Ana Menü

FİYAPI İnönü Stadı

Başlatan NoPasaran, Eylül 24, 2010, 14:22:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

agzınla kus tutsanda Yeter YD. hanı bu sene ıyı seyler yaptın yada yapmadın ama daha once yaptıkların bunları degıl kapatmak yanında gecmez senı affetmem ıcın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Eylül 27, 2010, 23:31:55
Ben yıldırım Demirörenin sizin dediğiniz kadar klubu ipotek altına alacak şeyler yaptınğınıda düşünmüyorum..

Kızıdğım en önemli konu TRİBÜNLERİN HUZURUDUR. ONU SAĞLAYAMADI..

sağlayamadı değil kendisi bozdu. tamam zaten güllük gülistanlık değildi tribünler ama onun hırsı tribünleri birbirine düşürdü. Beşiktaşlı kendi tribününde Beşiktaşlı diye geçinenlerden dayak yedi. kendisi gole sevinebilir Beşiktaşlı olabilir ama bu yaptıkları affedilemez... he bu arada kendisi ipotek altına alamaz kulübü nedeni ise beceremez ama yanındakiler ne yapar bilemem...

Guti ORÇ.

koskoca bayernin stadı allianz arena,arsenalin emirates bizimkinin de herhangi bir sponsor adıyla anılması bana ters düşmez.Hem zaten o kadar kolay değil İnönü ismini kaldırmak.Yeni stad yaparlarsa adını sponsor adı konulabilir.

CR7

ayrıca dünya yine İnönü diyecek Avrupa Ligi ve CL maçlarında yasak.
Allianz Arena denilemiyor mesela Münih stadı deniliyordu yanlış hatırlamıyorsam.Münih de olabilir başka bir şey de.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Eylül 28, 2010, 11:42:15
koskoca bayernin stadı allianz arena,arsenalin emirates bizimkinin de herhangi bir sponsor adıyla anılması bana ters düşmez.Hem zaten o kadar kolay değil İnönü ismini kaldırmak.Yeni stad yaparlarsa adını sponsor adı konulabilir.

onlar koskoca olabilir ama Beşiktaş daha koskoca onlardan bilmem anlatabildimmi. tabii yarın adamın biri kulübü satın almak istediği zamanda koskoca liverpool koskoca manu satıldı bizimde satılmamız ters düşmezmi diyeceksiniz? ve bu paranoyaklık değildir bu mantıkla düşündüğümüzde satışada ses çıkartmayacaksınız anlamı çıkıyor. ayrıca ne farkeder avrupanın hangi isimle hitap ettiğinden gerçekte gitmiş olan bir ismi söyleseler ne olur. artı haberdede okunduğu gibi inönü isminin koyulup koyulmayacağı merak konusu diyor. yani demekki gündemde ismin gitmesi var...

keskinli

stada isim verilmesine bende karsi degilim acikcasi,demirören hakkinda sana katiliyorum ama stad hakkinda katilmiyorum
benim icin ha inönü stadi ha herhangi bi legal sirket ismiyle anilan stad,sonucta sayin inönünün besiktasla bi bagi yok
mühim olan o stadin doldurulmasi,dolarkende sadece kuru kalabaliga bakmamali
futbol böyle ilerliyor,böyle sponsorluklarla profesyonel kulüpler yürüyor
ama cikipta 20 senelik anlasmalar yapilmamali,ve isim hakki cok iyi pazarlanmali
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

8 milyon tl'yi hadi toplayalım Şeref Bey yapalım.
Toplayabileceksek ben varım
5 tl de veririm 10 tl de.
kimler verir acaba? bir şey istemek kolay.
ama taşın altına elini sok deyince sokamam.
e sokamazsan da sokan birisi bulunur ve ismini de verir oraya.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Benim anlamadığım bir nokta var, bildiğimden değil gerçekten merak ediyorum..

