Ana Menü

beşiktaş aşkı için ne yaptın?

Başlatan ufocan, Şubat 12, 2007, 23:35:12

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Şubat 25, 2007, 02:51:18
bende başımdan geçen bi olayı anlatayım size de biraz gülün ;D

hoşlandığım kızla ilk görüşmem olacaktı msnye akşam gelir misin saat sekiz civarı gibi çoook umutlu bi soru sordum
fakat yanıt : AKŞAM SUPER CUP MAÇI VAR GALATASARAY İLE MAÇI İZLEYECEĞİM BEŞİTAŞIN MAÇI KAÇARMI SEN NASIL BEŞİKTAŞLISIN olmuştu

ve hayatımda yediğim en büyük KAPAK buydu bunun üzerine daha kapak yemedim böyle ;D ;D ;D

ben yapmasamda BJK aşkı için karşı taraf yaptı  8)

muhahah koptum satuk abi ya hehehe :koptum ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D :D :D
Bölünür senin için uykular!

SATUKBLADE

öyle işte kaan başımıza gelen buydu ;D heyecandan maçı unutmuşum

osi_bjk

Saymakla bitmez ama en son ne yaptığımı yazayım.Geçen haftaki gayse (3.3.2007) maçına gelmek için otobüs kalkacaktı eskişehirden son paramı da ona werdim ve macı izledim geri döndüğümüzde ise 2 gün arkadaslardan gecindim =))))))
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

sedokajmeran

gecen ki cincon macında elime mesale dustu yandı..montumda yandı birde boynum :)

sevdan bir ates oldu bende
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

canmert

1-polisten dayak yedim - ki polis çocuğuyum-
2- rakip takımın taraftarlarıyla kavga yaptım
3- eve dönüş param bile yoktu ama sadece Beşiktaş için inönüye geldim
4- derbi maçlarda karaborsaya  çok para verdim
5- öss yi kazanamadım :(
6- kardeşimi Beşiktaşlı yaptım ve maça getirdim
7- ailemle çok kez zıt düştüm maça gelmek için

Dem@

normal bişey yaptım bende galiba hiç sizlerin anlattığı gibi  bişey yapmadım eski adıyla bjk stor yeni ismi ile kartal yuvası (ankara karum) orayı zengin ettim !ürünleriden aldım lisanssız giyemem bence iiide yapmışım zaten yakında izinde çıkmış çarşı ürünleride baskıya giriyomuş

Dewi1TenGri

gecen seneki TS maçına gıttım eve gec döndügümden eve gıremedim cami avlusundan yattım.
En sevdigim arkadaşımla bjk için kavga ettim ama 1 gün sonra barıştık.
RAMPALARIN USTASIYIM GÖZLERİNİN HASTASIYIM.61

Çarþý Ulan !

xxxxxx

bi keresinde sınıf öğretmenimle çok feci tartışmıştım  sonuçta o fanatik fenerli bende beşiktaşlı olduğumuz için  bu kaçınılmaz bir durumdu

karakartalsafa

ben karakartal için ! herkeze karşı geldim  boş boş konuşanlara ağzının payını verdim ! alemde tekiz dedim her fener :D maçında :D topu fenerlilerin ellerine verince :D  cristiano kekoların düştüğü duruma güldüm alemmmm görün dedim!

gold_blue53

rizede  bjk  rize  macı  vardı  rizesporun  taraftar  grubu  bızı  sovmeye  basladı  taraftar  grubunu  reısde  benım  teyzemın  oglu  tabı  bızde  sovduk  cıksta  gırdık  bırbırımıze    zaten  heryerde  aranıyorduk  ıcerı  gırdık  1  hafat  once  cıktım  arkadaslarla  hersey  kartalım  ıcın 

gold_blue53

ve  arkadaslar  bjk  rize  macına  rizesporlu  taraftarlarla  gelıyorum ama  bjk  tarafına  gecıyorum  hahah  haberınız  olsun  pankart  yapıyorlar  06_16  yas  arası  cocuklarmı  oyle  bıse  bursaya  gonderım  yapıyorlar

CHEm !

buz gibi havada maçlara gittim
3-4lük maçı nezarette geçirdim
para cezası yedim
jop biber gazı yedim
maç için evden kaçtım
harçlıklarımı bilete biraya yatırdım
biriktirdiğim tüm paramı bu sene kadıköy deplasmanına verdim
Allah kitap Beşiktaş

avcılarlı

BEN beşiktaşım için polis tarafından joplandım,ailemle konusmadım,işten atıldım ama kimse beni bu sevgiden yıldıramadı yıldıramazdı.......keyfe keder alayına değil kralına giderrr.......
annenin mutfağı :)

Brestgerfich

Daha bugün annanemle kavga ettim! Ne anlıyon bu futboldan cebine 5kruş para mı koyuyolarda arkadalarından seviniyosun,üzülüp ağlıyosun dedi ben Bjk Tv.yi izlerken...Sonra da lafı yedi oturdu ama anlayabildi mi bilmyiorum...
Sevinmek için sevmedik...

İkinci kez ağzını açtı,kim alıştırdı bunu sana hastalık olmuş dedi...

Beşiktaşlı olunmaz,Beşiktaşlı doğlur dedim..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?