Ana Menü

FİYAPI İnönü Stadı

Başlatan NoPasaran, Eylül 24, 2010, 14:22:56

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ozan Doğan

onlar stadlarını kendi yapmadı ceplerinden 5 kuruş çıkmadı ve mucburdu telekoma yada ihaleyi kazanacak olan firmaya. ve onların değerleriyle bizimki bir değil. iki takımı karşılaştırman gereksiz zaten. bizim bazı değerlerimiz vardır. zamanında buranın ismi Şeref Bey idi o gitti inönü oldu şimdi inönüde gidiyor Fi Yapı oluyor. yarın öbür gün Milangaz Beşiktaş oluncada marka değeri avrupada başarı için bunlar olmalı dersiniz. bir zamanlar ligin son haftaları abi istifa diye bağıralım dediğimiz abilerimizden önce dur şampiyonlar ligine kalalım ondan sonra bakarız sonrada dur uefaya kalalım ondan sonra bakarız cevabını almıştık. yani demem o dur ki bunun sonu yok.

NoPasaran

Milangaz İnönü Stadı ..

1 TL fazla verirse

Onun olsun..

Çok önemli değil ki..

2 senede 8 milyon tl iyi para..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

öyle değil işte direkt milangaz stadı...

IL Capitano

bizimki milangaz degil direkt Demirören koyar  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Ozan Doğan

Beşiktaş ambleminin yerine de kendi resmini koyarmış  :ahaha

IL Capitano

NoPasaran

Bu kadar düşman olmayın Demirörene bence..

Sanki Fenerin başkanı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

dusmanlikla alakasi yok , sonunda secimle gelmis Besiktas baskani. gecmis senelerde yapilan hatalar olayi bu hale getiriyor.

forumda kendi aramizda yapilan bir espiri baska bir sey degil yani.

herseyede feneri karistirmasak daha iyi olacak bencede  :)

NoPasaran

Bu sadece senin için değil Cem..

Bu forzadada konuşuluyor, twitterdada konuşuluyor..

Milangaz Başkanın şirketi ne yani sponsor olsa kötü mü ?

M-OİL SPONSOR olacak robinhoya denilince kimse ağzını açmıyordu..

Yıldırım Demirören zamanında yanlışlar yapmıştır bu doğrudur ancak Beşiktaş için yapmıştır yanlışı..

Hangimiz yapmuyoruz ki ?

Bakın bu haftaki maçın devre arasına. Bobo baskı kurmamıza engel futbol oynuyor diye eleştiri yapıyorum maçta bizi kurtaran Bobo oluyor..

Demirören hatalarla dolu bir başkandı ancak iyi niyetinden ben nedense hiç kuşku duymadım..

Halende duymuyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Kim çok para veriyorsa o olsun bence de ve maalesef.

Endüstriyel futbolun getirileri.

IL Capitano

yaptigi hatalar dizboyu volkan, bir iki olay degil. ama bu sene kendini Adali ve diger yanindaki saglam insanlar sayesinde asti.
5 yilda ögrendi olayi. bide hersey iyi giderken klubu yönetmek kolaydir muhtemelen, bide ruzgar Allah korusun ters eserse neler olur merak etmiyor degilim.

Robinho olayi cok baska , stada sponsor olmak baska. birinde citye para verecekti, digerinde sag cepten alip sol cebe koyacak.

bide adminim, Demirören elestrilerine biraz tolerant göstermek lazim.  :)

Ozan Doğan

fenerin başkanı değil tabiiki ve robinho için yapılacak olan sponsorluk stad ismine değildi sadece forma içindi. stad ismine değil m-oil babamın adını bile koysanız karşı çıkarım. ve 2 transferle kendi safına çektiği kişiler sayesinde şimdilik rahat oturuyor orada. tabii takımın iyi oynamasınında rolü var bunda. ama affedilemeyecek kadar çok hata yaptı o yüzden değil robinho messi bile gelse benim gözümde aynıdır kendisi. ne zaman ki öğrenir Beşiktaşın sahibinin kongre üyelerinin değil de gerçek taraftar olduğunu ve ne zaman ki özür diler ettiği küfürlerden o zaman bu kadar kötü bakmam kendisine.

keskinli

Alıntı yapılan: BlackOzZy - Eylül 27, 2010, 18:56:15
ama affedilemeyecek kadar çok hata yaptı o yüzden değil robinho messi bile gelse benim gözümde aynıdır kendisi. ne zaman ki öğrenir Beşiktaşın sahibinin kongre üyelerinin değil de gerçek taraftar olduğunu ve ne zaman ki özür diler ettiği küfürlerden o zaman bu kadar kötü bakmam kendisine.
bu bölüme aynen katiliyorum
bi sey eklemek istiyorum;takimin sahibinin taraftar oldugunu hem yönetim anlayacak hemde bi zamanlar gurur duydugumuz taraftar grubuda anlayacak.
sayin demirörenin yaptigi hatalar sayfaya sigmaz bunuda herkes biliyor,iyi gidisat bazi seyleri sakliyor ama o saklananlar bir gün suyun yüzeyine cikacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ozan Doğan

valla o taraftar gurubunun anlaması için bazı kişi değişiklikleri olması lazım... yoksa yine bilenler biliyor neyin ne olduğunu kimin ne kadar etkili olduğunu kimin ne kadar değer kaybettiğini bilenler biliyor...

NoPasaran

Ben yıldırım Demirörenin sizin dediğiniz kadar klubu ipotek altına alacak şeyler yaptınğınıda düşünmüyorum..

Kızıdğım en önemli konu TRİBÜNLERİN HUZURUDUR. ONU SAĞLAYAMADI..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net