Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

abi herkes bu konu başlığı altında yazmaya başladı mı, " bi duyum aldım biri böle söledi, çok emin olduğum bi yer gizlice bana neler olup bittiğin anlatı, yok robinho alınmış adebayora teklif hazırlanıyormuş ;D " kralkartal iyice medyumlaştı.

allah aşkına şu mübarek duyumları alan birisi de çıksın sölesin. allak bullak oldum. herkesin bi duyumu var bi benim mi yok :D

bence herkes transfer sarhoşlğundan  serap görmeye başladı.

borsaya bildirilmeden hiçbir transfere inanmam.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

Ne serap görüyorum nede hayal. Ben duyduklarımı yazdım. Yazdığıma pişman ettiniz.

[KralKartal]

Ben haber yaparak tiklama rekoru almam, haber sitesi degiliz ki, farkimiz bu, sizinle paylastik, suc ettik, medyum ilan edildik...
Sustum, gerekli duyumumu bildirdim, sizin icin teyid ettirdim, ve size bildirdim, ula bir recai olsak insanlar hoplar ziplar, kimligimiz belli,
gecmisimiz belli.
Neyse .

Erhun, yaz kardesim, adi ustunde duyum topigi, sadece gereksiz beklentiler yaratmamak adina alinan bilgi kaynagin kendisidir,
yani yonetimdir diye israr ettim . Yalanciysa onlar yalanci, ben sizi dusunerekten irtibata geciyorum, harbi bende pisman oldum. :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

AsA

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 05, 2010, 23:26:08
Cenk yokmu gelen giden :D

Ben anlamam bu isLer'den voLkan.. REsmi site'de 4 gun geri sayim var dediLer bende bekLiyorum..

eRe

duyumculara tek sorum var :D

su 4 gun muhabbetı neden :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Recai Kocaman

Bitmesin Dertler ...... Kadar Beşiktaşlıyız Ölene Kadar .! Transfer Sezonu Bitti Hadi Herkes Evine :)

Ne Yazmak Gerekliki :) Hayırlı Olsun Desek Soru Yağmuru Glemedi Desek Yüzler Asılıyor Sabır Sabır.. Yolda Birileri Geliyor İşte Ama Kim...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

bende bunu dıyım :)

Cenk Gurel yazdı:
ÇOK DEĞERLİ FORZA AİLESİ GECENİZ HAYIR OLSUN..!

Bu yükü üzerimde daha fazla taşıyamayacağımı daha önce de dile getirmiştim. Transfer piyasa ekonomisinde pazarlama politikaları da diğer ticari politikalar gibi değişim ve gelişimlere uğramaktadır. Dolayısı ile bunun kokusunu evinizden forzaya kulak vererek almanız mümkündür ancak bu almış olduğunuz koku ve sessizlik de hayra alamet değilmiş dendiğinide recai abiniz sizlere beyan etmiştir... :hi: Başka bir anlatımla, Transferler bazı hallerde doğrudan doğruya yapılmaz. Bir kişi :?: aracılığıyla olur. :hi: Onuda zaten burayı takip edenler biliyorlar öyle değil mi..! :hi: :hi: Bu açıklamadan anlaşılabileceği gibi :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: bilgisine ve bilgiyi değerlendirebilme yeteneğine güvenerek risk alıyorum ve hayırlı olmasını diliyorum..! Herkezi spekülasyon yapmaya ve bu yönde teşvik ederek eziklere kapak olmasını, medyayı ters köşeye yatırmayı BEŞİKTAŞımızda mutlu olmasını hak ettiği değere ulaşmasını sağlamaya davet ediyorum..!!!! :shock: :shock: :shock: Benden şu saat itibarı ile şimdilik bu kadar..!

[kaynak belirtilmeli].

