Ana Menü

Basarisizligin hesabini kim verecek?

Başlatan [KralKartal], Aralık 10, 2009, 17:19:10

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Alıntı yapılan: +18 ! - Nisan 14, 2010, 21:32:00
Puyol,A takıma çağrıldığında o dönemin teknik direktörü altyapı teknik direktöründen 3 mevki için 1 topçu istiyor..

Altyapı teknik direktörü sadece Puyol'u gönderiyor A takıma.. O dönemdeki Barça teknik direktörü şaşırıyor.. Soruyor altyapıdaki teknik direktöre neden tek adam gönderdin diye..

Altyapı teknik direktörü de Puyol'un 3 mevkide oynayabildiğini söylüyor..
Benim bildigim o zamanin A-takimi teknik direktöru Van Gaal B takimindan A takimina kenddi cikardigi..neyse söylemek istedigim su 10 yildir ben bu futbolcuyu seyrediyorum, benim gözumde Toraman dan bir gram fazlasi yok. Bizimki birde gol atiyor, hemde cok önemli maclarda..daha öncede yazdim Bizimkinin ismi Abraham Toramano olsaydi cok sey degisirdi..Oguz cetin bu ara bir "biip" lik yapmasa Hiddink mutlaka milli takima alir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

konu avrupada degil, buyuk klupte oynamakti, oynayamaz dedim,
gider kolnde oynar tabi..

Puyol toraman :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Nisan 15, 2010, 14:43:11
konu avrupada degil, buyuk klupte oynamakti, oynayamaz dedim,
gider kolnde oynar tabi..

Puyol toraman :)

abi yalnızca şu mesajına bak ve büyük kulüpte mi avrupada mı demişsin tekrar gözden geçir bence

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Nisan 14, 2010, 13:27:21
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Nisan 14, 2010, 09:24:46
Toraman edirneden ötesine ancak tatile gider.

imzami gözü kapali atarim..

Hirsla futbol olsaydi Pascal Nouma Dunyada en iyi forvet,
ibrahim uzulmezde Carlosa on basardi ama hirs degil
kafa yapisi, teknik ve kapasiteden geciyor bu isler..

Toramanin hirsina birsey diyemem ama kapasitesi yetmez

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Imzami atarim gozu kapali attigimdandir :)

onun altini okursanda dedigim buyuk klupte oynamak,
yoksa avrupada oynamaktan ne var, git yunanistana git almanya koln, frankfurta oyna

keskinli

toraman son zamanlarda iyi bi cikis yakaladi
hirsli ve caliskan futbolunun üstüne futbol koymayada devam ediyor,cok uzun boylu olmamasina ragmen iyide kafaya cikyor
ismi futbol haricinde duyulmuyor,yani magazin futbolcusuda degil
yukarida saydigim özellikler avrupa takimlarinda en cok aranan özellikler
bana göre avrupanin cok cok büyük takimlari haricinde avrupadada oynayabilir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

djinonu

ya siz ne sacmaliyorsunuz yok büyük kulüpte oynayamazmis mis mis
o zaman marsiyla büyük kulüp degil kazma servete ordan teklif geliyorsa... dedigim gibi sizin türk futbolcularina verdiginiz deger ve güvensizlik yüzünden bizim futbolcular adam olamiyor..kim oynayamaz biliyormusunuz büyük kulüplerde?
yetenek olarak görülen :
arda
kaş
semih
umut
köybaşi

belki tori yaşindan dolayi bir kac şansi kaybetti...
eger 22-24 ile gitseydi avrupaya şimdiye kadar gösterdigi azmi hirsi orda gösterseydi bakalim puyolmu torimi derdiniz...
siz vatandaşimiz olmayan ve avrupada yildiz olarak görülmeyen futbolculari sirtiniza yükleyip devam avunun.

[KralKartal]

gorduk bugun, oynar mi oynamaz mi diye...

