Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Grocbenn

Robinho olayı kapanmıştır..Hiç beklemiyorum bile..Birazcık mantıklı düşünülse herkes de benim gibi düşünür..

Sadece 2 gün var..Bu iki günde 1 yabancımızı gönderecez ve Robinho'yu getirecez..Bir tane bile yöneticimiz İngiltere'de değil..Puff..Buna anca Recai inanır..

NoPasaran

Alıntı yapılan: Grocbenn - Ağustos 29, 2010, 18:02:12

Robinho olayı kapanmıştır..Hiç beklemiyorum bile..Birazcık mantıklı düşünülse herkes de benim gibi düşünür..

Sadece 2 gün var..Bu iki günde 1 yabancımızı gönderecez ve Robinho'yu getirecez..Bir tane bile yöneticimiz İngiltere'de değil..Puff..Buna anca Recai inanır..

Bide Kadir İnanır ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Alıntı yapılan: Grocbenn - Ağustos 29, 2010, 18:02:12

:alkis :alkis :alkis
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

KeePSaKe

Yapacak bir şey yok hepimiz isterdik gelmesini ama olmadı bu sefer olsun böylede iyi kadromuz :)
Since 1903

K.D

robinho gelmeden 90 sayfa yaptırdın ya bize helal olsun sana :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

eyup1903

serdal adalı telegol canlı yayında belirlediğimiz 2-3 isim var anlaşabilirsek bunlarda 1TANEsini alıcağız ve bu isim rodrigo olmayacak önümüzdeki 48 saat içinde belli olacak  transferi devre arasınada bırakabiliriz makakulada da adaylar içinde var hızlı bi forvet arıyoruz

K.D

ya yeter alın artık robiyi devre arasınada bırakmayın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

carsi52

Forzaya girdim şimdi hala sabit olarak Robinho Beşiktaş'ımıza hayırlı olsun konusu var  kilitli ama konu.
Bölünür senin için uykular!

K.D

allah allah yeni yorum yok yani forzada dimi kaan abi? :D

carsi52

Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Since 1903

K.D

recaide çetinerde aykandada hiçbi hareket yok ALLAH SİZİ NASIL BİLİYORSA ÖYLE YAPSIN...

Amokachi

yıne ılgınc bır duyum daha (?) her yerden bırseyler cıkıyor

http://twitter.com/Futbolmanyagi

Herkes Robinho'yu soruyor, görüşme yapıldıgını duyurduk hatta Beşiktaş taraftarının videosunu bile izledi, son karar onun, beklemede..

Robinho'yu istemeyen bir kişi var sadece, yönetim bunu söylemek istemiyor, taraftar tepkisi olur diye bahsetmiyorlar ayrıntısını

Bu isim kesinlikle Schuster, yönetim hocayı Robinho konusunda ikna edemedi, hoca o riske girmek istemedi Robinho'yu bilen birisi olarak

Yine de Beşiktaş taraftarlarını mutlu edecek bir cisim yaklaşıyor.. 20 saat sonra açıklanacak

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

bir efsaneydi senle beraber olmak :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun