Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

:ahaha

Samsung Galaxy Note cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Önder Özen Kolombiya'ya ve Brezilya'ya gitmiş, defans oyuncusu için.

ERHUN

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Mayıs 29, 2013, 17:24:11
Önder Özen Kolombiya'ya ve Brezilya'ya gitmiş, defans oyuncusu için.

Ek bir bilgi vereyim, futbolcu "bakmaya" değil, futbolcularla ve menajerleriyle görüşmeye gitmiş.

ilhan mansız_melis

Doğru. Başkana sunacakmış seçenekleri ve görüşme doğrultusunda haftaya sözleşme imzalanacakmış.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Bence gerekmez.

Gitme ihtimali var diye 2-3 hafta boş oturmak zaman kaybı olarak görüyorum ben.

Melis'in yazdıklarına bir ek daha yapayım, Önder Özen 1 Haziran'da dönüyormuş. Dedikleri gibi olursa 10-16 Haziran haftası imza atılmış olur.

ERHUN

Aykut Demir, Serdar Kurtuluş bitti diyorlar. Gökhan Töre'de büyük oranda geliyor. Kiralık + satın alma opsiyonlu.

ERHUN

Fenerbahçe'nin 92 doğumlu genç futbolcusu Berk Elitez'i aldığımız, 5 senelik sözleşme imzaladığımız yönünde haber var.
1.82 boyunda, santrafor.
Kayseri Erciyesspor, Bandırmaspor, Bayrampaşaspor'da kiralık olarak forma giymişliği var.

NoPasaran

Yaklaşan kongreye rağmen Beşiktaş'ta yönetim teknik direktör ve transfer arayışlarını sürdürüyor.

Kongre gerçekleşmeden bazı imzaları atmaya hazırlanan Başkan Fikret Orman ve yöneticilerin öncelikle bir süredir görüşmelerde bulundukları Gökhan Türe'nin transferini bitirmek istedikleri öğrenildi.

A Milli Takım kampında bulunan Gökhan Töre'nin Beşiktaş7a gelmeye sıcak baktığı ancak kulübü Rubin Kazan'ın bonservis konusunda sıkıntı yarattığı öğrenildi.

Kongreden önce bitirilmesi beklenen Gökhan Töre transferinin ardından Beşiktaş yönetiminin bir sonraki hedefi kaleci olacak.

Beşiktaş yönetiminin geçtiğimiz yıldan bu yana görüşmeler yaptığı ve halen A Milli Takım'ın Almanya kampında bulunan Sinan Bolat'ın menajeriyle temasta oldukları öğrenildi..

Standard Liege'den ayrılmayı planlayan 25 yaşındaki file bekçisinin İstanbul'da oynamaya sıcak baktığı bildirildi.

Tecrübeli kalecinin menajerinin imza parası istemesinin transferi tıkayan nedenlerden biri olarak gösterildi. Önümüzdeki hafta başında yapılacak görüşmelerin ardından Sinan Bolat transferinin netleşmesi bekleniyor.

Lig tv
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın futbol direktörlüğüne getirdiği Önder Özen'in Brezilya ve Kolombiya'da bir sol bek ve stoperle anlaştığı, hafta içinde bu transferlerin masaya yatırılacağı öğrenildi.
Beşiktaş yönetiminin futbol direktörlüğüne getirdiği Önder Özen, güney amerikadaki temaslarını hızlandırdığı ve görüşmelerini 4 gün daha uzattığı öğrenildi.

Beşiktaşlı yöneticilerle görüşmelerde bulunan Önder Özen'in Brezilya ve Kolombiyada 1 sol bek ve bir stoper ile anlaştığı, iki futbolcunun da şartlarını istanbul'a gönderdiği belirtildi.

Hafta içinde istanbula dönecek Önder Özen'in ön anlaşma yaptığı bu isimler yönetim tarafından onaylanırsa transfer gerçekleşecek

Önder Özen'in yaptığı bu çalışmaların yanı sıra Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş yönetimi, bir süredir temas halinde olduğu Gökhan Töre ile bir yıllığına anlaşmak için son aşamaya geldi.

Rubin Kazan forması giyen Gökhan'ı bir yıllığına kiralamak isteyen Siyah Beyazlı ekip, oyuncunun menajeri ve kulübü ile büyük oranda anlaşmaya vardı.

Almanya doğumlu olan ve Türk Milli takımı formasını giyen 21 yaşındaki oyuncu geçen sezon başında Hamburg takımından Rubin Kazan'a transfer olmuştu.

2016 yılına kadar Rus ekibi ile mukavele imzalayan Gökhan Töre'nin Rubin Kazan'da mutsuz olduğu bu yüzden Beşiktaş'ın teklifine olumlu yanıt verdiği ifade edildi.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman'ın, Sezer Öztürk için önümüzdeki hafta Fenerbahçeli yöneticilerle masaya oturması ve bu transfere olumlu ya da olumsuz bir şekilde sonlandırması bekleniyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Beşiktaş, sportif direktör Önder Özen’in takibe aldığı Millonarios’tan 22 yasında ki stoper Pedro Franco ile ön sözleşme imzaladı.

( Trtspor )

NoPasaran

Trtspor baloncudur biraz

Samsung Galaxy Note cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Beşiktaş'ta futbol direktörü Önder Özen, Güney Amerika'daki inceleme ve temasları sırasında Kolombiyalı defans oyuncusu Pedro Camilo Franco ile ön anlaşma sağladı.

Kolombiya'nın Millonarios takımında forma giyen 22 yaşında Franco'nun transferini sonuçlandırmak için siyah beyazlı kulübün yönetiminin de onay vermesi halinde masaya oturulacak.

Beşiktaş'ta gözler Rus santrfor Andrey Arshavin ile Yunan santrfor Teofanis Gekas'ın da üzerlerine odaklandı.

Siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, Akhisar Belediyespor'da forma giyen 33 yaşındaki Gekas'ın menajeri ile biraraya gelerek transfer şartlarını görüştü.

Akhisar Belediyespor ile 31 Mayıs 2014 tarihine kadar sözleşmesi olan Gekas'ın 1.5 milyon euro istediği, Beşiktaş'ın 1 milyon 100 bin euro teklif ettiği öğrenildi.

Fikret Orman bir iki gün içinde Gekas'ın menajeri ile yeniden biraraya gelerek şartları yeniden masaya yatıracak.

Zenit St Petersburg'da forma giyen 31 yaşındaki Arshavin'in ise istediği ücrette 2.5 milyon euroya indiği ancak bu ücretin de fazla bulunduğu belirtildi.

Bu arada kaleci Tolga Zengin'i renklerine bağlamak için Trabzonspor'a 2 milyon lira öneren siyah beyazlılar, tecrübeli kaleciye de 1.5 milyon euro teklif etti.

Serdar Gürler'in transferi içinse siyah beyazlı kulübün 1 milyon euro önerdiği Elazığspor'un ise 5 milyon euro istediği öğrenildi. Beşiktaş'ın Serdar Gürler için 1 milyon euro artı Mehmet Akgün, Mehmet Akyüz ve kiralık Muhammed'i önereceği belirtildi.

ilhan mansız_melis