Ana Menü

Basarisizligin hesabini kim verecek?

Başlatan [KralKartal], Aralık 10, 2009, 17:19:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Cem Goren - Aralık 10, 2009, 17:51:15
basarısızlıgın sorumlusu yonetım ve hocadır...

ikiside hala durmakta...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

ya arkadaslar bu eski konulari cikaripta ne tartismaya yol cikariyorsunuz?
ne tartismasi diye sorarsaniz buyrun ben baslatiyorum...
ve simdi..hepimiz biliyoruz devre arasinda biz d10´u beklerken o bizi yari yolda birakti iyilesemedi,degilmi?-evet!
eee avrupadan futbolcu besiktasin o anki dagilmis yönetimi futbolcu getiremeyecegine göre baskan bizim ligten secti..biraz yüksek bedel ödedi ama o parayida antepe verdigini ben kesin sanmiyorum neyse...
ve simdi
baskan maclara gelmiyor bu bir zaten hepimizin istegi
hoca son 5mactir galiba istedigimiz gibi oynatiyor yani cift forvet oynatiyor macta yani elindeki kozlari oynatiyor...ama sunu unutmayalim ne kontrati uzatilmis nobre nede kupaya gidecek holosko (nihati zaten saymiyorum) bir damla verimli degil
nobre bitmis adam besiktas icin futbolcu degil!holosko kansizlik yapiyor resmen ekmek yedigi yere ihanet edip maclarda sakatlanir diye topa basmiyor...kural bu degilmidir önce doydugun yer icin verimli olup sonrada elindekinden faydali olursan milletine olmaya??
bu ne yapiyor?...hele son macta yaptigi hata taaa forvetten defansa kosuyor tam hakanin burnunun dibine kadar ama rakip futbolcuya kosacagina hakanin pozisyonunu bozmaya gidiyor sanki...orda cildirdim..unutmayin son maclarda futbolcular yatiyor...denizliyi ben gecen sezon kenarda yirtinirken hic görmedim ama adam artik cildiriyor cünki futbolcular oynamiyor...
telloyu zaten begenmiyorum ama takim su an ona muhtac son maclarda ibrahimlerin rüstü ve birazda bobonun cabasindan baska kimseyi görmedim ben maclarda...
sunuda nah buraya yaziyorum Ibrahim Toraman Tüm DÜNYA KULÜPLERINDE OYNAYACAK KAPASITEYE SAHIP.

yani yirtinmaya gerek yok gitmedi cart curt diye...aha imzaladi öbürüde yeni yönetimle yerini saglamlastirdi...haaa yeni yönetim yildiz söz veriyor buyursun önce tello,holosko,delgado,zapo ve artik zamani gelmis boboyuda yollasin
ondan sonra chealsenin yedeginimi q7yimi krasicmi kuranyiyimi alacak ondan sonra konu$sun biz taraftar olarak KULÜBÜMÜZÜN ARKASINDA DURALIM O KADAR KARDESLER RENKDASLAR;)

aslinda futbolculari yuhalamak lazim ama o zaman ayaklari üstünde duramazlar...

NoPasaran

Alıntı yapılan: djinonu - Nisan 12, 2010, 21:57:08
telloyu zaten begenmiyorum ama takim su an ona muhtac son maclarda

Valla bu söze imza atarım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Ibrahim Toraman Tüm DÜNYA KULÜPLERINDE OYNAYACAK KAPASITEYE SAHIP..
(alinti)

Toraman oynarda A2 bile degil B2 de oynar, o kadarda abartmayalim, Toramanin neyi var,
oldum olasi ayni, ilerleme yok, kapasitesi belli, nasil oynar ornegin barcada real madridte?
Besiktasta zor oynuyor, arada bir performansi ust duzeye cikabiliyor, o ayri konu,
faydali oluyor Besiktasa ama zaman zamanda acemice hatalarinadn dolayi golda yiyoruz,
yani toraman yapma be dedirtiyor, ama dunya klubunde nasil oynarmis ???
herseyi anladimda, Toraman baska toraman mi?

