Ana Menü

Basarisizligin hesabini kim verecek?

Başlatan [KralKartal], Aralık 10, 2009, 17:19:10

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Ortada bir basarisizlik var.. Nedense suskun insanlar... Neyi bekliyorlar bilmiyorum!

Sampiyonlar Ligine VEDA etmissin, hemde BASIT bir gruptan 3. bile olamadan yani
sonuncu olarak elenmissin..Bir galibiyet ve 1 beraberlik yaptigin tum is olmus..
Aslinda bu gruptan 1 puanla cikardik ya , melekler korudu bizi sanirim..

Mustafa Denizli, BASARISIZDIR! Avrupada Denizli ile basari HAYALDIR!

Yildirim Demirören, BASARISIZDIR!! Yillardir takimin icine ettigi icin !

Sayin Denizli, onurlu bir insansiniz, ve onurlu olunda ISTIFA EDIN!

Sayin Demirören, size kimse serefsiz diyemez diye cikistiniz ama size
SEREFSIZIN alasini dediler..Sizde serefliyseniz, ISTIFA EDIN!!!

Sadece  :bjk

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

basarısızlıgın sorumlusu yonetım ve hocadır...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

Alıntı yapılan: Cem Goren - Aralık 10, 2009, 17:51:15

aynen.

şampiyonlar liginde oynuyorsan fakat 8 milyona yaptığın tek transfer orta kalitede bir oyuncu. avrupa görmüş, yetenekli bir oyuncu alınabilirdi. o paraya neler alınırdı ama yazık oldu.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

Alıntı yapılan: Free Idea - Aralık 10, 2009, 17:58:49
Alıntı yapılan: Cem Goren - Aralık 10, 2009, 17:51:15

aynen.

şampiyonlar liginde oynuyorsan fakat 8 milyona yaptığın tek transfer orta kalitede bir oyuncu. avrupa görmüş, yetenekli bir oyuncu alınabilirdi. o paraya neler alınırdı ama yazık oldu.
o oyuncuda kulubede...

Simurg

Demirören için bir lafım yok güldürdüğü zamanı hatırlamkta dahi zorluk çeker olduk.
Ama denizli avrupada başarılı olamaz konusuna katılıyor değilim
Bana göre
M.denizli çok zeki bir adam ve gerçekten istediği zaman istediği maçı aldırabilcek kapasitede
Sorun denizlinin yeni düzenlemeleri ve yeni arayışlara girmesi
Niçin böyle bir davranış sergilediğini anlamıyorum ama bazen bile bile ladese gidiyor...
Herkeste ılımlı bir hava var bunu bende anlayabilmiş değilim
Taraftar olarak dahi biz hazır değilmişiz heraldeki galibiyete taraftar akını bile olmadı inönüye
Tablo üzücü kendi evinde kazanman gereken maçı alamadın
Ama çok zıt gitmekte takımı yıpratıyor
Nefes tüketsekte baştakilere bişey olmuyor
Taraftar söylenmekten bıktımı ne :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

herkezde bır durgunluk var uefayı kımse sallamıyormus havası var bıde ertesı gun gazetelerde maçtan cok dopıng olayları olunca herkes belkı gıderzı dıye maçı falan unuttu ama ortada bır gercek varkı besıktas neden bu kadar korkak bır kadroyla sahaya cıkıyor bunun bır cevabı olmalı
denızlı kendı kendıne projeler fantazıler ugruna belkıde uefadan hatta ıkıncı turdan ettı bızı ama kımsenın umrunda degıl anlasılan

+18 !

Ortada bir başarısızlık yok sanki her sene gruptan çıkıyormuşuz gibi konuşuyorsunuz..

NoPasaran

İki kupa almışsın..

Şu an Lidersin..

ve başarısızsın..

sebep

Şampiyonlar Liginden elenmişsin..

enteresan
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

DEMİRÖREN
DEMİRÖREN
YÖNETİM
YÖNETİM

Bölünür senin için uykular!

eyup1903

bu gruptan çıkamamazın tek nedeni hocadır bunun yönetimle ilgisi yoktur m.d kimi istediyse aldılar m.d tabata dedi 8.5 milyon euro ya tabata yı aldılar ferrari dedi onu aldılar tamam ferrari çok iyi bi oyuncu ona lafım yok ama biz bu gruptan çıkamadıysak tek sorumlu vardır o da 9 defans oyuncusuyla oynayan m.d dir

KeePSaKe

Alıntı yapılan: eyup1903 - Aralık 10, 2009, 20:03:48
bu gruptan çıkamamazın tek nedeni hocadır bunun yönetimle ilgisi yoktur m.d kimi istediyse aldılar m.d tabata dedi 8.5 milyon euro ya tabata yı aldılar ferrari dedi onu aldılar tamam ferrari çok iyi bi oyuncu ona lafım yok ama biz bu gruptan çıkamadıysak tek sorumlu vardır o da 9 defans oyuncusuyla oynayan m.d dir
Aynen ama Ben yönetimide ekliyorum...
Since 1903

[KralKartal]

Ilginc..

2 kupa aldik? u kupa muhabbetini hic sevmiyorum, fenerliler gsliler gibi,
kupa aldik, susun, biz uefayi aldik, yeter, biz lig sampiyonuyuz, avrupa sizin olsun,
yahu nedir bu KUPA ? Duyanda hem sampiyonlar ligi kupasini hemde sampiyonlar ligi sampiyonu kupasini kaldirdik
sanacak..

Kupa aldinda ne oldu, bana bunu soylesin biri???? Avrupada rezil oldun...Kupa aldik canim, biz sampiyon takimiz,
basarisiz degiliz..

Her sene almiyoruz diye, bu senede en az 3.luk hakkimiz degil mi? O zaman sampiyon olmayada gerek yok,
neden ilk 2 ye girmek istiyoruz? SAMPIYONLAR LIGINE katilmak icin !
Hatta gun geldi UEFAYA zor guc katilabildik, buna bile sampiyon olmuscasina sevindik, neden?
Onemli degilse, ligi 10 bitirsemde ayni, 2.bitirsemde.. Ne fark var, zaten elenecegiz, zaten önemli degil,
hem kupalarida almisiz, belki bir Turkiye Kupasi daha aliriz, muzemize koyariz...

Sizin icin basari nedir? Bizim gruptan CSKA ve WOLFSBURG cikiyorsa, biz sonuncu ve 4 puan aliyorsak
bu basarisizlik degilde nedir? Sanki grubumuzda BARCA REAL ve LYON varda , hadi zaten zordu grubumuz cikamadik diyecegiz.

Taraftar avrupayi sallamazsa, yonetimi hocasi sallamazsa, o zaman kim sallayacak ?

Ciksin seneye Galatasaray ve Fenerbahce gitsin sampiyonlar ligine, bundan iyi ben raziyim,
bizim taraftarin yonetimin umrunda degil, kupa almisiz, ee onuda almasaydik ne kaybederdik... Kupa sizin olsun,
her iki kelamda elestiride KUPA ALDIK...

KeePSaKe

Yakında heralde ligde kaldık diye sevinicez :)
Since 1903

[KralKartal]

veren cikmadi, secimlerde Y.D nin gitmesiyle bu hesap verilir umarim!

Ersin Develi

Aaa... Biz Başarısızmıymışız,çok enteresann
Adminim sen abartıyorsun.Ne Başarısızlığı Baksana md La Fonten Masallarına devam ediyor,çift kupa aldık ya halen masallar diyarındayız..

Ne Başarısızlığı yaa,şampiyonlar liginde CESURRR md ile çıkamadık,neden Tabikii de ŞANSIZLIK
Her fırsatta övündüğü Türkiye kupasında 0 puan almışız,konya şekeri de yeneriz bunun üstüne şekerleme olur,neden elendik Tabikiii de ŞANSIZLIK
Ligde son süper bi düşüş,neden tabikiii ŞANSIZLIK
Tabada 8milyoncukla geldi yedek oturuyor,neden tabikiii de ŞAANSIZLIK

Umarım md yd ve diğerleri övündükleri Çift kupanın kulpları ellerinde kalmaz