Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

ERHUN

Alıntı yapılan: El Colgado - Aralık 26, 2012, 19:04:57
N'oldu bizim sol beke?

Ali Ece başka kulüplerin ve kişilerin sırf fiyat yükseltmek için konuya girmesine engel olmak için kesinlikle ad vermeyeceğim dedi.
Görüşmeden kesin bir sonuç çıkmadığını ve o yüzden kim olduğu açıklanmadığını düşünüyorum. Umarım doğru düşünüyorumdur. Aslında böyle büyük bir beklentim yoktu, Uğur yerine kim olursa olsun alınsın düşüncesindeydim ama Ali Ece ister istemez bir beklentiye soktu. Boş yere beklentiye sokacak biri olduğunu düşünmediğim için transfer sezonu sonuna kadar beklemedeyim.

ERHUN

Ozan İpek konusunu da yazıp bugünlük iyi geceler diyeyim.

Antalyalı bir arkadaş Ozan'la aynı halı saha maçında forma giymiş 2-3 gün kadar önce. Ozan kendi ağzından transfer konusunu söylemiş. Şota çok istiyor, Kasımpaşa olabilir demiş. Beşiktaş işi olmayacak demiş.

El Maestro

Röpörtajı var zaten bügün ntvspor'da ve başka kanallardada çıktı büyük ihtimal Kasımpaşaya gitcem dedi açık açık .. Ufuk prüzleri falan kaldı galiba .

Bu arada arkadaşım dediğin tribündergideki adammı  :) (arkadaşın olabilir yanlış anlama) halı saha yaptım vs.. falan yazmış  biri çünkü oraya,aynı şey yazılmış yani ondan sordum ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Colgado

Hocam araya giriyorum; ama Antalyalı bir arkadaş yazdı Erhun. Arkadaşım dememiş. :) Olasılıkla senin söylediğin gibidir.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Alıntı yapılan: El Colgado - Aralık 27, 2012, 07:56:41
Hocam araya giriyorum; ama Antalyalı bir arkadaş yazdı Erhun. Arkadaşım dememiş. :) Olasılıkla senin söylediğin gibidir.

Neyse ne yav fazla önemli bişey değil maksat muhabbet olsun .  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Evet Antalyalı arkadaş dediğim tribündergideydi ve denildiği gibi arkadaşım değil bir arkadaş diye hita pettim sadece. :)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Hilbert iyi değil bence bu sene.

Yerli olmaz herhalde sağ bek.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

"Nene'yi istiyoruz çünkü..." Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba Lig TV'ye çarpıcı açıklamalar yaptı.

http://www.ligtv.com.tr/haber/neneyi-istiyoruz-cunku
Aşk bu Aşk !

volkanca.net