Ana Menü

beşiktaş aşkı için ne yaptın?

Başlatan ufocan, Şubat 12, 2007, 23:35:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

candela14

bütün sıralara çarşı yazdım, kupayı aldıımız gün okulu ve dersaneyi posterlerle doldurdum tahtalara astım
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

BJK_06

aşkım için ne yapsam az...yaptıklarımı saysam ne sevdamın yanında hiç

esmerve

beşiktaş için iddaya girdim kazandım sayemde 4 kişi kartal aşkına dahil oldu
beşiktaş sen bizim herşeyimizsin
korkutamaz bizi musalla taşı ölümüne sevdik biz beşiktaşı

asil1903

odamın her tarafına siyah beyaz aşkını perçinledim....

Desperate81

besiktas antepe gelmisti ertesi gunde sınav vardı tabiki maca gittik 3-1 yendigimiz turkiye kupası yarı final macıydı saat 23 00 cıktık tabii hic calısmadık sonucta kaldım:)fenerin bu sene sampiyon oldugu gun bursa macından cıkmıstım sehirde birlerce fenerli tur atıyordu uzerimdeki montu cikardım onların arasında formayla yurudum manyak biseydi bir kac kisiyle kavga ettim ama onemli degil:)bunlar universitedeyken aklıma gelenler lisedeyken en yakın arkadaslarımla kavga edip iddiaya girerdim bi de kahvede izlerdik macları ya kahveciyla kavga ederdim yada diger takım taraftarlarıyla

black_eagle_sefa

cebimde 900 bin liraya konya deplasmanına gittim kafama kaldırım tası geldi ameliyat olucam yakın bi zamanda ondan sonra bir sürü olay anlatılmıcak kadar uuuuuuuuuuuuu say say bitmez bendede bu bjk sevgisi bitmez!!!!!!
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

ok@n ç@rşı

herkez şu zamanlarda balkonlarına ak parti,chp,mhp,dp gibi parti bayrakları asıyodu benimde kafam attı beşiktaş bayrağı astım balkonumuza :)))))

rambo

hastaneden kacip besiktas fener macini seyretmeye gidim birde güzel babama yakalandin

enginvirus

aylardır kombine almak için gece yarılarına kadar çalışıyorum
BU ALEMDE KRAL ÇARŞI

maylo90

sözlüden sıfır almayı göze aldım

blackwhite--Pelin

-  oturma odasina hep bjk resimleri astim ( annem bisey demedi kendisi ayni benim gibi fanatik - valla )
- 5-6 gsliyi bjk li yaptim ( bjkli olnumaz bjkli dogulur - salladim yaptim-- zaaten bikmislardi gs den )
_ okulda ev yapmamiz lazimdi bende alman arkadasimlan bjk evi yaptim siyah beyaz kare duvar eryeri matias delgado posteri carsi posteriyle   ... cok gzl oldu resmini koyabilirim

:)

blackwhite--Pelin

maalesef hocanin hosuna pek gitmedi duvarlari cok yüksek mis ama kisa duvar olsaydi posterlr sigmazdi
ama bjk icin deger tabi

w@nted_68

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Şubat 13, 2007, 15:52:07
Arkadaşımda kalıyorum diyip İstanbula maça qittim. ( İzmirde oturuyorum :) )

En önemlisi.. 2 Sene önce birlikte olduğum bi kız vardı. Kızla 6 aydır birlikteydik. Hep onu ekip Beşiktaşın maçını falan seyrediyodum. Bornovaya Çarşı İzmir toplantıLara falan qidiyodum. Yeter böyle olmıcak ne zaman buluşçaz sen ya maça ya Bornovaya qidiyosun dedi. Ama ben yine qitmeye devam ettim. Artık çıldırdı ya ben yada Beşiktaş dedi. Bende qülerek tabiki Beşiktaş dedim. Kendisini tercih etceğimi beklerken bi anda şaştı. Bende arkama bakmadan qittim. Sonra kaç kere barışmak istedi özür diledi ama benden Beşiktaşımdan vazgeçmemi isteyen bi kızla birlikte olmam dedim. Doğal olarak bitirdim tamamen :)

arkadaşım seni tebrik ediyorum:):D

bjkozgur

spreyle duvarlara çarşı  bjk  yazarken polise yakalanıodum  en önemlisi kalbimize yazdık be abii
ÇARŞI ULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNN

bjkozgur

bjk maçına tek başıma gitmek için para biriktirmiştim babam buldu   oks ye girdim bu sene istanbulda iyi bi lise kazanmak için bütün yıl çalıştım
ÇARŞI ULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNN