Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

ben altidor'un villareal'de oynadıgını bılmıyordum ya :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

K.D

yarın ilk yarı villereal de oynıcak ikinci yarı beşiktaş formasıyla robide kesin geliyo 10 unda kesin duyum:D(desemde sadece hayaller bunlar:D)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 07, 2010, 18:58:35
ben altidor'un villareal'de oynadıgını bılmıyordum ya :D

kiralıktı İngiltere de :)
Since 1903

eRe

Ufukda "kara" gözüktü :) Hadi Hayırlısı Bakalım Allah Utandırmasın ..

Not: Siyah Formadan Bahsediyorum Yanlış Anlaşılmasın :) Saygılar Acil Çıktım Gece Görüşürüz...

Dip Not: Beklediğimize Değsinde Başka Birşey İstemiyorum Resmi Sitede Görene Kadar "Kara,Siyah" Forma Haberlerine Ve Bilimum Transfer Haberlerine İnanmayınız Saygılarımla...Kapattım Laptopu..

RECAI KARAMAN'IN SON SOZLERI

BENCE BU TRANSFER BITTI... ;)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

K.D

robinho bitti zaten biz adebayoru bekliyoruz:D:D:D

carsi52

3 gün sonra duyumdu şuydu buydu kalmıcak allahın izniyle artık :D
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

3 gün sonra sadece forma çıkmaz umarım..

Taraftarla alay etmek olur
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

3 gun sonra forma cıkarsa taraftar ıcın yaptıkları butun transferlerı yıkmıs olacaklarını ve tepkı alacaklarını bılecek kapasıtedelerdır sanırım
www.erdemeksi.com

NoPasaran

Daha once yazdiklarima bakacak olursaniz magazacilikla ugrastigimi gorursunuz ;kulup sitenin giris introsuna siyah forma tanitimini koydugu andan itibaren icim icimi yemeye basladi..Bugun cumartesi olmasina ragmen ADIDAS Turkiyeden cok sevdigim ust duzey bir yonetici arkadasima konu ile bilgi vermesini istedim .Bazi bilgileri zar zor aldim kendisinden ; BJK AS nin is ortagi oldugundan kerpetenle aldigim cumleler soyle ;;
*'Emre inan sana ancak sunlari soyleyebilirim biz 1 ay once siyah formalari kartal yuvalarina gonderdik ozellikle urun lansmani yapmamamizi, kendilerinin bunu halledeceklerini soylediler,yani formalar su anda merkez depolarinda islemde.. Planlari Haftaya sali gunu dunyaca unlu bir futbolcu ile birlikte urun lansmani yapilacagi konusunda bilgim var ama isim istersen sana pazartesi bilgi vermeye calisirim;
Ben :Ismin Robinho oldugu konusunda bilgiler geliyor kulagima;net mi..
*Inan bazi seyler beni de asiyor anla beni lutfen;cok gizli yurutuluyor,belki pazartesi daha detayli bilgi verebilirim bugun haftasonu lutfen (guluyor...)
Ben:Peki anladim ben bir seyler; tesekkur ederim..
*Bu arada bir sey daha, bu futbolcuya ait kartal yuvasi urunleri de hazirmis bilgin olsun
Ben:Ok sagol ....
Not;Telefon Konusmasi iki saat once gecmistir..

Bu bir duyum degil direkt bilgidir.....

Alıntı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Ulan iyi güzel söylüyorlar da bir gelmezse...

:ahaha
Since 1903

Cem Goren

eger bu adamlar gelmezsse tum duyumcular sırra kadem basar :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Beşiktaş transfere doymak bilmiyor. Siyahbeyazlıların son bombası İtalya Ligi`nden kiralık olarak gelip gollerine İnöne'de devam edecek

2010-11 sezonuna transfer şampiyonu olarak girmeyi şimdiden garantileyen Beşiktaş, Quaresma ve Guti`yi bile gölgede bırakabilecek yeni bir transfere hazırlanıyor. Siyah-beyazlıların sır gibi sakladığı çok özel plana göre İtalya Ligi Serie A`da forma giyen dünya çapında bir golcü oyuncu önümüzdeki hafta İnönü`de artık taraftarın alıştığı yeni bir şova daha imza atacak. Daha önce uzunca bir süre Brezilyalı yıldız Robinho`yu getirmeye çalışan, bu oyuncunun çok yüksek maliyeti nedeniyle Robinho`nun Manchester City`den takım arkadaşı Togolu Adebayor`a yönelen yönetim bu iki isimden vazgeçmek zorunda kalmıştı. Taraftara bir yıldız sözü daha olan Başkan Yıldırım Demirören, bu gelişmeler üzerine Serie A`da oynayan ve ortalığı ayağa kaldıracak bir golcünün peşine düştü. Bonservis maliyeti yüksek tutan isme kiralık olarak siyah-beyazlı forma giydirilmesi planlanıyor. Beşiktaş`ın bu transferi bu hafta içerisinde açıklaması bekleniyor. Yabancı oyuncu fazlalığı çeken takımda ise sözleşmesi dondurulan Fink`in teknik direktör Schuster tarafından Villarreal maçı kadrosuna alınması dikkat çekerken, Hilbert`in de yeni yıldıza yer açmak için kiralık olarak gönderilebileceği gelen haberler arasında.

sabah
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

bu duyumlarda süper herkesin ya yönetimde ya adidasta arkadaşı var bi bizim yok yaw:D

eRe

celalkolot : hayır sadece bir golcü alınacak, Bobo'ya iyi bir teklif gelirse satılırsa bilemem sonrasını, zaten Sercan'da gündemde
- : Robinho gündemde olan fakat gelmek istemeyen bir oyuncu fakat Ricardo'nun töreninde açılan pankart istegi arttırdı
- : altıdore.söylediginiz isim sadece bir alternatif
- :  Hilbert Shuster'in seçimi değildi
- : Robinho hayal degil, gerekli görüşmeler City ile tamamlandı, Robinho ile görüşülecek, onun dışında yedekte tutulan isim hazırda
- :  Sercan'ı defalarca açıkladım, iki kulüp arasında ufak pürüzler var ama Sercan'a kalsa o gelmek istemiyor
- :  İspanya'da oynamış bir oyuncu alınacak
- : robinho kiralık olarak gönderilmez, takımı para kazanmak istiyor satışından
- : Robinho ülkesinden ayrılıyor, daha önce 1 saat bile geçirmedigi bir ülkede devam decek futbol hayatına, kendisi acıklar yakında

CELALKOLOT TWITER DAN SORULARI CEVAPLIYOR
www.erdemeksi.com

eRe

son sozu İlginize teşekkür ederim, haftaya havaalanında taşkınlık yapmayın siyahi golcünüze, sevgilerle
www.erdemeksi.com