Torrraman

djinonu

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Nisan 18, 2010, 23:53:17

Torrraman

kardesim bu macta en cok ceken dayak yiyen susan ve hapis seklinde top oynayan tek futbolcu toramandi herkes bobo toraman oynadi diyor sen diyorsun toraman...
sen bildigini oku KARDES
öbür futbolcularin oynadi ya hani maci kazandi ya öbür futbolcular;)sen onlari iyi oynadi gör KARDESS

djinonu

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Nisan 18, 2010, 23:53:17

Torrraman

http://www.haber1903.com/Haber-12309-alkislar-toramana

Sunu oku sahada sen luganoyu toramana mi benzetin bilemeyecegim... Avrupada futbolcu sakatlansa agrisi olsa dahi cikmaz bu kendini riske atar igneyle oynar
aman ne konusuyorum herkes gordu kim oynado kim altina etti macta...

IL Capitano

haberin yorumlarindada yazmislar, "aldığın para ananın ak sütü gibi helal olsun büyük kaptan" aynen katiliyorum, elin ki.i kirik yabancilari Isvicre liginde bile oynama kapasitesi olmayan yabancilarina laf kondurmaz ama herseyini sahada veren Turk evladina sahip cikmaz...populer taraftar profilimiz..sagol Bilgili..

NoPasaran

İbrahim Toraman ne yapmış bu zamana kadar ya.

Tamam oynar kötü takımlarda ancak Beşiktaşın 11 i bile fazla bence..

Bu iş yürekle olmuyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Nisan 19, 2010, 11:08:23
İbrahim Toraman ne yapmış bu zamana kadar ya.

anladim  ki ayni maclari seyretmiyoruz..anca denizlide filan oynar heralde..yazik valla yazik.

NoPasaran

Cem,

Yine diyorum Yürek yetmiyor bazı şeylere..

Top tekniği iyi değil
Markajı yetersiz
Savunmada yapmayıda çok iyi bilmiyor..

Yıllardır Ligin en çok gol yiyen takımlarından birisiyiz.. Ne zaman ferrari sivok geldi en az gol yiyen olduk, ne zaman ronaldo zago oldu bu takım ligin en az gol yiyen takım oldu..

Gerçi siz bana bakmayın ben ezelden beridir sevemedim.

Ancak anlamadığım konu neden Toramana geliyor. Bu maçta kötü oynamadı özellikle ikinci yarı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

aynen Volkan bu macta ve bundan önceki maclarda basi en az kel olan oydu ama tutupta bu kadar ruhsuzun icinde toramanin konu olmasi bencede yanlis..sahada dun Telloyu gören oldu mu? kullandigi ölu toplar ne öyle anlamiyorum, antremanlarda yaptigi ortalar yuzde yuz gol tehlikesi yaratiyor heralde veya baraj filan kurulmuyor heralde cunku cektigi her sut ilk adama carpiyor.

bide hadi ben futbolu bilmiyorum veya Toramani savunan diger arkadaslarda bilmiyor ama del bosque de mi bilmiyor veya tigana, ertugrul saglam, riza hoca en sonda Denizli (aslinda o sadece fenere yaranmaya calisan medyum futbolun f sini bile bilmiyor  :)  ) bu saydiklarimda mi futbolu bilmiyor cunku Toraman hep ilk 11de oynadi 5 yildir Besiktasta..

dedigim gibi bu kadar ruhsuzun icinde son konusulacak kisi Toramanddir.

NoPasaran

Toramın yerli olması avantaj unutmayalım onu..Ancak ona gelene kadar dediğimiz gibi çok oyuncu var bu takımda..

Bu takımın sorunu hücumdaki yetersizliğidir. Bununda sorumlusu Elbette takımın hocasıdır..

Ankaraspor maçlarını çıktığımızda 33 gol atmış bu takım diyor Güntekin Onay..

33 gol ataN TAKIM Nasıl şampiyon olsun..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net