Ana Menü

Bebbe Transferi

Başlatan gürol, Mayıs 07, 2008, 21:55:20

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gürol

beyler çocuk metini34 ün "bobo'da tam gitmisken .. ne güzel olurdu .. bobo bebbe .. bibbi ve babba da bulurduk tam olurdu" yazısından babba yı baba olarak almış ve babayı alırız artık yazmış.bence de bi problem yok espri espridir.ortamı germeye 15 yaşındaki bi çocuğun üstüne gitmeye gerek yok.
asıl mesele beşiktaş gibi bir takımın bebbe ile ilgilenmsi sonucu düştüğü durumdur.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

KeePSaKe

vay vay halimize bebe lere kalmışız biz şu duruma bak
Since 1903

kara kalem

ortamı gerdiğim ya da kimsenin üstüne gittiğim yok.
espiriden de illa ki anlıyorum tıpkı 'babayı alma' kelimesini de anladığım gibi.
illa ki kötü niyetli değildir fakat bahsettiğimiz Beşiktaş'tır, yazdığı da yanlış.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

keskinli

alacagimiz baba,baba hakkiysa baba recepse diyecek sözümüz olmaz
ama baba almak afedersiniz nah almak gibi bi anlam olmuyormu?
kötü niyetle olmasa bile,böyle terimler bi besiktasliya yakismiyor
delgado92 kardesimizde bu acidan düsünürse,cikar özür diler ve olay biter
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

Alıntı yapılan: kara kalem - Mayıs 07, 2008, 23:55:29
ortamı gerdiğim ya da kimsenin üstüne gittiğim yok.
espiriden de illa ki anlıyorum tıpkı 'babayı alma' kelimesini de anladığım gibi.
illa ki kötü niyetli değildir fakat bahsettiğimiz Beşiktaş'tır, yazdığı da yanlış.

kara kalem'e katılıyorum, metininin verdiği nedenler yanlış değil ancak
şu cümleye katlanamam:

beşiktaş babayı alır.

ne olursa olsun başa kim gelirse gelsin ŞEREFiyle oynayıp HAKKIyla kazanan tek takım olarak kendi değerlerimizi iyi bilelim, saygı gösterelim.

biroleagle

bırakın bu işleri..diyelimki bu çocuğu düzelttik;beşiktaşın bu durumuna ne faydası olur.
mevzu yanlış yönetilen beşiktaş yanlış transfer politikası.
saçma sapan insanlara şanş verip (bebbe,youla kıl tüy) beşiktaşı deneme tahtasına çevirmenin anlamı yok..
reçete şu;kafa isimleri alacaksın kafalarda soru işareti bırakmayacaksın...
not: gürol_1903 ün abisiyim biraz önce üye oldum...
Bir Eşkiyanın Hayata İtirazıyım,,Susarsam Çatışma,,Konuşursam Savaş Yazarsam Destan Seversem Devrim Olur!

cassa23

taraftar olarak transferede karışalım bebbeye veto koyalım klübe yürüyelim

ata vicente

Alıntı yapılan: metini34 - Mayıs 07, 2008, 22:39:35
Alıntı yapılan: delgadoO92 - Mayıs 07, 2008, 22:38:19
biz anca babayı alırız.. ;D

:ahaha
Dıkkatlı Yazz!!! babayı sen al dalga gecmek ıstıosanda sana neyle dalga gecıcegın hakkında fıkır verebılırım

goldenboy

Alıntı yapılan: ata vicente - Mayıs 08, 2008, 02:01:44

Dıkkatlı Yazz!!! babayı sen al dalga gecmek ıstıosanda sana neyle dalga gecıcegın hakkında fıkır verebılırım

ata vicenteye katılıyorum...konuşmalarımızda birazdaha dikkatli olalı şaka yollu söylemek istesekde beşiktaş var dilimizin ucunda...lütfen dikkat...

M34

bana yazabilirsin. fikir sahibi olmak istiyorum.

Alıntı yapılan: goldenboy - Mayıs 08, 2008, 02:25:22

ata vicenteye katılıyorum...konuşmalarımızda birazdaha dikkatli olalı şaka yollu söylemek istesekde beşiktaş var dilimizin ucunda...lütfen dikkat...

Ayrica; Bu forumun adminleri, moderatörleri var, her mesajin alt sag kösesinde de "moderatöre bildir"-tusu var ... Sakincali mesajlarda bunu kullanmaniz gerekir "Dikkatli Yaz!!!!!"" yazmanin yerine. Ayrica dalga gecmek de bir yazma sanatidir; retorik kavrami da ironidir.

"Babayi almak" in anlami ise küfür degildir, budur: "hiçbir sey elde edememek, olaydan eli bos çikmak" ... Gecen seneki transferleri düsününce de ne kadar dogru bir tespit oldugu görülür.

Ve son olarak: Keske ayni hassasiyetligi Besiktas'i ilgilendiren baska konularda da gösterseniz.

ata vicente

Konu senı nereden ılgılendırıo hıc anlamadım.Avukatmısın???
Ayrıca ıllede ılgılenıorum dersen fıkırı verırım

ZeMaHŞeR

yok abi bu yönetim gidene kadar hiçbir maçına gitmiycem,izlemiycem...

bebe kim ya.. aalcağın adama bak...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

RCA

adminim babayı alırız bu gidişle lafında bi sakınca var mı? burda dalga gecmek amac değildi yanlış çarpıtılmış ata vicente tarafından amacım bu gidişle bir baltaya sap olmaıycaz anlmaında söylemiştim ..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

Bebbe artık Beşiktaşlı gibi!
Ankaragücü'nün başarılı forvet oyuncusu Gustave Bebbe'nin gelecek sezon Beşiktaş forması giyeceği öğrenildi.  Anadolu Ajansının 11.27'de üyelerine servis ettiği haber şu şekilde;
Alınan bilgiye göre, Türk vatandaşı olarak Alper Aydın ismini alan 26 yaşındaki Kamerunlu futbolcu için Beşiktaş ile Ankaragücü her konuda anlaştı. Golcü futbolcunun şu sıralar menajeri Alper Gökdemir ile Beşiktaşlı yöneticilerle görüşmek üzere İstanbul'da olduğu ve Kamerunlu futbolcunun yeni takımıyla 3 yıllık sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Kaynak : AA

ALMISIZ !!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi