Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 27, 2010, 23:29:09
o değilde
farzet ki 1 eylul oldu gelen gıden yok

recaı kocaman feysı kapatır forzaya gırmez olur bıter
robınho kartal olsun grubu kapatıverır olur bıter

bızse burada kendımızı parcalarız artık

Merak etme onlarla ilgili grup açılır mutlaka :D
Since 1903

eRe

RecaiKocaman

Resmi sitede görene kadar hiç bir duyuma inanmayınız . Artık bu haberden sonrada gelmezse bu adam internet alemini bırakırım.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

recai reyiz resti çekmiş anlasılan :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

büyük KAPAK angutlara  :alkis :alkis :alkis :alkis

angutlar :itele :itele :itele :itele :itele
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

bu konu ne olacak pekı transfer donemınden sonra :D

ilhan mansız_melis

Önce baya küfür edilecek Recai'ye sonra da kilitlenecek :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 27, 2010, 13:14:18
Alıntı yapılan: Resulbjk - Ağustos 27, 2010, 12:57:09
recai nin g.tü kocaman kocaman kocamann.

bu nıye ? adamın dedıgı butun transferler gerceklestı dıye mı??

erdem sen bendne büyüksün ama verdiğin cevaba bakarmısın allah aşkına öyle birşey söyledin ki sanki recai abimiz(miş!) qua ile guti yi yönetime söylemiş yönetim de kırmıyıp transfer etmiş gibi konuşuyosun.
bu yazılanların çoğu zaten gazetede orad aburda yani bunları atıp tutmak içim MEDYUM  olmak gerekmiyor.robinho olayına gelince de bende isim yapıp size robinho gelecek yok cart curt konuşurum bunu yapmak kolaydır. çünkü ya dediğin tutar ahtapot paul olursun ya da tutmaz (bu diyardan gidersin)

o yüzden bu recaiymiş aykan mış cetinermiş.. ne inanıyorsunuz anlamıyorum adam malı 6 sı dedi sonra 14 ü dedi gitti gitti hala gelmedi ve hala yarn yok öbür gün diyip bizi yemesine izin verip üstümüzden prim yaptırıyor ise, ve sen  gelip buna karşı onun safında yer alıyor isen keklenmeyi seviyorsunuz derim başka da birşey demem.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

Alıntı yapılan: Resulbjk - Ağustos 28, 2010, 15:33:26
Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 27, 2010, 13:14:18
Alıntı yapılan: Resulbjk - Ağustos 27, 2010, 12:57:09
recai nin g.tü kocaman kocaman kocamann.

bu nıye ? adamın dedıgı butun transferler gerceklestı dıye mı??

erdem sen bendne büyüksün ama verdiğin cevaba bakarmısın allah aşkına öyle birşey söyledin ki sanki recai abimiz(miş!) qua ile guti yi yönetime söylemiş yönetim de kırmıyıp transfer etmiş gibi konuşuyosun.
bu yazılanların çoğu zaten gazetede orad aburda yani bunları atıp tutmak içim MEDYUM  olmak gerekmiyor.robinho olayına gelince de bende isim yapıp size robinho gelecek yok cart curt konuşurum bunu yapmak kolaydır. çünkü ya dediğin tutar ahtapot paul olursun ya da tutmaz (bu diyardan gidersin)

o yüzden bu recaiymiş aykan mış cetinermiş.. ne inanıyorsunuz anlamıyorum adam malı 6 sı dedi sonra 14 ü dedi gitti gitti hala gelmedi ve hala yarn yok öbür gün diyip bizi yemesine izin verip üstümüzden prim yaptırıyor ise, ve sen  gelip buna karşı onun safında yer alıyor isen keklenmeyi seviyorsunuz derim başka da birşey demem.

forzadan neden tarıhlerın tutmadıgı konusunda yeterınce tartıstım
AMA TANIMADIGIM INSANA DAHA HIC BISI BITMEDEN SENIN GIBI HAKARET ETMEM!!!
ondan sonra recaı abım abın tarzı bı kelımede kurmadım dıkkatlı oku...