Dip Not : BABALAR ONDE GIDER CUNKU EVLATLAR YOL BILMEZ...
Vapurlar, yelkenlileri denizlerden kovdular.Çünkü onlar rüzgar olsa da olmasa da ileriye gidiyor.Vapur kendisini öne iten gücü içinde taşıyor.Hiçbir fırtına onu yolundan çeviremiyor. Onun dışarıdan kuvvete ihtiyacı yok..!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Umarım ya ..

Arkadaş 4 gün bekleyeceğiz yapacak bişi yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Since 1903

RCA

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ağustos 06, 2010, 18:06:06
Ben haber yaparak tiklama rekoru almam, haber sitesi degiliz ki, farkimiz bu, sizinle paylastik, suc ettik, medyum ilan edildik...
Sustum, gerekli duyumumu bildirdim, sizin icin teyid ettirdim, ve size bildirdim, ula bir recai olsak insanlar hoplar ziplar, kimligimiz belli,
gecmisimiz belli.
Neyse .

Erhun, yaz kardesim, adi ustunde duyum topigi, sadece gereksiz beklentiler yaratmamak adina alinan bilgi kaynagin kendisidir,
yani yonetimdir diye israr ettim . Yalanciysa onlar yalanci, ben sizi dusunerekten irtibata geciyorum, harbi bende pisman oldum. :)

ihsan abi sana ben birşey söylemedim şahsi olarak yanlış anlama :( kastettğim olay herkes nereden buluyor bu duyumları. 4 ü dediler 6 sı dediler hiçbirşey olmadı. senin şahsına yönelik bir eleştiride bulunmadım. genel bir söylemdi benimki :(:(
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Norveçli süper golcünün Kartal`a gelmeye sıcak baktığı, yönetimin Aston Villa ile pazarlığını sürdürdüğü belirtildi

Yaptığı flaş transferlerle Avrupa`da da söz sahibi olan Beşiktaş, takıma golcü kazandırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Siyah-beyazlıların eski göz ağrısı John Carew`i renklerine  katabilmek için ataklarını sıklaştırdığı öğrenildi. Yönetimin geçtiğimiz günlerde Aston Villa kulübü ile tıkanan pazarlıklara yeniden başladığı gelen haberler arasında. İngilizlerin, golcü oyuncunun sözleşmesinin gelecek yıl bitecek olması nedeniyle Carew`i elden çıkarmak istediği biliniyor.

DÖNMEK İÇİN HAZIR
Aston Villa ile sıkı bir pazarlığa girişen Beşiktaş yönetiminin, bu transferi 4 milyon euro civarında bir rakama bitirmek istediği vurgulandı. Her iki kulüp bonservis bedeli için anlaşma zemini ararken, John Carew`in de tekrar Beşiktaş formasına sıcak baktığı öğrenildi. 2007`den bu yana Aston Villa`da oynayan 31 yaşındaki Norveçli futbolcu, 103 karşılaşmada 37 gol atma başarısı gösterdi. Carew, Norveç Milli Takımı`nda ise 22 kez fileleri havalandırdı.

TARAFTARIN SEVGİLİSİYDİ
2004-05 sezonunda Beşiktaş`ta oynayan ve taraftarların sevgilisi olan Carew, 24 karşılaşmada 13 gol atmayı başarmıştı. Siyah-beyazlı taraftarlar da Carew`in yeniden kadroya katılmasını istiyor.

fotomaç.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altidor twitter sayfasına Beşiktaş yazmıs. amerıkanın bı haber ajansı altidor besıktasta demıs
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 07, 2010, 17:03:43
altidor twitter sayfasına Beşiktaş yazmıs. amerıkanın bı haber ajansı altidor besıktasta demıs

adam yarın Beşiktaş'a karşı maç var diyor yani alakası yok :D

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: CR7 - Ağustos 07, 2010, 17:22:49
Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 07, 2010, 17:03:43

adam yarın Beşiktaş'a karşı maç var diyor yani alakası yok :D

:ahaha
Bölünür senin için uykular!