Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

haluk kesım benı falan sılmıs feysten :D
sanırım butun besıktaslıları sılmıs kufur yememek ıcın
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Evet öyle millet diyor zaten arkadaş tekliflerini kabul etmiyormuş :)
Since 1903

K.D

işte böyle dönmiyceksin abi beşiktaşlılığa asıl bu yakışmaz :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Recai Kocaman Aslında Kim Olduğu Belirsiz Olan,Attığı İddaalarla Sanal Alemde İsmini Duyuran,Guti ve Quaresma Transferlerini Önceden Bildiren ( İddaalara Göre ) Ancak Son Transfer Olayı Götünde Patlayan Bi Abimizdir.2 Ay Müddetçe Robinho'nun Kartal'da Oldugunu,Sürekli Gün Ve Saat Vererek Bu Güzel Taraftarı Aylarca Uyutmayan Tanımsız Bir Kişidir...

- Recai Kocaman Twitter Konuşmaları -

1. Gün biter herşey belli olur.. 5:15 PM Aug 29th via web

2. Dayan ey taş sabrım kaldı 24 saat ...! Bütün basın traş Forza BEŞİKTAŞ.....! 4:13 AM Aug 29th via web

3. Herkes huzurlu uyusun yüzdük yüzdük sonuna geldik.. 2:11 AM Aug 29th via web

4. Resmi sitede görene kadar hiç bir duyuma inanmayınız . Artık bu haberden sonrada gelmezse bu adam internet alemini bırakırım. 3:24 AM Aug 28th via web

5. Sakin olmakda fayda var. Heycanımıza verin :) Güzel bir haber aldık ne olduğumuzu şaşırdık . gün ola hayrola.. Allah utandırmasın. 3:14 AM Aug 28th via web

6. Son geri sayım başladı B E K L İ Y O R U Z ....! 10:47 PM Aug 27th via web

7. Bekle bizi Dublin gemilerle geliyoruz...! 3:18 PM Aug 27th via web

8. Sabırlı olmakda fayda var .. Bütün basın traş Forza Beşiktaş.....!!! 4:51 AM Aug 27th via web

9. Sabah borsaya gidicem açıklamayı vallahi ben yapıcam kendimi zincire vurup :) 4:23 AM Aug 27th via web

10. Resmi sitede görene kadar hiç bir duyuma inanmayınız ... 3:32 AM Aug 27th via web

11. Yetmez başkan dedik güldü getirdi ,yetmez başkan dedik yine güldü getirdi :) YETMEZ BAŞKANNN Dedik uzun uzun güldü Sonuç? G E L İ Y O R ... 3:04 AM Aug 27th via web

12. Forza tek çatı gece,gündüz ayrımı olmaz.. Bütün basın traş Forza Beşiktaş..!! Geliyor....!! 2:37 PM Aug 26th via web

13. :)) 2:31 PM Aug 26th via web

14. En sevdiğim sanatçı gokhansari :) 3:39 AM Aug 26th via web

15. Hafta sonu ola hayrola allah utandırmasın.. Resmi sitede görene kadar inanmıyoruz :)) 3:22 AM Aug 26th via web

16. akalin cumartesi İnönüye geliyormusun :)) 3:00 AM Aug 26th via web

17. Maçtan sonra veya cuma gününü bekleyin başkada birşey yazmıyorum hadi sevdiklerinize emanet olun saygılarımla. Yiter yaa ... 2:53 AM Aug 26th via web

18. Yahu arkadaş Robinho Beşiktaşa hayırlı olsun diye 2 aydır bas bas bağırıyorum hala neyi tartışıyorsunuz daha ne yazalım anlamıyorum ...! 2:48 AM Aug 26th via web

19. Robinho , Sercan gelir şimdilik transfer kapanır .. Az kaldı forza biraz daha sabır... 2:43 AM Aug 26th via web 20. Robi formamı kim alıyor :) 2:13 PM Aug 19th via web !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

''Recai Kocaman Forzadan ihraç edilmiştir.''

CR7

admin ve FK7'nin de ihraç edilmesi gerek.

hatta forza kapatılmalı..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Forza daha 10 sene kendisini ispatlayamaz..

Her btün basın traş forza beşiktaş dediğinde bu konu akla gelecek..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Çetiner kapattı sayfayı bu kadar küfürü kaldıramadı heralde özür dilerdi birde :D
Since 1903

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ilhan mansız_melis

Yıktın hayallerimizi kavruk oğlan.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Bonservisine ne kadar vermişler acaba,bilen var mı?

Ersin Develi

15 milyon bonservisi ve sezon başına milyon a anlaşmış,ajansspor un haberine göre yani 4 sezonda toplam 35 milyon,iyi para.ama bonservisine biz daha çok vermiştik sanırım

Guti ORÇ.