ha transferlere gelelım quaresma turkıyeye gelmek ıstemıyor derken adam cıktı gelecek dedı geldı
gutı transferını daha kımse duymadan gelecek dedı kı o gun gutı yuzde 90 robınhoda yuzde 99 gelecek dedı 2 gun sonra ntvspor da gutı yı gordum ılk defa!
gurbetcı defans dedı onu hıc demıyorum bıle

sercan gelecek dedı gelmedı robınho ıcın sureklı tarıh verdı tutmadı

sımdı transfer sezonu bıtmeden kusura bakma ama kımseye saygısızlık yapmam
en azından tutturdugu duyumlar hatrına

ha sende medyum ol bı kısı gutının adını agzına almadan gutı gelecek de ondan sonra sanada saygısızlık yapmıyım

sana recaı hakkında kımse yaz demıyor ama senden 15 yas buyuk bırı ıcınde hıc bır zaman daha hıc bısı bıtmeden hakaret etmen dogru degıl
HA FORUM KURULU KUFURE IZIN VERIYOR ORASI DA AYRI BIR SORU ISARETI

1 eylul gelsın ondan sonra ac agzını sov umrumda degıl...
www.erdemeksi.com

RCA

recai kocaman eğer sandığın kadar saygı ve değer verilecek bir adam olsaydı erkek gibi çıkar konuşurdu.

karı gibi lafı dolandırmazdı. isterse 50 yasında olsun benimle ve beşiktaş lı olan herkesi kafaya aldığı için gram umrumda değil dedikleri zaten bunu burada senle tartışmıyorum.

burada sana da bir laf atmıyorum. bu kadar inanmanıza bu kadar kapılmanıza bir anlam veremiyorum. şunu da unutma bu adam söledi diye bu adamlar gelmedi buraya basın da söylenenlerin arkasındaydı.bu adam sadece ya tutarsa dan prim yaptı kendine. neyse daha fazla uzatmıcam 1 eylul 00:00 tarihine kadar bu konuya yorum yazmayacağım.

forum kurulu olaylarınada girip şov yapma. kim neye nasıl karar verecieğini iyi biliyor. ceza alıcaksam da sus ben alırım bunun derdi sana düşmesin
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Robinho gelirse acaba ne yapıcaksınız merak ediyorum..
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

ya adam gelır yada gelmez ama bu kufur etmemızı gerektırmez. sonucta bu adama ınandık bızde ha geldı ha gelıyo falan. ramazandan oncekı muhabbetlerı hatırlıyorum bı anda ortaya bırakılan bı bomba ve akabınde uykusuz bı gece. hanı bırbırımızı kırmaya gerek yok gelır yada gelmez sonucta bu senekı gıbı bı transfer donemı daha yasamayız. olan oldu gelır yada gelmez yerın dıbıne batsın artık.

5gündür zerre kadar ılgılenmıyodum bı dun bakındım forzaya bakmaz olaydım yıne bombayı bırakıp gıtmısler :D

eRe

.

umarım nasıl hıtap ettıgının nasıl konustugunun farkıdasındır.sırf uzatmamak ıcın susuyorum.emın ol gerek duymuyorum senın gıbı sov yapmaya..

herkese rast gele..
www.erdemeksi.com

KartaL_Gurkan

yapmayin arkadaslar hic gerek yok bu tür tartismalara...kirmayin birbirinizi bos yere.
tatliya baglayin unutun bitsin gitsin :)
Bu transfer dönemi daha dogrusu Robinho konusu hepimizi gerdi...
1 eylülü bekleyelim kim gelecek hepimiz merak ediyoruz ...az kaldi, cok az.

CR7

ibra-robinho takas olacak haberleri yattı.
milan robinho'yu alacak haberleri yattı.
şimdi barça robinho'yu alacak haberlerinin yatmasını bekliyoruz.
ve 1 eylül'e kadar susuyoruz bekliyoruz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)