Ana Menü

beşiktaş aşkı için ne yaptın?

Başlatan ufocan, Şubat 12, 2007, 23:35:12

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

serseriii

bende askerde 3-4 lük fener maçını izlicektim komutan maçtan önce benimle işi oldugunu yat iştimasından sonra gelmemi istedi (boya işi vardı onu yaptıracaktı ) gitmedim maçı izledim maçtan sonra buldu beni neden gelmedin dedi maçı izledim dedim hangi takımlısın dedi tabiki BEŞİKTAŞ dedim kendisi fenerliydi ... sabah 03-06 nöbetin var dedi ertesi günde boyayı yaptık tabi olsun BEŞİKTAŞIMA bi nöbet feda olsun

devrimcikartal

2007 ocak 1 den itibaren yıllardır ağrısını çektiğim böbrek taşımın derdi yine kapımı çalmıştı.14 şubata kadar günde en az 2 kez olmak üzere acile kaldırıldığım dönemlerdi.ve en sonunda 14 şubat ameliyat günü olarak seçildi.doktoruma ilk sorduğum soru ameliyattan sonra kaç gün yatacam dedim ve en az 3 dedi.en iyi 17 şubatta çıkabilecektim hastaneden o yüzden ameliyatı 17 sine erteleme teklifinde bulundum çünkü 16 şubatta konya_bjk maçı vardı.yine doktorun dediği oldu 14 şubatta ameliyat oldum.ama kafaya koymuştum bir kere gidecektim o maça.maç günü saat 16.30 gibi grupla stada kadar yürüyecektik buluşma yerimizde belli idi.hastaneden kaçtığım gibi o mükemmel ortamın içine attım kendimi ve beni gören arkadaşlar olm ameliyat olmadın mı dediklerinde cebimde taşıdığım böbrek taşlarımı gösterdim ve o anda yalnız şunu söledim.

SENİ SEVDİK GÖNÜL VERDİK BEŞİKTAŞ
SEVDAMIZDAN AYIRACAK HİÇBİR BEDEL YOK BU DÜNYADA!!!

BU ANLATACAĞIM 2. OLAY İSE LİSEDE BAŞIMA GELDİ Kİ O ZAMANLAR HER LİSELİ GİBİ BENİMDE Bİ TANE VARDI. :D BENİ SEVDİĞİNİ HİÇ SÖYLEMİYORSUN SÖYLE HADİ DİYE KURUNTULARI VARDI.YAW HATUN SENİ SEVMESEM DEĞER VERMESEM HER ZAMAN SENİNLE OLURMUYUM FALAN DEMİŞSEMDE İLLAKİ SÖYLEMEMİ İSTERDİ.EN SONUNDA DAYANAMADIM VE SENİ EN AZ BJK KADAR SEVİYORUM DEDİM.ÇILDIRDIIIIIIIIIIII! VAY EFENDİM SEN BENİ Bİ TAKIMLA EŞ DEĞERDEMİ GÖRÜYON FALAN AÇTI AĞZINI BİRAZ SOMURTTU 5 DK. SONRA BEŞİKTAŞ SENİN ELLERİNİ BENİM GİBİ TUTABİLİYOMU BÖYLE SICACIK ŞEFKATLİ DEDİ KENDİ AKLINCA BANA LAFI SOKTU.AMA CEVABI HAZIRDI KARATL 1903 TE KURULDU 95 SENEDEN BERİ VAR VE BEN ÖLDÜĞÜMDEDE VAR OLACAK DÜNYA DURANA KADAR PEKİ SEN KARTAL KADAR HAYATIMDA KALABİLCEKMİSİN DEDİĞİM ANDA ÇEKTİ GİTTİ VE O AN BİTTİ VEDE HİÇ ÜZÜLMEDİM BİLE.

NE BİR KIZ SEVMEK
NE OKULU BİTİRMEK
TEK DİLEĞİM SENİ ŞAMPİYON GÖRMEK

karagümrük-çarşı

bizim aşkımız ne kızları sewmeye,,ne karakola girmeyi ,, uğrunda ölüme gitmeyi  gerektirir sonun da beşiktaş yoksa öle aşkın [kufur otomatik editlenmistir]  hayatta tek gerçek bizim anlatılmaz sewdamız alayına isyan ölümüne gider her zaman heryerde karagümrük@çarşı ulannnnnnnnn
Tribüne boydan boya "Ölüm Ne Zaman ve Nereden Gelirse Gelsin;
Mezarıma Siyah Beyaz Güller Atılacaksa, Mezar Taşıma BEŞİKTAŞ Yazılacaksa,
Böyle Ölüm Hoş Gelsin Sefa Gelsin..."

crnbjk

Alves

fenerlileri doğru yola soktum hala devam ediyorum
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

Tassadar

Ağladım ben..çok
Bana hayatı öğreten,doğruyu gösteren,ezilene el uzatmayı anlatan,ezenin kafasına pençe atmayı anlatan,ölse bile dürüstlükten vazgeçmemeyi aşılayan,Şeref'siz 1.likler yerine her zaman ADAM gibi şerefli ikincilikler al oğlum sen diyen takımım,abim,sevgilim için ağladım ben...
Adam bir harf için kırk yıl köle olurum diyor.Ben bu kadar şey karşılığında ne yapabilirim ki?

Sadece çaresizce ağlayabilirim...
Bu sene BJK şampiyon.

metin16

asker eğlencem olucaktı o günde bjk konya maçı vardı maçı izledim asker eğlenceme gitmedim eğlenceye verdiğim paralarda uçtu
sensiz geçen günlerin......

srkozzi

FENERLI DOVDÜM
FENERIUMA DA ÇALISANLARI DÖVDÜM
okula dıye deplasmana kaçtım
hermaçdan sonra oturup agladım
sevgılımı bıraktım
KISACASI OLMEYI GÖZE ALDIM

kid13buggra

carsi1903

Tassadar

Bu sene BJK şampiyon.

parmanides

3 ay sonra oglum olacak ismi KARTAL olacak ama hanimi ikna edersem KARA KARTAL VERECEGIM....3 AY SONRA NUFUS KAGIDINI YOLLARIM SITEYE....

yns.mr

Bulunduğum her ortamda savundum aksini iddaa edenle kavga ettim.Bursa da oturdum Bursadan nefret ettim.Sırama ÇARŞI yı kazıdım.Gönlümden çıkarmadım.En büyük AŞKIM BEŞİKTAŞIM dedim.

smyrna_çarşı

bursalı dövdüm...devamı gelir....:)
BaŞkA sEvDaLaRa KaPaLıYıZ...!

kolpafb

ßende Tüm ArkadaşlAR Gßi Fedakarlıklarda ßulundum.
ßeşiktaşımın ankaragücü ile maçı vardı.Çok önemliydi ama dershanede çok önemli sınav vardı ßen gitmedim kaçtım ßaßamlar yakaladı derslerimde de çok ßaşarılıydım kızdılar filan niye kaçıosun dedile rdedim ßeşiktaş maçı var dediler sana ßeşiktaş ekmek vermez ßaßa dedim ßu maça gitem lazım ßaßam anlayışlıdır dedi vazgeçemiosun dimi dedi ßu maçı yensekte ßşey olmıcak ßu takım hep aynı dedi ßen gidicem ßaßa dedim ßaßamda hiç maça gitmemiştir.Tamamßende geliyorum dedi ßen dedim ßaßa ßizim komibe kapalı orda oturazmasın maça girdik maçın 10. dakikası daha olmamış ßaßam ßana aynen ßöyle ddedi şimdi anladım dedi Çarşı neymiş.
Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