Ana Menü

Basarisizligin hesabini kim verecek?

Başlatan [KralKartal], Aralık 10, 2009, 17:19:10

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Alıntı yapılan: Cem Goren - Nisan 25, 2010, 00:24:05
Basarızlıgın hesabını kım verır bılmem ama Bugün koşarak gelip o amblemi öptün ya,benimde seninle beraber gözlerim doldu hocam tribünde...

aynen zaten kac haftadir gözüme iyice girdin kalbime yerlestin o hareketten sonra dünyalar benim oldu !

[KralKartal]

Maalesef hesap verecek kadar yurekli insanlar yok!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 24, 2010, 23:33:52
Şampiyon olunca helal M.D büyüksün M.D şampiyon yaptı adam bizi daha ne istiyorsunuz dersiniz..
Ama başarısızlık olunca yok bu takım oyunu yok herkezin başarısızlığı felan filan..

Kaan başka forumdamı yaşıyorsun..

Bobo, ersnt, Yusuf, son haftalarda Rüştüler şunlar bunlar.Tek başarıyı kimse denizliye vermedi burada. Zaten öyle bir durum söz konusu olamaz..

Bu sene başarısızlığımızın tek sebebi vardır, sene başındaki kargaşa ve puan kayıpları. Biz o 6 haftada 6 gol puan almayacaktık..Aldık ve herşey arap saçı gibi oldu..Tek sorun o..

Ayrıca Mustafa Denizlinin ambelmi öpmesi , taraftarın onu alkışlaması şusu busu valla herşeye değer , benimde gözlerim doldu ne yalan konuşayım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eebjk

Başarısızlıgın tek sorumlusu bence m.denizlidir...Tükiyede 1. fatih terim 2. m.denizli bunlar türkiye  liginde boş işler yapıp dolu gösterip ligin içine eden insanlar olduklarını düşünüyorum bu sene şampiyon olamadık herhangi bir kupa alamadık eger m.denizli gönderilcekse ben alınmamasınada razıydım..(İSTEYEN ELEŞTİRE BİLİR BENİM DÜŞÜNCEM) Ama sözleşmesi uzatıldı..Bu Sene yapılan en önemli hata ne yapılan yanlış transferler ne başka bişi en büyük hata m.denizliyle devam etmekti..
sadece BEŞİKTAŞ

carsi52

İlk 6 hafta olayı felan değil bu.
Ankaragücü,Kasımpaşa,Trabzon maçında kaybedilen puanlar yüzünden lige havlu attık.
Bölünür senin için uykular!

Tolgahan_BJK

1. suçlu Yıldırım Demirören
2. suçlu Mustafa Denizli
3. suçlu (bunlara yeteri kadar tepki koymayan) TARAFTAR

IL Capitano

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Nisan 25, 2010, 21:42:55

2. suçlu Mustafa Denizli

3.sik yerine adi sani sayilir , lafa gelince buyuk Besiktasli politikacilar, isadamlari, eski baskanlar vs vs.. katmak istiyorum.. lafa tokuz artik..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Nisan 25, 2010, 21:42:55

2. suçlu Mustafa Denizli

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

[KralKartal]

Tum camiada suc var, bunun icinde taraftarda var, mualefette var, yeni yonetimde var, basinda var (bjk basini)
yani varda var...

IL Capitano

Ihsan o Bjk basini varya, bilmiyorum aslinda öyle bir grup var mi??
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....