Ana Menü

beşiktaş aşkı için ne yaptın?

Başlatan ufocan, Şubat 12, 2007, 23:35:12

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

timu_carsi

Her mactan once stada giderim orda yatarim mac günü gidemicekmisim gibi gelir ve en önemlisi ezikfb li k1z arkadasimi fanatik besiktasli yaptim...  engüzelide bu zaten

ahmettekin

ben adıyamanlıyım geçen esensoy parkında bjk-fb maçını izlios yaklaşık 30 kişi war.bunların 7 tanesi bjk lı dierleri fb li abi ilk dk dan kafam attı küfüre başladım.kimseden ses çıkmadı.tv bizim taraftarları gösterince bi tane fb li kfr etmezmi.oturduğum sandalyeyi üzerine fırlattım dalaştık fln 3 kişi bana daldılar
tabi bizim bjk lılarda yardıma geldi.karakolluk olmadan bitti mesele:yediğim tüm yumruklar BEŞİKTAŞIMA feda olsun attıklarımda G.t fb ye kapak olsun bu da benim başımdan geçti

SATUKBLADE

zor bela yeni iş buldum

maç cuma olması sebebiyle AYRILACAĞIM ;D

Brestgerfich

fb ile olan lig maçı sonrası caddede dolaşan fblilerin arasında Beşiktaş atkımı açıp dolaştım,üzerimde ÇARŞI polarım vardı.. Birisi bile ses çıkaramadı
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ahmettekin

zaten fb li bide gs liler kuru kalabalık

Ç@RS1

4 tane 20 yaşındaki fenerlinin yüzüne tek başıma burası beşiktaş alayına gider i söledim
;Dhiç bişey yapamadılar  :koptum :bjk :bjk

kartal_taha

helal olsun kardeşim sana zaten o ezikler hiçbişi yapamazlar EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ!!!! :alkis :alkis ;D :besiktas :koptum :koptum
Armamızdaki Yıldız Tüm Yıldızlara Bedeldir Çünkü O Yıldız Yalnız Deil Ay'la Beraberdir.....

kartal_taha

kardeşler kimse BEŞİKTAŞ aşkını BEŞİKTAŞ'lı olmadan anlayamaz. :bjk :bjk :besiktas :besiktas
Armamızdaki Yıldız Tüm Yıldızlara Bedeldir Çünkü O Yıldız Yalnız Deil Ay'la Beraberdir.....

ahmettekin

kartalnouma_21

beşiktaş için yaptıklarımızı sayarsak, sayamadıklarımıza ayıp olur ama ............... okulda beşiktaş müzik yayını yaptım. gerçi disiplin cezası aldık ama olsun..

egemen1903

beşiktaş için en az 10 adam dövmüşümdür
:sigara :sigara :sigara :ehehe
armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir çünkü o yalnız değil ayla beraberdir

SATUKBLADE

sevdamdan vaz geçtim bu yeterlidir !

Anarchy*

candela14

ulan abime kız istemeye gidiolardı o günde bizim bu fener maçı vardı , istemeye gitmedim maça gittim , okulda bursasporluların arasında beşiktaş tezahüratları söyledim , beşiktaş için sınıfta onca kızın arasında ağladım....
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

Catak

lisede sınıfımda ve okulumda heryere çArşı yasdım özellikle sıram çArşı ulan
ÇATAK