Stadın adının başkasının olması Beşiktaşa ne zarar verir düşüncesindesiniz ?

Küçülme olarak mı görülüyor yani bak bunada muhtaçlarmı diyecek diye istemiyoruz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: L_James_23 - Eylül 28, 2010, 19:19:50
8 milyon tl'yi hadi toplayalım Şeref Bey yapalım.
Toplayabileceksek ben varım
5 tl de veririm 10 tl de.
kimler verir acaba? bir şey istemek kolay.
ama taşın altına elini sok deyince sokamam.
e sokamazsan da sokan birisi bulunur ve ismini de verir oraya.

orası malum tabiiki... kim elini taşın altına koyar...

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Eylül 28, 2010, 19:47:48
Benim anlamadığım bir nokta var, bildiğimden değil gerçekten merak ediyorum..

Stadın adının başkasının olması Beşiktaşa ne zarar verir düşüncesindesiniz ?

Küçülme olarak mı görülüyor yani bak bunada muhtaçlarmı diyecek diye istemiyoruz.

yok küçülme olarak görmüyorum ben. ama daha öncede yazdığım gibi bazı şeyler sade kalmalı. misal Beşiktaş ismi sadece Beşiktaş ve stad ismide inönü vardı o şekil kalmalı diye düşünüyorum. he değişeceksede geçmişimize mal olmuş kişilerin ismiyle değiştirilmeli. bu iki noktaya sponsor ismi alınmasına karşıyım. sponsorlar olmasa işimiz zor olacaktır muhakkak. ben olaya duygusal bakıyorum. çünkü duygusal olarak bakmayanlar yüzünden bu hale geldik belkide. bu hal derken bu seneyi katmıyorum... bazıları maddi olarak duygusal olduklarından tribünde Beşiktaş formalılar dayak yedi ve bir ton mevzu oldu o yüzden. yaptığı terbiyesizce söylemler  cabası...

[KralKartal]

Onlarda "duygusal" bakiyor Ozzy :)

5-10 milyon eksik olsun, ne olacak ki? Bu para bizi ne zengin eder nede fakir,

Y.D yonetiminde herkes 1 milyon verse bu para toplanir. yani ne gerek var simdi isim degistirmeye?

Tabi SATACAK GELIR elde edecek yer kalmadi, bitirdi tum kaynaklari Y.D, simdi sira stad ve sonra takim isminde
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Beşiktaş ne pazarlayabilirki, ?

İhsan bu bu senelik iş değil..

10 senedir stad ismi satılsa bugün 50 trilyon ederdi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

10 senedir dogru durust yonetilsek 100 trilyonumuz olurdu .

6 senedir Y.D baskan olmasaydi, 50 milyon euromuz olurdu.

Bilgili'de degistirecekti, ama cesaret edemedi, tepki aldi, ama nedense Y.D degistirmek isteyince
sus pus oluyor bazi kesimler..

Carlsbergin teklifi 15 milyon dolar civarindaydi sanirim, ama yapilmadi, yaptirmadilar !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ozan Doğan

çünkü o zaman bazı kişilerin belli bir safı yoktu kardeşim. ama şimdi herşey ortada ve o yüzden pek ses çıkmıyor. ve insanların gözü boyandı 2 transferle. bakınız basketbolda isim misim kalmadı. futbolda önce stad gidecek kimbilir kaç yıl sonrada takım ismi gidecek. çünkü para geliyor. çünkü zaman açık kapatma zamanı...

Ersin Develi

Eğer hedefler büyükse,kii ben eminim ki devre arasında öyle isimler istenilecek ki,ee bunlar olurken bir yerlerden para gelmesi gerekiyor,az veya çok farketmez,önemli olan bir gelirin olması.Sonuçta statın ismi komple değişmeyecek ki,sadece önüne reklam gelecek,fiyapı stadı olmayacak ki,FİYAPI İNÖNÜ Stadı olacak.