Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Alıntı yapılan: eRe - Haziran 04, 2013, 14:31:03
serdar gurler kım ya :S

Fransa doğumlu Türk futbolcu. Oyunlardan dolayı Pes 2010 veya 2011'de tanımıştım, Sochaux'daydı. Elazığ'ya geldi 5m€ demeye başladılar. Çıldırmışlar. 1-1.5'dan fazla etmez bana göre.

ilhan mansız_melis

Gökhan töre hayırlı olsun. Yarın borsaya bildirilir.

Ntvspor Beşiktaş Muhabiri Hakan Gündoğar
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Önder Özen, bir yandan kulübün geleceğini oluşturacak bir genç jenerasyon oluşturmak için uğraşırken diğer yandan da beğendiği tercrübeli isimlerle iletişimini sürdürüyor. Özen, Fenerbahçe’deki geleceği belirsizliğini koruyan Semih Şentürk’ü Beşiktaş’a getirmek istiyor. Söz konusu görüşmeler alelade bir sohbet sırasında başladı ancak bir anda ciddiyet kazandı. AMK’nın edindiği bilgilere göre, Zico’nun yardımcılığını yaptığı dönemden yakın ilişkiler içinde olduğu Semih ile Önder Özen’in havadan sudan sohbetinde konu bir anda transfere dayandı.

SADECE 9 KEZ İLK 11
AMK'nın haberine göre; Önder Özen, bu sezon 4 kulvarda 64 resmi maça çıkan Fenerbahçe’de sadece 27 karşılaşmada görev alan ve bunlarında sadece 9’unda sahaya ilk 11’de çıkabilen ‘Nöbetçi Golcü’ye, “Fenerbahçe’de mutlu değilsen senin alınman için yönetimle temasa geçmeye hazırım” dedi. Semih Şentürk ise bu teklif karşısında oldukça şaşırdı. Tecrübeli futbolcu, “Sözleşmem devam ediyor” demekle yetindi ve konuyu kapattı.

Ancak Özen’in Semih konusunda ısrarcı olduğu öğrenildi. Fenerbahçe’nin başına gelecek yeni teknik adamın tavrına göre tecrübeli futbolcu için transfer görüşmelerine start verilecek. Yeni hoca Semih’in kadroda düşünmezse, Önder Özen ‘Nöbetçi Golcü’nün Beşiktaş’a kazandırılması için her şeyi yapacak.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Nijeryalı stoper için alınan ilk karar takımda kalması olarak verilirken Yobo için kapıyı ilk çalan ise Beşiktaş oldu.

Beşiktaş'ta yöneticilerin Yobo'nun durumu konusunda F.Bahçeli yöneticilerden bilgi aldığı ve transfer için zemin yokladığı öğrenildi.

Yobo'nun Fenerbahçe ile sözleşmesi 2014 Haziran'a kadar devam ediyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Colgado

Yobo'yu ben çok beğenmiyorum aslında. Ama başıma bişey gelmesin. Ersan'dan seneye ümitliyim.

NoPasaran

Bencede artık başka oyynculara bakılsın

Hep aynı kişiler..

Yobo ne yani saçma
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Fake oldugu ortaya cıktı 1 bebe taraftarla dalga gecmeye calısıyo kendince.. Ayrıca aydının sosyal medyada sadece instagramda hesabı var..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

CR7

Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, atağa kalktı... Gökhan Töre'yi kiralık olarak kadrosuna katan siyah-beyazlı ekip, MP Antalyaspor'da forma giyen Ömer Şişmanoğlu ile anlaşmaya vardı. Beşiktaş'ın 23 yaşındaki futbolcuyu yarın İstabul'a getireceği belirtildi.

Öte yandan Beşiktaş, Süper Lig'e veda eden İstanbul BŞB ile sözleşmesi sona eren Holmen ile büyük ölçüde anlaştığı, ancak bazı prüzlerin olduğu belirtildi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)