Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

aslında inanmıyorum değil inanamıyorum. bu meblalar az buz değil.. inanın geldiğimiz seviyeyi anlamış bile değilim. anlamadıım tek olay..

gordonlar diaattalar vardı daha gecen seney kadar nasıl da bir anda değiştiler. nedir bu ?? maymunken insan oldular(haşa)

inanın şu konuya girdimmi iletileri okudumm mu çok komik geliyor bana. kusura bakmayın. yazdıklarınızdan değil. sadece inanmak komik geliyor bana af buyurun.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

RCA

That's me.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 04, 2010, 22:51:16
Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Ağustos 04, 2010, 22:50:16
50 trilyon be birader. Şaka gibi bir miktar..

Peki değer mi? Açıkçası bilmiyorum.

Ya neden bu sene tl hesabı yapılır oldu..

Fener Nianga 13 veriyor, gyana 16 veriyorsa

sponsporla 28 verilir valla Robiye..

Dünyanın sayılı futbolculardından bu adam ama nedense herkes küçümsüyor sanki.

Ha tl ha euro hesabı.. Değişen yokki para aynı para

Sen değilmiydin Bizim ve Fenerin ekonomisi aynımı!!! diye söylenen abi? eeeeeee diye sorarım o zmn ben sana volkan abi.

Bu tarz politikalar çok gereksiz fener xxx'e 30 trilyon veriyo bizde buna 50 trilyonu veririz filan diye bi dünya yok. Tabataya 20 trilyon veren robiye 100 trilyon versin bu mantıkla o zaman.

Haa yanlış anlaşılmasın asla karşı filan değilim robi transferine ;D

Sadece mebla çok yüksek geliyor.. Sponsor deniliyorda, bu kelimede duyumlar gibi balon geliyor bana.. Doğruysada ne güzel.

Korkum bu paraları ödeyememek sadece.

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Sercan Beşiktaş o parayı veremez merak etme..

İmkansız yani..

Sponsor işi yatmaz merak etme.. Giderden düşer sponsor olan kişiler :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Robinho diger brezilyalilar gibi dususte olan YILDIZ, yani bir var bir yok, suan yoklarda,

gidipte ulkesine donen brezilyalidan pek hayir beklenmez, IYI futbolcu, ama o parada COK..

Bize gelir, ama biz yari fiyatina satamayiz robinhoyu..

O parayi verecegine, Kaka'yi, ronaldinhoyu alirim, Gutiyi forvete koyarim :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Abi kusura bakma ama fazla uçmuşsun  ;D

Kaka yani :D
Since 1903

NoPasaran

İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester City`de oynayan golcü oyuncu Emmanuel Adebayor, takımdan ayrıldığını açıkladı. İtalyan Gazetesi Tuttosport`a konuşan Togolu oyuncu "Premier Lig`den ayrıldığım için çok üzgünüm ama Avrupa`da başka büyük liglerde var" şeklinde konuştu.

Juventus`a transfer olacağı iddiasına da açıklık getiren 26 yaşındaki futbolcu "Juventus, gerçekten çok büyük bir kulüp ve orada futbol oynamak isterim" dedi.

Bu arada, Manchester City Kulübü`nden konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmazken, İnter Milan da oynayan golcü oyuncu Mario Balotelli`nin, City`e transfer olacak olmasından dolayı İngiliz Kulübü`nün, Adebayor`u gözden çıkardığı öğrenildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 05, 2010, 15:32:47
Juventus`a transfer olacağı iddiasına da açıklık getiren 26 yaşındaki futbolcu "Juventus, gerçekten çok büyük bir kulüp ve orada futbol oynamak isterim" dedi.

kim istemez  ;D

adebayor gelirse, amauri real madride gider.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Since 1903