Ana Menü

beşiktaş aşkı için ne yaptın?

Başlatan ufocan, Şubat 12, 2007, 23:35:12

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

hayatımda bir daha asla yapmayacağım bir iş yaptım hırsızlık babamın cebinden 50 ytl alıpkendimde olan 10 ytleyi yol parası yapıp marsilya maçına gittim
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

sercan77

geleceğimi feda ettim..
Fanatik fenerli bi okul müdürümüz vardı.Bu sezon inönüde 2-1 kaybettiğimz maçın ardından sarı lacivert gravatla okula gelmişti.Ben fenerli arkadaşlara BJK BJK BJK diye söylenirken müdür gelip BJK'me siyahıma beyazıma laf yaptı.senmisin lafı yapan burnunu ve 2dişini kırdım.Okuldan atıldım belki geleceğim çürüdü.Ama BJK'me feda olsun.Ne parada ne pulda gözüm var.

CiCi_KizZ

Londrada liverpool macinda havaalanina gidip onlar gidene kdr YENSEKTE YENILSEKTE KALBIM HEP SENDE demistim :D sona guvenlikte cikarmisti bizi :D
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

ZeMaHŞeR

Gençlik yıllarımın katili oldu...

anlatmaya gerek var mı? yok sanırsam...

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

BJK_Kübra

Ne yapmadım ki Beşiktaş aşkı için..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Cem Goren

yapmadığımız bir şey kalmadı hergün annemle kavga ediyorum
annem beşiktaş aklını aldı canınıda alacak diyor bende olumum beşiktaşımdan olsun diyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Berk Atılgan

Beşiktaş bizim herşeyimiz biz bütün KRALKARTAL üyeleri Beşiktaş için canımızı bile veririz çünkü biz asıl Beşiktaş'a aşık kişileriz bu böylede kalacaktık bi daha böyle saçma sorular sorup herkesi ayağa kaldırma...

koytirick

3-4 Kadıköy hatırasından sonra, Fenerbahçelilerin toplandığı cafeye gittim. Tabi formam, atkım, berem üzerimde. Cebimde arkadaş hatırası susta(neolurneolmazdiye :boks  ). İçeri girdim, kolamı yudumladım. Herkes şaşkın şaşkın bakar, kimsede birşey yapmadı tabi.
Okuldan kaçıp maça gitmeler, sıraların üstüne beşiktaş diye kazımalar, duvarlar aşkımızı yazmalar-çizmeler..
Daha neler neler. Beşiktaş'ımız için değer.

hellfire