Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Mbilla denmişte, geçen görmüştüm ya Kayseri'ye ya Trabzon'a imza atacakmış. Geçen statta maç falan izlemiş, eşiyle gelip şehri dolaşmış.

ERHUN

Samet hoca Ziegler'i almıyoruz Türk sol bekle oynayacağız demiş.

Misimovic'i bize yazdı sporx.

Ankaragücü'nden 3 futbolcuyla anlaşmışız diyor TD'deki Ankaragüçlüler.

Transfer sezonu bitene kadar rahat yok yine...

El Colgado

ilhan mansız_melis

Dediğin futbolcuya hiç dikkat etmedim abi ama sanki Aatif Chaucbhasdvag iyi gibi ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Sol bek yerli olacak belli..

Hoca illa forvet istiyor nasıl kesecek ilerde Holosko yada almeida yi bilmiyorum

Besiktasin eksikliği ben halen Olcay kanadında olduğunu düşünüyorum.  Adam dünyanın en verimli oyuncusu gibi.  Hiç beğenmiyorum. Boş alanda yaptıkları felan bana bunlar boş geliyor..

Beşiktaş in mutlaka şu orta alana da oyuncu şart.  Bi sakatlık olsa toraman ama kalıyoruz. Buna kimse bişey demiyor ama ibrahim toraman nasıl orta saha oynar anlamadim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Bence kötü oynamıyor orta sahada ya. En azından 2-3 maçtır.

ERHUN

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 21, 2012, 23:44:51
Dediğin futbolcuya hiç dikkat etmedim abi ama sanki Aatif Chaucbhasdvag iyi gibi ?

Aatıf Şeyşu (yazılışı Çin işkencesi okunuşu yeterli:)'yu almak istesek çok bonservis isterler.
Hayatı boyunca Fransa'nın 2'nci hatta 3'ncü sınıf takımlarında dolaşmış, Bulgaristan'ın Chernomorets Burgas takımında 15 maçta 10 gol atınca tahminimce Sivas'ın dikkatini çekmiş bir futbolcu. Herkes genç zannediyor ama 26 yaşında. Büyük takımda iyi performans göstereceğini zannetmiyorum. Başta dediğim gibi çok para isterler, istedikleri parayı vermeyiz, verirsekte beklediğimiz katkıyı alamayız. Benim görüşüm bu yönde.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 22, 2012, 00:44:14
Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 21, 2012, 23:44:51

Aatıf Şeyşu (yazılışı Çin işkencesi okunuşu yeterli:)'yu almak istesek çok bonservis isterler.
Hayatı boyunca Fransa'nın 2'nci hatta 3'ncü sınıf takımlarında dolaşmış, Bulgaristan'ın Chernomorets Burgas takımında 15 maçta 10 gol atınca tahminimce Sivas'ın dikkatini çekmiş bir futbolcu. Herkes genç zannediyor ama 26 yaşında. Büyük takımda iyi performans göstereceğini zannetmiyorum. Başta dediğim gibi çok para isterler, istedikleri parayı vermeyiz, verirsekte beklediğimiz katkıyı alamayız. Benim görüşüm bu yönde.

:ok

NoPasaran

Beşiktaş, Ankaragücü'nün 18 yaşındaki genç forveti Sinan Kurumuş'u transfer etmek için görüşmeleri hızlandırdı.

Beşiktaş camiasına bu transfer girişimini ilk duyuran HABER1903, transfer ile ilgili detaylara ulaştı.

Yapılan ilk görüşmede sarı lacivertli kulüp yöneticileri, genç futbolcu için 400.000 TL bonservis ücreti istedi, ancak Beşiktaş yönetimi kendilerine 200.000 TL önerdi.

Pazartesi tekrar bir araya gelecek olan tarafların, bu transferin bitmesine kesin gözü ile baktıkları bildirildi.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 21, 2012, 23:25:51
Samet hoca Ziegler'i almıyoruz Türk sol bekle oynayacağız demiş.

Misimovic'i bize yazdı sporx.

Ankaragücü'nden 3 futbolcuyla anlaşmışız diyor TD'deki Ankaragüçlüler.

Transfer sezonu bitene kadar rahat yok yine...

İlki ortaya çıktı, diğer 2 kim acaba?

NoPasaran

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen Gökhan Süzen, Beşiktaş dedikodularına cevap verdi.

Bir gazetecinin, ''Gökhan Süzen, Beşiktaş'a gidecek mi?'' sorusuna Korkmaz, ''Gökhan oynayan oyuncum. Ben vermem. Bu konu 2 aydır devamlı konuşuluyor. Bu çok da doğru değil. Bu takımın teknik direktörüyüm ve Gökhan'ı bırakmak gibi bir niyetim yok'' yanıtını verdi.

Gökhan: ''Teklif gelirse değerlendirmek isterim''

İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcu Gökhan Süzen ise teknik direktörlüğe Bülent Korkmaz'ın gelmesiyle kendilerine olan güvenlerinin arttığını, bugün de bunu sahaya yansıtarak kazandıklarını söyledi.

Beşiktaş'a transfer iddialarını da değerlendiren Gökhan, ''Kulübümle sözleşmemi yeniledim. Teklif var mı, yok mu bilmiyorum. Varsa başkanımız bilir. Ben buraya 6 yıldır emek veriyorum. Kulübümün izni olur ve teklif gelirse değerlendirmek isterim. Şartlar oluşursa böyle bir hayalim var, ama şu an için buranın sözleşmeli futbolcusuyum'' şeklinde konuştu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

El Colgado

Antep Ibricic'i serbest bıraktı, feda döneminde iyi transfer olmaz mı?

ERHUN

Alsak bence iyi olur ama Lokomotif Moskova'ya dönecek diyorlar.

El Maestro

Beşiktaş şu an istesin bence direk alır ve güzelde olur ama bence adı bile geçmez yöneticiler tarafından hiç sanmıyorum ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~