Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Adam kendi ağzıyla gelmesini isterim dedi şimdi istemiyor oldu :)
Since 1903

Amokachi

20 dk önce as.com yenı haber girdı, Berlusconi ve m.city arasında anlasmaya varılmıs gıbı,

zaten ronaldinho , pato ordayken adam havada gıder.

carsi52

Ne işin var Milanda arkadaş Beşiktaş dururken.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Bize türkülerimizi söyletmiyolar
inci dişli beyaz kardeşim

KORKUYORLAR..

http://fizy.com/#s/1aice2

Ah ulan Milana gittin be..

Hiç bir transferde senin kadar heyecanlanmadım ben..

Hep korktum senin yazına yazarken..

Ne q7 de böle oldu ne gutide..

Yazarken Gelmez derken elimin gitmdiğini hissettim klavyeye..

Bi baktım yiğit gelecek diyor bi baktım cem gelecek diyor..

İnanmadım hemde hiç ama söyleyemedim işte..Korktum..

Seni çok bekledim ya..

Düşünüyorumda geceleri burada dizi seyrederken hep bir yanımda sen vardın.

Dur şu twittere bakayım, dur foruma bakayım..

Bi saatlik diziyi senin yüzünden 3 saatte bitirdiğim zamanlar oldu be ROBİNHO..

Duru ile konuşmam aklıma geldi..

Abi gelmeyeceğini söyleyerek büyük yanlış yapıyorsunuz rezil olacaksınız derken öylesine mutluydumki..Kralcarsi bırak rezil olsun diyordum içimden bu konuda FOrza haklı çıksın öylesine çok istedim ki..

İşe giderken gelirke hep senin hayalini kurdum futbıol konusunda..Düşünüyordum guti sana pas atacak sen atacaksın ve kapalıya koşacaksın..

Çok bekledik seni kavruk çok..

Aslında bunun değerini para ile felan tarif edemezsin. Bunun değerini Milandan alacağın ücretlede ödeyemezsin İnci dişli kardeş..

Bu taraftar seni öylesine çok beklediki hiç bir zaman anlayamacaksın bunu..

Yüreğimizin kıpırtısını hiç bir zaman hissedemeceksin..

Milanda belki daha göz önünde olacaksın ama emin ol sana burada verilecek çoşkunun tarifini bulamayacaksın robinho..

Havaalanını bile hayal ettik be Robinho senin yüzünden. Oradaki çoşkuyla işyerinde açacağım televizonun sesiyle müşterilerin bakışlarını merak ettim. Herşey ne güzel olacaktı..

Ama sen gelmedin bize..

Sende haklısın bilmiyorsun..

Aşkı , sevgiyi belki platonik yaşadık ama olsun..

Canın saolsun Robinho..

Bu sana yazacğaım son mesajımdır..

Milanda atacağın gollerde hep ah be diyeceğizi bunuda biliyorum ama ne yapalım. Yarimizi başka bir yerde seyretmek varmış..

Sana bi konuda teşekkür etmek gerekiyor kendim adıma..

Kız arkadaşımla kavga ettiğimiz 1 aylık dönemde en iyi tedavi yöntemi sendin. İnci dişli kardeş..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Şu yazıyı Robi okusa bedava gelmezse şerefsizim herkez birşeyler döktü ortaya bende dökim bari  :'(

eRe

abi o kadar güzel yazmıssın ki duygularını bende bir iki satır birşeyler demek istiyorum...

şuan 6 sekme açık mozillada.birinde burası.ikisinde forza.birinde twıtter.birinde facebook.yok böyle bir olay ya.dükkana gidiyorum tüm esnaf robinho naber diyor.abi gelecek görürsün diyorum.herkes inş diyor.ya saat 5 oluyor hala internette haber bekliyorum..sabah uyanıyorum 11 de tuvalete gitmeden önce bi pc nin açma tuşuna basıyorum.bi bakiyim belki gelmiştir diye.yemeğe geç gidiyorum açken bile ulan ya şimdi gelirse diye.

ben robinho yu takip ederken kız arkadaşımdan ayrıldım y[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]ız bana 24 saat pc başındasın ne bu ilgisizlik dedi kavga büyüdüde büyüdü ve ayrıldık.ulan yaz okulunda final haftamda derse bakarken bile pc açıktı.ulan ilkkez oluyor böyle ya.ben takip etmedim q7 yi de gutiyide.heyecanlandım mutlu oldum ama böylesine takip etmedim.

oturdum babama robinho yu izlettim.babam olum kaptırma kendini gelmez falan boşver diyo du .. ben se babama baba geldi ya kesin diyodum her seferinde.. ya ne hayallerim vardı ya.fenerli arkadaşları gördüğümde direk olum robi bizde diyodum..noldu şimdig.t oldum..ama mutluydumhani insan aldatıldığını bilmez ve sevdiği kızla birlikte mutlu olduğunu sanar yaaynen o şekilde

mutluydum..bağlandım ve size son birşey yazmak istiyorum

bu sabah gördüğüm rüyayı anlatıyorum;

bir cafedeydim bi kız gördüm
inanılmaz güzeldi
o kız robinhoydu :) kıza asılıyordum
gittim yanına ingilizce konuşmaya çalışıyordum
kıza dedim ki beşiktaşa ne zaman geliyorsun
o da yakında dedi
ulan sarışın taş gibi kız robinhoydu
ben ona sora sora beşiktaşı sordum

böyle bir manyadım ki sonunda bitiyor transfer sezonu

sanırım toparlanmamız uzun zaman alacak...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Bir Beşiktaş taraftarından Robinho'ya..

Merhaba Robinho nasılsın iyimisin diye sormıcam çünkü iyisin biliyorum hemde çok iyisin..

