Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Allah bozmasin, Iso Baskanin keyfine diyecek yok. ;D

Bu arada Camoraneside Birminghama transfer olabilirmis. nostalji takim yavas yavas kayboluyor. Nedvedle basladi gecen sene arkasi da geliyor. Oglumun isim babasi Alex Del Pieronun biraktigi gun cok zor olacak.

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Dünyaca ünlü futbol haber sitesi goal.com`un Amerika ayağı Villareal`in genç forveti Jozy Altidore`un Beşiktaş`a transfer olabileceğini iddia etti.

Jozy Altidore`ye yakın olan bir kaynaktan alınan habere göre Hull City`de bir yıl kralık olarak forma giydikten sonra tekrar Villareal`e geri dönen Altidore`nin tekrar transfer olması gündemde.

20 yaşındaki oyuncu Villareal`in oyun planına uymazken, bu yaz kendisi ile Ajax kubününde ilgilendiği söylenmişti.

İddiaya göre Altidore`nin ülkemizde Beşiktaş`a transfer olacağı ve genç oyuncunun Beşiktaş ile yapacağı anlaşmanın 4 veya 6 yıl kadar olacağı söyleniyor.

Altidore Amerika Birleşik Devletleri`nin 2010 Dünya Kupası`nda oynadığı 4 karşılaşmanın hepsinde forma giydi ve etkileyici bir performans ortaya koydu.

-GOAL.COM/US-
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

AsA

Su mac bugun bittsin neyin ne oldugu yakinda cikar ortaya..! (-:

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Ntv muhabiiri..

pazar günü süprizlere hazırlıklı olalım ...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Recai Kocaman

Selamlar hadi gecenize renk katalım robi,sercan hayırlı olsun... Detayları fazla bilmiyorum bu saatde kurcalamayalım gelen haberler kesin olarak bittikleri yönde.

::)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 06, 2010, 11:12:45
Recai Kocaman

Selamlar hadi gecenize renk katalım robi,sercan hayırlı olsun... Detayları fazla bilmiyorum bu saatde kurcalamayalım gelen haberler kesin olarak bittikleri yönde.

::)

İşte bu transferler olursa var ya off off :)
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Bu Recai kim bilmiyorum ama suan bu haberi teyit ettirmek istedim, ama haber asparagas cikti aldigim bilgiye gore,

Sercan transferi zor, Robinho transferi ise kesin iptal, yani resmi sitede duyuruldugu gibi.

Bilginize.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

ne sercanı ne robisi.. neye heyecanlanıyorsunuz. kendi kendinize zevk alıyorsunuz arkadaş bırakın şu robiyi sercanı ya ;D manavdan et kasabdan 1 kg domates almaya benzedi olay ;D ;D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

bence beşiktaşın tabata holosko ve delgado yu göndermesi lazım.aynı tip oyuncular mevkilerinde. sol açık alsak. forvet alsak. yeterli.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

Sercan konusunda bilgim yok ama Robinho konusunda duyduğum kadarıyla, Robinho bonservisiyle alınmış. Kiralık değil.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ağustos 06, 2010, 13:56:00
Sercan transferi zor, Robinho transferi ise kesin iptal, yani resmi sitede duyuruldugu gibi.
Duyum kesindir, kaynak bende saklidir.
Bilginize.

ERHUN

KralKartal,

Adı üstünde DUYUM. Benim duyduklarım bunlar. Benim kaynakta güvendiğim bir abim. İsteyen istediğine inanır ben bana söyleneni yazdım.

Ayrıca Recai abiyle dalga geçiyorsunuz ama onun dediği bir çok şey doğru çıktı. Neyse isteyen istediğine inanır. Bekleyip hep beraber görücez.

[KralKartal]

Sen abinden aliyorsun,ben bizzat kaynagindan, Recai abinin dediklerini buradada yazilmistir, ama ona gore Robinho 4.unde mi 6.sinde mi ne geliyordu.
Keske gelse, ben DUYUM almadim, bizzat klupten bu haberi teyid ettirdim. O da dogru cikmadi, Robinho ile kesin ilgilenmiyor denildi,
Sercan ise zor ama girisimler var yani.