahu.
FİYAPI iyidir.

Ozan Doğan

bana kalsa hiç dokunulmamalı stad ismine. içime dokunuyor resmen stad veya takım ismine alınan sponsorluklarda. tamam para getirisi var ama ne bilim o sponsoru başka şekilde kullanabilirlerdi. umarım kesinleşmez...

IL Capitano

Fiyapi sponsorlugu zaten resmiyete kavusmus. 8 milyon tle ödenmis. , olay bitti yani. bkn link:

http://www.emlakkulisi.com/47859_fi_yapi_inonu_stadi_nin_sponsoru_oldu_

Allahtan Demirören kendisi sponsor olmadi , dusunsenize Demirören Inönu stadyumu . 20 yilligina filan.
olmaz demeyin olabilirdi.

fiyapi, medical veya baska bir sey fark etmez. orasi Inönu stadi. takmayin bu kadar.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Fİ YAPI STADI..

Hayırlı olsun :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: Cem Baba - Eylül 27, 2010, 11:53:39
Fiyapi sponsorlugu zaten resmiyete kavusmus. 8 milyon tle ödenmis. , olay bitti yani. bkn link:

Allahtan Demirören kendisi sponsor olmadi , dusunsenize Demirören Inönu stadyumu . 20 yilligina filan.

fiyapi, medical veya baska bir sey fark etmez. orasi Inönu stadi. takmayin bu kadar.

tabii içi inönü ama fi yapı stadyumu bu nasıl bir saçmalık ya. koskoca Beşiktaş kulübü bu kadarmı küçüldü. Şeref Bey gelsin dedik evdeki bulgurdanda olduk...

NoPasaran

Alıntı yapılan: BlackOzZy - Eylül 27, 2010, 12:42:29
Alıntı yapılan: Cem Baba - Eylül 27, 2010, 11:53:39

tabii içi inönü ama fi yapı stadyumu bu nasıl bir saçmalık ya. koskoca Beşiktaş kulübü bu kadarmı küçüldü. Şeref Bey gelsin dedik evdeki bulgurdanda olduk...

Bunun küçük olan tarafı nedir ?

Başka dünyada mı yaşıyoruz bilmiyorum ki...

Beşiktaş Marka Değerini yükseltmek istiyorsa bu seneki gibi hareket etmesi gerekiyor. Bunun içinde paraya ihtiyacı var hemde daha fazlaya ihtiyacı var..

Galatasaray Türk Telekom Arena yaptı bir küçülme gördünüz mü ?

Herkes imrenerek bakıyor yeni stadlarına..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net