Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bu basını anlamıyorum

Yobo süper oyuncu bence..

Yavaştır ama müthiş bir futbol zekasına sahip..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Fenerbahçe fizik olarak zayıfladığı için göndermek istiyormuş.
Geçen bir fenerli konuşuyordu bu konu hakkında Yobo hızlıyken iş yapıyordu hızını kaybetti tarzında.

NoPasaran

Valla bu sene ben ligin tüm maçlarını izledim Erhun..

Mesela Bekir Egemen defansı ile Yobo Egemen defansı mesela müthiş farklı..

Kesinlikle daha ağır bu konuda hem fikirim ancak oyun ve pozisyon zekası bizim savunma sorunumuzu düzeltir..

Ama tabi bedava ise alınır. Öyle yüksek ücretler bize göre değil.

Ama benmutlaka defans ortasına Sivok -YeniYabancı ikilisinden oluşması taraftarayım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Yukarıdaki mesajın amacı fenerlilerin düşüncesini yazmaktı.

Sivok-Yobo ikilisi bence de çok iyi olur.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: ERHUN - Mayıs 19, 2013, 01:58:26
İngiliz basınına göre Martin O'neill ile büyük oranda anlaştığımızı yazmış.

Hangi takımın hocasıydı Martin O'neill ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Maestro

Celtic ve Aston Villa en önemli çalıştırdığı klüpler ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Mayıs 19, 2013, 15:20:04
Alıntı yapılan: ERHUN - Mayıs 19, 2013, 01:58:26
İngiliz basınına göre Martin O'neill ile büyük oranda anlaştığımızı yazmış.

Hangi takımın hocasıydı Martin O'neill ?

1987-1989 Grantham Town
1989 Shepshed Charterhouse
1990-1995 Wycombe Wanderers
1995 Norwich City
1995-2000 Leicester City
2000-2005 Glasgow Celtic
2006-2010 Aston Villa
2011-2013 Sunderland

El Maestro

Serdalı Adalı'dan Q7 bombası

Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Serdal Adalı, Siyah Beyazlı kulübe yeniden başkan adayı olabileceğini belirtti. Adalı'nın ilk olarak, eski futbolcuları Ricardo Quaresma'yı geri getirmek olduğu iddia edildi.

eçtiğimiz günlerde camianın önde gelen isimlerinden Murat Aksu'yla bir araya gelen ve yol haritası çizen Adalı'ya, Fikret Orman yönetimini beğenmeyen birçok isimden destek geldiği belirtilirken, şu anda TJK başkanlığını yürüten olan Adalı da konu hakkında şunları söyledi: Şu anda çok önemli bir görev yürütüyorum. Ancak arkadaşlarla gerekli incelemeleri de yapıyoruz. Camianın son zamanlarda yaşadıkları hoş değil. Ben hiçbir zaman görevden kaçmam. Aday olmam gerekiyorsa olurum.

Q7 GERİ Mİ DÖNÜYOR?
Adalı'nın ayrıca başkan olduğu takdirde transferinde büyük pay sahibi olduğu Portekizli yıldız Ricardo Quaresma'yı da geri getirmek istediği iddia edildi. Q7'yle hâlâ görüştüğü bilinen başarılı yöneticinin, yıldız oyuncuya "Eğer başkan olursam seni geri getireceğim" dediği Quaresma'nın da buna olumlu yanıt verdiği belirtildi.

Beşiktaş'ın başkanını seçeceği genel kurul 16 Haziran'da yapılacak.

Fanatik
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Colgado

Orhan Yıldırım'ın Fikret Orman'la problemi var, öyle seziyorum.

ERHUN

Adalı o şansı kaybetti benim gözümde. Gelmesin bu saatten sonra. Belki Fikret başkanın 1 dönem daha yaptıktan sonra oturulur bakılır o zaman olabilir, şuan başkan değişmemeli.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

Eger Altinsay, Gureli filan ayni yönetimde girmezse secime secilir Fikret Orman.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Fikret Ormanın ben nedensekarşısına aday çıkacağını sanmıyorum..

Gereksiz ve saçma olur onlar açısından
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Trabzonsporlu Yasin Öztekin'i gündemine alan siyah beyazlılar, futbol komitesi üyesi Ahmet Kavalcı aracılığıyla nabız yokladı.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile görüşen Kavalcı, olumsuz yanıt almadı. Ancak Şener'in transfer için hayli istekli olan siyah beyazlılara, "Şuan benim yanıt vermem etik olmaz. Kongre sonrasında yeni yönetimle bu konuyu görüşebilirsiniz" dediği öğrenildi.

Siyah beyazlıların Samet Aybaba'nın isteğiyle devre arasında da bordo mavili ekibe teklif götürdüğü ancak deneyimli teknik adamın çok istediği transferi bitme aşamasına gelmişken olmadığı öğrenildi. Şenol Güneş'in istifasının ardından transfer döneminin son günlerinde göreve gelen teknik direktör Tolunay Kafkas'ın "Yasin kalmalı" transferi engellediği belirtildi.

Yasin için kararı yeni yönetimin vereceği, Kafkas'ın da genç oyuncuda ısrarcı olmayacağı belirtiliyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net