Ana Menü

beşiktaş aşkı için ne yaptın?

Başlatan ufocan, Şubat 12, 2007, 23:35:12

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SATUKBLADE

www.imageshack.us adresinden resmi upload ediyorsun (resmi seç host it'e tıkla)

daha sonra Direct link to image yazan yerdeki linki koplaya avatar kısmına yapıştır

hepsi bu kadar.LÜTFEN SORUNLARINIZI ÖNERİLER SORUNLAR kısmında paylaşınız

SAYGILARIMLA

alper_1903

Bu sene Leverkusen macina gittim benden 600km uzaklikta ertesi gün okulda sinav var ben tabi maca gitcem
gittim ertesi gün zaten sinirlenmisin konsentrasyon denilen bi sey kalmamis
0 aldim eee  napalim besiktasa deger
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

eRe

sevdıgım kız bjk mı ben mı dedı bjk yı sectım

evden gızlıce denızlı deplasmanına gıttım

bjk ye uzanan cok dılı kopardım

bjk mac esnasında gol yedıgınde cıldırdım krıze gırdım

BJK ICIN HAYATIMI VERMEM GEREKIYORSA VERIRIM CUNKU ARTIK BU BENIM RUHUM
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

sinem

tşk. satuk blade yapmaya çalıştım umarım olmuştur =)
sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

Delirdik

kardeşimi kazandırdım beşiktaşa
ağaç yaşken eğiLirmiş ne de oLsa (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

eRe

bu arada + olarak 2,5 yasında henuz tam konusamayan yegenıme 3 lu cektırıorum herkesın arasında once ooooooo sonra şşşşşşşşşttttttt ve 1-2-3 BESIKTAS :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Ameliyat saatimde ameliyata girmedim :) Maçtan sonra dedim :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BerkAy1903

ölüyodum 39 derece ateşim vardı ve ben hala ısrar ediyodum maça gitcem diye ve maça 1 gün kalmıştı doktora gittik senin 3-4 gün yataktan kalkmaman lazım dedi bana bende hıı evet öyle dedim ve ertesi gün maça gittim sesimin bittiği yere kadar bağırdım düşünün yani stadda ölcek gibiyim ve ailemin haberi yok maçtayım doktora söylemiştim maça gitcem ben yarın diye bana gülmüştü... ve eve geldim yattım sabah kalktım buu sefer ölcek gibiyim yine aynı doktora gittik ve doktor bana olm sen manyakmısın? dedi bede manyak değilim aşığım dedim bi takıma karşı böyle bi aşk inanmıyorum dedi inanma dedim bizim bi bestemiz vardır bilirmisin dedim hyr dedi bilmem bjk tribünlerini dedi bende " Seninle Ağladık Senle Güldük Biz Sevdamız Uğruna Canlar Verdik Biz Siyahın Zindan Olsun Beyazın Aydınlık Herkeze Nasip Olmaz Beşiktaşlılık..." dedim doktor hiç bisi diyemedi kızardı ;D bende çıkarken bu aşkı beşiktaşlı olmayan siyaha beyaza gönlünü vermeyen biLmez Dedim gittim...
19o3

sinem

üniwersiteydeyken bütün duvarlara ist. bjk çarşı yazıodum hatta bigün arkadaşlarla sprey aldık sitenin kapsının önüne çarşı bjk yazdık hala duruo =) sabah olduğunda btün site bunu kim yazdı die birbirine soruodu kopmuştuk gülmekten =)
sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

Banucan

soğuktan donmak pahasına maça gittim tarih öğretmenime kola ısmarladım (yenildik die bide zannetmeyin para yüzünden çok ağırıma gitmişti o olay ) üç gün boyunca dayıma yalvardım beni maça götürsün die her namazdan sonra dua ediorum beşiktaşım şampiyon olsun die bu denizli maçında dayım tutmasa bi polisi dövmeye gidiodum :) ama benim yaptığım babamın yaptığının yaında hiç kalır tabi çüğnkü o düğüngünü düğününden önce beşiktaş maçındaymış ve bir hafta hasta olarak yatmış_ bi trabzonluyu tek yumruk ta yere yatırmış (ama oda kaşınmış sen beşiktaşlının yanında beşiktaşa gol attın die sevinirmisin :)) şimdilik aklıma gelenler bunlar
FEDA

carsi52

Alıntı yapılan: sinem - Şubat 24, 2007, 20:41:47
üniwersiteydeyken bütün duvarlara ist. bjk çarşı yazıodum hatta bigün arkadaşlarla sprey aldık sitenin kapsının önüne çarşı bjk yazdık hala duruo =) sabah olduğunda btün site bunu kim yazdı die birbirine soruodu kopmuştuk gülmekten =)

bizede öle oldu aynen millet şaşırıyodu ;D 1.sini yaptık boyadılar 2.sini yaptık boyadılar 3.sünde her yer sivil polis koymuşlar yakalandık ;D
Bölünür senin için uykular!

SATUKBLADE

bende başımdan geçen bi olayı anlatayım size de biraz gülün ;D

hoşlandığım kızla ilk görüşmem olacaktı msnye akşam gelir misin saat sekiz civarı gibi çoook umutlu bi soru sordum
fakat yanıt : AKŞAM SUPER CUP MAÇI VAR GALATASARAY İLE MAÇI İZLEYECEĞİM BEŞİTAŞIN MAÇI KAÇARMI SEN NASIL BEŞİKTAŞLISIN olmuştu

ve hayatımda yediğim en büyük KAPAK buydu bunun üzerine daha kapak yemedim böyle ;D ;D ;D

ben yapmasamda BJK aşkı için karşı taraf yaptı  8)

die-4-u

bankada bulunan 200 ytl'yi çektim geçen sene efes-beşiktaş basketbol maçına geldim kredi kartı borcuma rağmen.bi arkadaş daha vardı.tabi misafirim olduğu için tüm masraflar bana ait..yenildik ama helal olsun kartalıma..yine olsa  giderim

sinem

bizede öle oldu aynen millet şaşırıyodu  1.sini yaptık boyadılar 2.sini yaptık boyadılar 3.sünde her yer sivil polis koymuşlar yakalandık

senden bizdensin yane güzel yaw çok makara olmuştu =)