Ama hiç bilmiyorsun burda Türkiyede senin yüzünden kötü olan ne kadar çok insan var.

Her neyse be Robi senin aşkınla yandık tutuştuk ilk aşkımız Quaresma bile bunları görse duysa okusa terkeder bizi ama Quaresmada sende başkasın bizim gönlümüzde

Bir kıza aşk teklifi ederken bile kendimi böyle hissetmedim ilk sevgilim ilk buluşma anını bile hiç bu kadar beklemedim

Her gece yastığa kafamı koyduğumda seni düşündüm ulan robi gelse solda robi sağda q7 ortada guti forvette ? Lan kim olursa olsun dedim hep kendi kendime..

Sonra baktım herkez robi Beşiktaş'ta diyor pes 2010'da bile aldım seni hemen Beşiktaş'a senin geleceğinin hayallerini kurarken o hayali bitirdin..

Ne uğruna ? Par[kufur otomatik degistirilmistir]ariyer..

Değermiydi ulan! Değermiydi 3 kuruş için istediğin fiyatı söyleseydin biz verirdik ulan tek sorun para olsun! Para değil kariyer mi ? Yapıcağın kadar kariyer yapmışın daha ne yapıcaksın..

Ahh be kavruk çocuk gelsen seni bu taraftar kral yapardı kral!

Son 1 gün kaldı hep bir umutla seni beklicek bu taraftar nede olsa Umut Fakirin Ekmeğidir..

Gel yağ sür ekmeğimize..

Cem Goren

ulan aglıycam yemın edıyorum ya :D

bende yazıcam sımdı bekleyın :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

ulan kavruk gelirsen (inş) seni hamamayağına götürüp bi güzel keseletmezsem bi güzel seni orda bagırttırmazsam
Resim

Forzadan ;D

Cem Goren

Robson De Sozua... Yada ROBINHO işte.

Adın bir pankartta geçti hiç sevmediğim birisine açılan ama altında senin ismin olduğu için çekici gelen bir Pankart.

Koskoca Robinho yazıyordu o pankartta hani ROBİNHO arkadas ya. Bu taraftar görmedi senin gibisini. Bu ülke görmedi senin gibisini...

Çok bekledik lan seni. Sırf sen gelicen diye telefonu açık tuttum hani gece gelir yada sabah gelir mesajını okuruz falan diye.

Adın anıldığı andan itibaren kudurmuş vaziyette seni bekledik. Guti-Schuster-Robinho 3lüsünü kuralım Quaresma'da cabası oldun dedik. Hergün en az 1saat telefon trafiği yaşadık sırf senin için. Gelsin o Kavruk diye. Çıksın Şeref Bey'e inlesin Şerefbey ROBİNHO OLEY OLEY OLEY diye.

Kanser hastalarının çaresi gibi bekledik seni. Ramazanda ezan'ın okunmasını bekleyenler gibi bekledik seni. hani iftar saati gelsen açlığımı unuturdum lan o derece.

Şimdi duydumki milan'a gidiyormuşsun. be abicim ronaldinho var orda sana şans doğarmı ya. gözünü seveyim bu yaptığın oldumu ya.

neyse bugün baya fazla yazdım ben aslında destan yazarım kalemım iyidir bakma ama olmuyo be kavruk yazılanlar yazılmış bize bişey kalmamış. Bak senin için ilk defa noktalama işaretlerini kullandım.Ama sen gelmez oldun. Canın Sağolsun Be kavruk... Şu resmi asla unutmayacağım...

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

İmza törenine beni çağır Robi'cim
İstersen fotomuhabirin olurum senin
Bu taraftar kim diye soran olursa
Eski bir talibim dersin Robi'cim

Hayaller kurardık biz Recai sayesinde
Hiç hesapta yoktu Milan'a gitmen böyle
Bilirsin ne kadar görmek isterdik
Siyah beyazlı forma içinde seni öylece

Milan'la pazarlık masasına oturdun işte
dayanmak çok zormuş böyle ümit edince
futbol hayatında başarılar sözüm kardeşçe
at artık Milan'a imzanı git bir an önce

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

Herkes yazmış bende bir yazıyım dedim

GELME be robi demeyi ne çok istedim bilirmisin?

Televizyonlarda robi beşiktaşta haberleri çıktığında sokağa çıkıp kavruk bizde diye bağırmak istedim ama resmi açıklama gelmedi ya o lanet olası resmi açıklama işte beni o mahvetti...

Seni beklediğim kadar bekledim mi bilmiyorum kimseyi her gece yattığımda hiç bi sevgilimi düşündümmü senin kadar bilmiyorum...

Peste seni aldığımda herkese hava atıyordum beşiktaş oluyordum boş kaleye boboyla gidiyorsa ve geride sen varsan atmıyordum sana çıkartıyorum.

Nasolsa sen her türlü atıyorduın golünü ve ben playstation salonun KAVRUK ATTI ŞAMPİYONLUK GELDİ diye inletiyordum..

AMA ARTIK BİLİYORUM GİDİYORSUN KENDİNE İYİ BAK BENİ MERAK ETME ROBSON DE SOUZA KAVRUK KARDEŞİM!!!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

carsi52

Kilitlensin bari artık bu konu gitti robi.

ALLAH BELANI VERSİN MİLAN !

K.D

bela okumuycam ama
ALLAH SENİ NASIL BİLİYOSA ÖYLE YAPSIN MİLAN! ne vardıda araya girdin... :( robi belki ağlamalarımızı görürde gelirsin....

...KONU KİLİT...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

KartaL_Gurkan

Milanla anlasmis....saglik olsun.
Gelmesi zaten büyük bir mucize olurdu...