Ana Menü

FİYAPI İnönü Stadı

Başlatan NoPasaran, Eylül 24, 2010, 14:22:56

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş İnönü Stadı'nın isim sponsorluğu konusunda Beşiktaş Kulübü ile Fiyapı A.Ş. arasında imza töreni yapıldı.
Kulüp başkanı Yıldırım Demirören ile Fiyapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan'ın katıldığı imza töreni, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirildi.
Törende ilk olarak sözü alan Demirören, Fi-Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile imzaladıkları sözleşmeyle BJK İnönü Stadı'nın isminin 15 Eylül 2012 tarihine kadar 'Fi-Yapı İnönü Stadı' olarak kullanılacağını söyledi.
Siyah-beyazlı kulübün başkanı Demirören, şöyle konuştu:
"Medyada duyduğum isim değişikliğiyle ilgili haberler nedeniyle biraz üzüntü duydum. Sonuç olarak Süper Lig'in de adı gerekli çerçeveler içerisinde değişti. Biz de şartlar bunu gerektirdiği için yapmak istedik. Artık yolumuza Fiyapı İnönü Stadı olarak devam edeceğiz."
Demirören'in ardından sözü alan Fiyapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan da, "Bizim yapmış olduğumuz anlaşmayı firmamız 2 kademeli olarak görmektedir. İlki olarak Beşiktaş'ın Stadı'nın adını almaktı. Şimdi ise stadın yıkılıp, Beşiktaş camiasına yakışır bir stat yapılması için firmamız ciddi bir çalışma içine girecektir" dedi.
İnan ayrıca, bu anlaşmayı bir seferlik olarak görmediklerini, bu anlaşmadan verim aldıkları sürece Beşiktaş'a maddi manevi desteklerini sürdüreceklerini sözlerine ekledi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

herseyede imza töreni yapmak birz görmemislik oluyor sanki Mercedes Inönu Arena olduk.. >:(
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....