Besiktasta buyuk kluplerde oynayacak bir kac isim var,

Bobo, Ernst, Ferrari, Nihat, belki belki Holosko o da kondisyonunu toplarsa..

djinonu

kardes
SEN
Toramandaki hirsi hatta stoperden kalkip gol atma hirsinida kastediyorum bu yarim sezondur hep var
sen bu hirsi
Bobo, Ernst, Ferrari, Nihat, Holosko hangi birinde gördün?
Futbolcu dedigin sakatlansa bile toraman cok fena sakatlik gecirdi ama toparlandi

bobo tamam o arada bi iyi
ernst oda tamam azimli...
ferrari oda son sakatliktan sonra bozdu
nihat???hiiic konusmayalim...
holosko???kendiniz görüyorsunuz... ne yapabilecegi DEGIL, SU AN NE YAPTIGI önemli degilmi?
toraman bunlardan COK para hakediyor ve bunlarin döktügü terden en az 2misli ter dökmüstür ve tüm türkiyede begenilen örnek stoper olarak gösterilirken sen neden begenmiyorsun anlamadim ama neyse Toraman bu takimin yildizi ve benim icin gelecegin BJK Hocalarindan birisi Delide Hocamiz olacak onuda ben biliyorum.

NoPasaran

Toraman edirneden ötesine ancak tatile gider.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Nisan 14, 2010, 09:24:46

imzami gözü kapali atarim..

Hirsla futbol olsaydi Pascal Nouma Dunyada en iyi forvet,
ibrahim uzulmezde Carlosa on basardi ama hirs degil
kafa yapisi, teknik ve kapasiteden geciyor bu isler..

Toramanin hirsina birsey diyemem ama kapasitesi yetmez

+18 !

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Nisan 14, 2010, 13:27:21
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Nisan 14, 2010, 09:24:46

imzami gözü kapali atarim..

Hirsla futbol olsaydi Pascal Nouma Dunyada en iyi forvet,
ibrahim uzulmezde Carlosa on basardi ama hirs degil
kafa yapisi, teknik ve kapasiteden geciyor bu isler..

Toramanin hirsina birsey diyemem ama kapasitesi yetmez

Bencede..

djinonu

Bizim bu türk futbolu neden deger kazanmiyor simdi kendiniz düşünün...

IL Capitano

Alıntı yapılan: djinonu - Nisan 14, 2010, 18:27:05

aynen kardesim, kendi liginin bile , ilk 5e oynayan takiminda oynamamis yabancilari bas taci yapariz ama kendi futbolcumuza gelince kiviririz. toramanin bi Puyoldan ne farki var? kapasite desen ayni, hirs desen ayni veya cannavaro..ayni tip oyuncular ama yok olmaz o ibrahim toraman, ismi abraham toramano olsaydi, görurduk milleti.
toraman hic bir zaman popescu veya zago olamaz tamam ama puyolda bi popescu degil..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

+18 !

Alıntı yapılan: Cem Baba - Nisan 14, 2010, 18:56:10
Alıntı yapılan: djinonu - Nisan 14, 2010, 18:27:05

aynen kardesim, kendi liginin bile , ilk 5e oynayan takiminda oynamamis yabancilari bas taci yapariz ama kendi futbolcumuza gelince kiviririz. toramanin bi Puyoldan ne farki var? kapasite desen ayni, hirs desen ayni veya cannavaro..ayni tip oyuncular ama yok olmaz o ibrahim toraman, ismi abraham toramano olsaydi, görurduk milleti.
toraman hic bir zaman popescu veya zago olamaz tamam ama puyolda bi popescu degil..

Toraman ve Puyol'u karşılaştırmak saçmadır..

Biri defanstan dandun çıkarken,diğeri ayağa paslarla ve gayet isabetli paslarla çıkabiliyor..

Biri kanatta oynarsa Dani Alves kadar başarılı olabiliyor öbürü bize Ekrem'i bile aratıyor..

Toraman bize göre tabiki iyi topçu ama Avrupa'da oynayamaz..

Bize geldikten sonra kendine bir şey katmaması da cabası..

IL Capitano

sacmalik senin takdirin..Puyolu cok seyretmemissin o zaman...aksam deportivo maci var , bir seyret istersen.
dedigim gibi ikiside popescu degil ama toraman avrupada rahat oynar.
alpaylar, cagdaslar avrupada kulup bulup oynuyorsa Toaramn cok cok rahat oynar, yeterki inansín ve istesin..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

+18 !

Puyol,A takıma çağrıldığında o dönemin teknik direktörü altyapı teknik direktöründen 3 mevki için 1 topçu istiyor..

Altyapı teknik direktörü sadece Puyol'u gönderiyor A takıma.. O dönemdeki Barça teknik direktörü şaşırıyor.. Soruyor altyapıdaki teknik direktöre neden tek adam gönderdin diye..

Altyapı teknik direktörü de Puyol'un 3 mevkide oynayabildiğini söylüyor..

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Cem Baba - Nisan 14, 2010, 19:07:42
alpaylar, cagdaslar avrupada kulup bulup oynuyorsa Toaramn cok cok rahat oynar, yeterki inansín ve istesin..

Katılıyorum...
Since 1903