Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Çok kötü oynuyordu..

Doğru is yapmış antep

Beşiktaş'ın futbolcusu değil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Ara transfer döneminini iyi değerlendirmek isteyen Beşiktaş'ta hedef Kasimpasa'nin başarılı oyuncusu Özer Hurmacı.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; Beşiktaşlı yöneticilerin Özer Hurmacı'yı çok istediği ancak Kasımpaşa yönetiminin bu transfere sıcak bakmadığı öğrenildi. Tecrübeli futbolcunun da Beşiktaş'ı çok istediği gelen haberler arasında. İki kulüp yoneticilerinin yapacağı görüşmelerin ardından çıkacak sonuç merakla bekleniliyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Adı Soyadı: Sinan Kurumuş
Doğum Yeri: İnegöl, Bursa
Doğum Tarihi: 2 Ağustos 1994
Altyapı Kariyeri: İnegölspor, Fenerbahçe, Ankaragücü
Profesyonel Kariyeri: Ankaragücü
Ödenecek Bonservis Bedeli: $ 200.000
Mevkisi: Santrafor
Boyu: 187 cm

Hayırlı olsun.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran - Aralık 24, 2012, 00:10:13

Ara transfer döneminini iyi değerlendirmek isteyen Beşiktaş'ta hedef Kasimpasa'nin başarılı oyuncusu Özer Hurmacı.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; Beşiktaşlı yöneticilerin Özer Hurmacı'yı çok istediği ancak Kasımpaşa yönetiminin bu transfere sıcak bakmadığı öğrenildi. Tecrübeli futbolcunun da Beşiktaş'ı çok istediği gelen haberler arasında. İki kulüp yoneticilerinin yapacağı görüşmelerin ardından çıkacak sonuç merakla bekleniliyor

[IMG]http://i1083.photobucket.com/albums/j388/ygt_1903/2012-12-25_00001_zps0ecfb8a9.jpg[/img]

biraz yaratıcılık murat özen :(
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Düz 20 milyon euro olsun

gidekren neden gitti demeyelim

45 trilyon para eder

ne para be  ;;D

2 senelik İnönü Stadı Geliri  :hehe
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Ali Ece: An itibariyle dünyanın en iyi 10 sol bekinden biriyle görüşme yapılıyor. Yarım saat önce başladı görüşme 2 saate kadar biter, açıklanır. Sözleşmesi sene sonu biten bir sol bekmiş.

Heyecanlandım valla.

El Colgado

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 26, 2012, 13:05:47
Ali Ece: An itibariyle dünyanın en iyi 10 sol bekinden biriyle görüşme yapılıyor. Yarım saat önce başladı görüşme 2 saate kadar biter, açıklanır. Sözleşmesi sene sonu biten bir sol bekmiş.

Heyecanlandım valla.

Vay anam vay

Yine gazı veriyorlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Ali Ece öyle boşa gaz verecek biri değil bence, daha önce görmedim öyle bir şeyini.

Açıklanır yazmışım, açıklanır dediğim görüşmenin kimle yapıldığı açıklanır. Olumlu mu olumsuz mu olacağını göreceğiz.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

12.30'dan bu yana TRT spor'da Almanya'dan Futbol programını izliyordum, program şimdi bitti. Kendi kulaklarımla duyup buraya yazdım. Kaynak direkt Ali Ece yani.